R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yepyeni Dead by Daylight Oyunu Duyuruldu: İşte Yeni Özellikler!

  Supermassive Games tarafından geliştirilen ve yakında çıkacak olan Dead by Daylight'ın yeni sürümü, oyun severleri büyüleyecek. Bu yeni oyun, Until Dawn'un yaratıcıları tarafından duyuruldu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  22.05.2023 14:25 1187 2 dk okuma süresi
  Yepyeni Dead by Daylight Oyunu Duyuruldu: İşte Yeni Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Asimetrik korku oyunları alanında başarısını kanıtlayan ve hala rağbet gören Dead by Daylight'ın yeni oyunu duyuruldu. 10 yılı aşkın süredir piyasada olan bu oyun, özellikle de geliştiricilerin serinin geleceği hakkında çarpıcı planlar açıklamasıyla büyük ilgi görüyor. Oyuncu kitlesi ise her geçen gün daha da artıyor ve yeni karakterlerle birlikte oyunun evreni "sisin ötesine" taşınıyor.

  Supermassive Games'ın Elinden Yeni Dead by Daylight

  Until Dawn ve The Quarry gibi etkileyici tek oyunculu korku oyunlarına imza atan Supermassive Games, Dead by Daylight'ın yeni oyunu üzerine yoğunlaştı. Supermassive'in önceki oyunlarından aşina olduğumuz üzere bu oyun da tek oyunculu olacak. 

  Yapılan resmi duyuruda, oyunun Supermassive oyunlarına özgü ölüm kalım seçimlerine sahip olacağı belirtildi. Bu yıl içerisinde daha fazla detayın paylaşılacağı da ifade edildi. Oyunda, "sisin ötesinde" geçen yeni karakterlerle karşılaşacağız.

  Yeni Oyun: Sisin Ötesinde Yaşananlar ve Karakterler

  Ana yapımcı Traci Tufte, yeni oyun hakkında, "Dead by Daylight'ın mitolojisine dayanarak, güçlü ölüm kalım seçimleriyle dolu bir anlatı deneyimi yaratmayı hedefliyoruz. Supermassive Games'in özgün oyun dinamiklerini, gerilim, aksiyon ve dallanıp budaklanan hikaye anlatımını kullanarak bir araya getirmekteyiz" şeklinde bilgi verdi. Oyun, Entity'nin dünyasının dışında, sisin ötesinde geçecek ve oyuncuların takip edeceği yeni bir karakter kadrosunun hikayesini barındıracak.

  Dead by Daylight'ın yeni oyunu, beklentileri karşılayacak ve belki de aşacak gibi görünüyor. Özellikle yeni karakterler ve "sisin ötesinde" geçecek olan hikayenin merak uyandırıcı yönleri, oyun severleri heyecanlandırıyor. Bu yıl içinde daha fazla bilgi paylaşılacak olması da sabırsızlıkla bekleniyor. Unutmayın, sisin ötesinde neler olduğunu öğrenmek için takipte kalın!

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Mesaj Düzenleme Özelliği Türkiye'de: Kullanıcı Deneyimini Geliştiren Yenilik

  Türkiye'de WhatsApp mesaj düzenleme özelliği aktif hale getirildi. Gönderdiğiniz mesajları 15 dakika içinde değiştirebilirsiniz.

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Yepyeni Dead by Daylight Oyunu Duyuruldu: İşte Yeni Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et