R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!

  Facebook Messenger uygulamasına büyük önem veren Meta, uygulamanın sesli ve görüntülü görüşme özelliklerini daha iyi hale getirecek geliştirmeler yaptığını açıkladı. Yayınlanan son güncelleme ile Facebook Messenger’ı kullanmak daha kolay hale gelecek.

  Emre Çelik
  Emre Çelik R10 Editörü
  05.06.2022 03:06 1741 1 dk okuma süresi
  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!
  Son Düzenleme:

  Facebook Messenger, bundan böyle gerçekleştirilen tüm sesli ve görüntülü çağrıları ‘Aramalar’ bölümünde listeleyecek. Yani bir diğer deyişle tüm iletişim tek bir yerde toplanacak. Bu durum Facebook Messenger kullanıcılarına daha kolay bir kullanım sağlayacak. iOS ve Android cihazlarda kullanılacak bu yeni özellik, Messenger uygulamasındaki “Sohbetler” bölümünün yanında yer alacak.

  Milyarlarca insanın kullandığı Facebook Messenger’ın şimdiye kadar böyle bir özelliği sunmamış olması şaşırtıcı. Sesli ve görüntülü tüm aramaların tek bir yerde listelenmesi yeniliğinden önce ise görüşmek istenen kişinin sohbet penceresini açarak “Ara” butonunu kullanmak gerekiyordu.

  Digital Trends’e göre, 2020 yılına kıyasla Facebook Messenger aramaları %40 arttı. Meta ise başka bir açıklamasında Facebook Messenger ile her gün 300 milyondan fazla sesli ve görüntülü görüşme yapıldığını ifade etti. Tüm bu açıklamalarla birlikte sohbet penceresine yerleştirilen “Aramalar” sekmesinin asıl nedenin artan iletişim sayısı olduğu net bir şekilde anlaşılıyor.

  Meta, kullanıcılara kolaylık sağlayan yeni özelliği ile Facebook Messenger uygulamasında gerçekleşen görüntülü ve sesli arama sayısının daha da artmasını bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, iPhone ve Apple Watch Garanti Şartlarını Değiştiriyor: Artık Kılcal Çatlaklar Garanti Dışı Kalacak!

  Apple, iPhone ve Apple Watch garanti şartlarını değiştirdi. Artık kılcal ekran çatlakları garanti kapsamında olmayacak, kullanıcılar onarım için ödeme yapacak.

  Facebook, Yapay Zekaya Ağırlık Veriyor: TikTok'a Rakip Olacak!

  Meta, Facebook'u gençler için yeniden popüler hale getirmek amacıyla yapay zeka destekli güncellemelerle optimize ediyor. Yeni özellikler, deneyimi zenginleştirecek.

  YouTube Reklam Engelleyicileri Kullananlar Artık Videoları İzleyemeyecek!

  YouTube, reklam engelleyici kullanan kullanıcıları engellemeye başladı. Artık reklam engelleyici ile videolar izlenemeyecek, kullanıcılar içeriğe erişemeyecek.

  WhatsApp Yenileniyor: Tema Rengi Artık Değiştirilebilecek!

  WhatsApp, tema özelleştirme özelliğiyle sohbet balonlarını ve duvar kağıtlarını kişiselleştirmeye olanak tanıyor. Yenilik, iOS beta sürümünde test ediliyor.

  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et