R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  World of Warcraft’ın bugüne kadarki en büyük genişleme paketi açıklandı! Oyuncuları hangi yenilikler bekliyor?

  World of Warcraft'ın en son genişlemesiyle Azeroth ve kahramanları, Dragonflight'ta göklere çıkıyor. Blizzard Entertainment, World of Warcraft: Dragonflight genişlemesine dair bir ön izleme yayınladı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  20.04.2022 00:17 1237 2 dk okuma süresi
  World of Warcraft’ın bugüne kadarki en büyük genişleme paketi açıklandı! Oyuncuları hangi yenilikler bekliyor?
  Son Düzenleme:

  Blizzard Entertainment genişlemeye dair World of Warcraft Youtube kanalından açtığı canlı yayınla tanıtımını yaptı. Genişleme duyurusu, ejderhaların eski bir tehdidi yenmek için modern dünyaya nasıl döndüğünü açıklamadan önce, oyunculara Azeroth'un tarihine bir bakış sağlayan sinematik bir fragmandan oluşuyor.

  Dragonflight, 2010’da yayınlana Cataclysm'den bu yana ilk kez Azeroth'un, Dragon Aspects'ini Warcraft’ın hikayesinin merkezine koyacak. The Aspects, güçlerini geri kazanmak ve yeni ortaya çıkan kötülüğü durdurmak için dünyanın ölümlü kahramanlarından yardım istedi. 

  Dragon Isles’ta 5 farklı bölgeyle Azeroth’a dönüş

  Oyuncular yardım için, 5 farklı bölgeye ayrılan Dragon Isles'a gidecekler.  Adada oyuncuları süzülme ve uçma arasında görünen yeni bir özellikte bekliyor. Oyuncular, Dragonriding olarak isimli bu özellik sayesinde Dragon Adaları'nın semalarında gezinti gerçekleştirebilecek.

  Dragonflight

  World of Warcraft’ın yeni ırkı:Dractyr!

  Yeni genişleme paketi ayrıca Dractyr adlı yeni bir ırkı da getiriyor. Dracthyr’ler ejderhamsı ve insansı formlara sahip şekil değiştiren ejderhalardan oluşuyor. 

  Dracthyr, yalnızca Dragonflight'ta tanıtılan yeni bir sınıf olan Evoker olarak oynayabilecek. Evoker, yalnızca Dracthyr karakterleri tarafından seçilebilen bir sınıftır.

  Evoker'ın 2 uzmanlık özelliği bulunuyor. Bu 2 özelliğin ilki World of Warcraft'ın oyunun çıkışından bu yana ilk yeni menzilli hasar verme özelliği “Devastation” olacak. İkinci özellik isebir şifacı olan “Preservation” olacak. 

  Dracthyr’ın, Alliance'ye veya Horde'ye katılması da muhtemel. Dracthyr, ayrıca diğer başlangıç ​​ırklarından ve sınıflarından daha yüksek bir seviyede olacak ve kendisine özel başlangıç ​​alanında başlayacak. Dragonflight, oyunun çıkışından beri gelen pek çok ilki içerisinde barındıracağı gibi oyuncuların çok beğeneceği eklemeleri barındıran bir güncellemeyi de beraberinde getirecek. Oyuncular yeni meslek ekipmanları ve yeni uzmanlık sistemi ile birlikte öğeler yaratmak üzere işe alım özelliği de kazanıyor.

  Blizzard, yeni genişleme ile World of Warcraft'ın temel kullanıcı arayüzünde de yükseltmeye gidecek. Ancak yayınlanan ön izlemede arayüze dair detaylara yer verilmedi.

  Belki de genişlemedeki en büyük sistematik ekleme, oyunun yeni yetenek ağaçları olacak. Yeni yetenek ağaçları, World of Warcraft'ın eskiden sahip olduğu yetenek ağaçlarını andırıyor. Oyuncular, sınıflarını tam olarak nasıl oynamak istediklerine göre özelleştirebileceği pek çok seçenek ve kombinasyondan da faydalanabilecek.

  World of Warcraft: Dragonflight’ın ne zaman çıkacağı belli değil!

  Blizzard, World of Warcraft: Dragonflight’ın çıkış tarihine dair net bilgi ise vermedi. Ancak oyuncuları gerçekten de görkemli yaratıkların geri dönüşüyle gelecek muhteşem yeni bir dönem bekliyor gibi.

  World of Warcraft'ın Dragonflight genişleme paketiyle gelen yenilikler sizce nasıl? Yorumlar kısmından veya R10.NET Forum'dan görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Wattpad, Türkiye'de Erişime Engellendi!

  Wattpad, aylık 90 milyon kullanıcıya sahip sosyal okuma platformu, Ankara 10. Sulh Ceza Hakimliği kararıyla Türkiye'de erişime engellendi.

  Samsung Galaxy Ring Satış Rekorları Kırıyor: Stoklar Tükendi!

  Samsung Galaxy Ring, ABD'de büyük ilgi gördü ve stokları tükendi. Sağlık ve fitness verilerini takip eden bu akıllı yüzük, yakında Türkiye'de satışa sunulabilir.

  World of Warcraft’ın bugüne kadarki en büyük genişleme paketi açıklandı! Oyuncuları hangi yenilikler bekliyor?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et