R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!

  Facebook Messenger uygulamasına büyük önem veren Meta, uygulamanın sesli ve görüntülü görüşme özelliklerini daha iyi hale getirecek geliştirmeler yaptığını açıkladı. Yayınlanan son güncelleme ile Facebook Messenger’ı kullanmak daha kolay hale gelecek.

  Emre Çelik Emre Çelik 05.06.2022 03:06 1383 1 dk okuma süresi
  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!
  Son Düzenleme:

  Facebook Messenger, bundan böyle gerçekleştirilen tüm sesli ve görüntülü çağrıları ‘Aramalar’ bölümünde listeleyecek. Yani bir diğer deyişle tüm iletişim tek bir yerde toplanacak. Bu durum Facebook Messenger kullanıcılarına daha kolay bir kullanım sağlayacak. iOS ve Android cihazlarda kullanılacak bu yeni özellik, Messenger uygulamasındaki “Sohbetler” bölümünün yanında yer alacak.

  Milyarlarca insanın kullandığı Facebook Messenger’ın şimdiye kadar böyle bir özelliği sunmamış olması şaşırtıcı. Sesli ve görüntülü tüm aramaların tek bir yerde listelenmesi yeniliğinden önce ise görüşmek istenen kişinin sohbet penceresini açarak “Ara” butonunu kullanmak gerekiyordu.

  Digital Trends’e göre, 2020 yılına kıyasla Facebook Messenger aramaları %40 arttı. Meta ise başka bir açıklamasında Facebook Messenger ile her gün 300 milyondan fazla sesli ve görüntülü görüşme yapıldığını ifade etti. Tüm bu açıklamalarla birlikte sohbet penceresine yerleştirilen “Aramalar” sekmesinin asıl nedenin artan iletişim sayısı olduğu net bir şekilde anlaşılıyor.

  Meta, kullanıcılara kolaylık sağlayan yeni özelliği ile Facebook Messenger uygulamasında gerçekleşen görüntülü ve sesli arama sayısının daha da artmasını bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Telegram’dan Instagram ve Facebook’u Geride Bırakacak Atak

  Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaş çerçevesinde Facebook ve Instagram Rusya'da yasaklandı. Bu gelişmenin ardından Telegram kullanımı ciddi oranda artış gösterdi.

  Dacia Duster’ın 2022 Fiyatları Belli Oldu! Bu Fiyatlarla Artık Bütçe Dostu Olamayacak

  Marka kimliğinde önemli yeniliklere giden Dacia, yeni "Dacia Duster" için versiyon ve paket özellikleri ile güncel fiyatları açıkladı.

  Bitcoin Madenciliğinde Yeni Dönem: Bitcoin Üretimi Artık Daha Kolay!

  Çin'deki yasaklar, ABD'deki aşırı sıcaklıklar ile birlikte Bitcoin madenciliği için yeni bir dönem başlangıcı yaşanıyor. İşte Bitcoin madenciliğinden son gelişmeler!

  Elif 1062
  Facebook Messenger'da Yenilik: Aramalar Sekmesi Artık Sohbet Ekranında!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et