R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor

  Call of Duty Warzone, yeni sezonda büyük sürprizler ile geliyor. Godzilla ve King Kong, yeni güncelleme ile Warzone’da olacak.

  Miraç Yılmaz
  Miraç Yılmaz R10 Editörü
  11.05.2022 15:10 1864 2 dk okuma süresi
  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor
  Son Düzenleme:

  Call of Duty: Warzone, 11-25 Mayıs tarihleri ​​arasında devasa bir yeni etkinlik alıyor. Operasyon Monarch'ta oyuncuların Godzilla ve King Kong'a karşı bir savaşta hayatta kalmaları gerekecek. 

  Yaklaşık bir yıldan fazla süre önce çıkan Godzilla vs. Kong filmine bağlantı sunan bu güncelleme sayesinde oyuncular, sorunları için yeni bir silah planı gibi bir dizi canavar temalı eşya da kazanacak.

  Call of Duty: Warzone Operation Monarch güncellemesi

  Operation Monarch'ın ana modu, Resurgence oyun modunun bir çeşidi olacak ve oyuncular diğer üç arkadaşla birlikte dört kişilik ekipler halinde gruplanmanıza izin verecek. 60 oyuncunun tamamı daha sonra Caldera haritasının köşeli bir bölümüne bırakılacak ve diğer takımlardan daha uzun süre hayatta kalmaları gerekecek. 

  Ancak Monarch Operasyonu ile ilgili iki büyük güncelleme var. Canavarların kralları Godzilla ve King Kong da haritada. Oyuncular ekstra istihbarat için onlara hasar verebilir veya hatta süper öldürme serileri için onları çağırabilir. Karşı koyacaklar, ancak "maç içerisinde çoğunlukla sessiz" kalacaklar.

  Godzilla ve King Kong ile savaşın

  Godzilla ve Kong, her maçın belirli noktalarında (başlangıç ​​ve henüz açıklanmayan başka bir zamanda) öfkelerini oyuncuların üzerine salacak. Etraflarındaki herkesi olarak öldürmeye çalışarak çok daha agresif bir şekilde saldırmaya başlayacaklar. 

  Oyuncular bu durumlarda koşabilir veya savaşabilir, ancak çılgınlık döneminde canavarlara en fazla hasarı veren takım özel bir öldürme serisi kazanarak Titanları Işını Isıtmak veya kendi seçtikleri bir alanı yere vurmak için kullanmalarına olanak tanır.

  Operation Monarch'da oyuncular sadece arkadaşlarıyla oynayarak bazı ödüller alacaklar, ancak canavar temalı tüm ödülleri istiyorlarsa paketlere ekstra para harcamaları gerekecek

  Oyuncular, oyunun sekiz meydan okumasının tümünü tamamlayarak özel "Antik Rekabet" Nişancı Tüfeği planını kazanacaklar. 

  King Kong, Godzilla ve Mechagodzilla için tüm ödüller ve paketler, Titanların tekrar saklandığı ve etkinliğin ortadan kalktığı 25 Mayıs'a kadar mevcut olacak.

  Siz Godzilla ve King Kong güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  Profesyonel editörlük kariyerime R10'da devam ediyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  HMD'nin Yeni Tableti: Snapdragon 7 Gen 2 İle Geliyor!

  HMD Global, Snapdragon 7 Gen 2 işlemcili yeni tableti HMD Slate Tab'ı tanıtmaya hazırlanıyor. Güçlü teknik özellikleri ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

  Call of Duty: Warzone'a Godzilla ve King Kong Geliyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et