R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor

  Call of Duty Warzone, yeni sezonda büyük sürprizler ile geliyor. Godzilla ve King Kong, yeni güncelleme ile Warzone’da olacak.

  Miraç Yılmaz Miraç Yılmaz 11.05.2022 15:10 1479 2 dk okuma süresi
  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor
  Son Düzenleme:

  Call of Duty: Warzone, 11-25 Mayıs tarihleri ​​arasında devasa bir yeni etkinlik alıyor. Operasyon Monarch'ta oyuncuların Godzilla ve King Kong'a karşı bir savaşta hayatta kalmaları gerekecek. 

  Yaklaşık bir yıldan fazla süre önce çıkan Godzilla vs. Kong filmine bağlantı sunan bu güncelleme sayesinde oyuncular, sorunları için yeni bir silah planı gibi bir dizi canavar temalı eşya da kazanacak.

  Call of Duty: Warzone Operation Monarch güncellemesi

  Operation Monarch'ın ana modu, Resurgence oyun modunun bir çeşidi olacak ve oyuncular diğer üç arkadaşla birlikte dört kişilik ekipler halinde gruplanmanıza izin verecek. 60 oyuncunun tamamı daha sonra Caldera haritasının köşeli bir bölümüne bırakılacak ve diğer takımlardan daha uzun süre hayatta kalmaları gerekecek. 

  Ancak Monarch Operasyonu ile ilgili iki büyük güncelleme var. Canavarların kralları Godzilla ve King Kong da haritada. Oyuncular ekstra istihbarat için onlara hasar verebilir veya hatta süper öldürme serileri için onları çağırabilir. Karşı koyacaklar, ancak "maç içerisinde çoğunlukla sessiz" kalacaklar.

  Godzilla ve King Kong ile savaşın

  Godzilla ve Kong, her maçın belirli noktalarında (başlangıç ​​ve henüz açıklanmayan başka bir zamanda) öfkelerini oyuncuların üzerine salacak. Etraflarındaki herkesi olarak öldürmeye çalışarak çok daha agresif bir şekilde saldırmaya başlayacaklar. 

  Oyuncular bu durumlarda koşabilir veya savaşabilir, ancak çılgınlık döneminde canavarlara en fazla hasarı veren takım özel bir öldürme serisi kazanarak Titanları Işını Isıtmak veya kendi seçtikleri bir alanı yere vurmak için kullanmalarına olanak tanır.

  Operation Monarch'da oyuncular sadece arkadaşlarıyla oynayarak bazı ödüller alacaklar, ancak canavar temalı tüm ödülleri istiyorlarsa paketlere ekstra para harcamaları gerekecek

  Oyuncular, oyunun sekiz meydan okumasının tümünü tamamlayarak özel "Antik Rekabet" Nişancı Tüfeği planını kazanacaklar. 

  King Kong, Godzilla ve Mechagodzilla için tüm ödüller ve paketler, Titanların tekrar saklandığı ve etkinliğin ortadan kalktığı 25 Mayıs'a kadar mevcut olacak.

  Siz Godzilla ve King Kong güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sahibinden.com sıfır ve ikinci el otomobil satışlarına düzenleme getirdi

  Sıfır ve ikinci el satışına getirilen düzenleme ile birlikte artık sahibinden.com ‘da sadece yetkili bayiler sıfır otomobil satışı yapabilecek. Diğer ilan açan kişiler “sıfır” araç ilanı yayınlamayacak.

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Dev bataryalı Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

  Çin üretimindeki yeni tablet Xiaomi Pad 5 Pro tanıtıldı. Xiaomi Pad 5 Pro, 10.000 mAh batarya ve 12.4 inç ekrana sahip. Bu yeni modelde birçok özellik üzerinde iyileştirmeler yapıldığı söyleniyor.

  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et