R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!

  Ubisoft, Party of Legends ve daha birçok oyununun çıkış tarihlerini duyurdu.

  unnamed
  unnamed R10 Editörü
  12.05.2022 19:59 1636 2 dk okuma süresi
  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Ubisoft, Rabbids: The Party of Legends'ın 30 Haziran 2022 tarihinde batı tarafında PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve Google Stadia'da yeni bir isimle giriş yapacağını duyurdu.

  Oyun aslında Çin için özel olarak üretilmiş ve 2019 yılında ChineseJoy etkinliğinde ilgililere sunulmuştu.

  Avatar: Frontiers of Pandora

  Avatar: Frontiers of Pandora oyunu ise 2021'in Haziran ayında Ubisoft Forward sunumunda oyun severlere duyurulmuştu. Bağımsız hikayesi ile herkesi büyüleyeceği şüphesiz, çeşitli yaratıkların yaşamakta olduğu o bölgeyi hatta dünyayı keşfedecek, RDA güçleri ile mücadele edeceğiz.

  Mario + Rabbids: Sparks of Hope

  Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunu ile Mario ve arkadaşları Rabbids kahramanlarının maceralarına tanıklık edeceğiz. Cursa'nın emellerini boşa çıkarmak için çaba sarf edeceğiz. Büyülü gezegenleri gezecek ve galaksiyi düzene sokup, Spark'ı koruyacağız.

  Skull & Bones

  ubisoft-skull-bones

  Korsan oyunu olacağı söylenen Skull & Bones çok oyunculu modlara sahip olacak. Arkadaşlarınızla güzel saatler geçireceğiniz bir oyun olacağını söyleyebiliriz. Daha çok detay vermek isterdim ama ne yazık ki hakkında çok bir bilgi yok.

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Ne Zaman?

  Yapılan finansal konferansta verilen bilgilere göre çok yakın bir tarih olduğunu söyleyemeyiz. Mali yılın 31 Mart 2023 tarihinde sonlanacağı ve bu oyunların mali yılın bitimine doğru geleceğini söyleyen Finans Direktörü Frederick Duguet, aşağı yukarı oyunlar Ekim 2022 ile Mart 2023 arasına denk gelecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy M54 İncelemesi: Özellikler, Fiyat ve Çıkış Tarihi

  2023 yılına girdiğimiz bu dönemde Samsung, akıllı telefon sektörüne yeni modellerle damga vurmaya devam ediyor. Yakın zamanda M serisine önemli eklemeler yapılması planlanan şirket, serinin yeni üyesi Galaxy M54'ü destek sayfasında duyurdu.

  Samsung Galaxy F14 5G Lansmanı Yaklaşıyor: İşte Beklenen Özellikler ve Çıkış Tarihi

  Geçtiğimiz günlerde Geekbench'te listelenen Samsung Galaxy F14 5G'nin lansman tarihi nihayet belli oldu. 24 Mart'ta piyasaya sürülmesi planlanan cihazın fiyat-performans açısından kullanıcıların beklentilerini karşılaması umuluyor.

  Yeni TOGG Modellerinin İsimleri ve Üretim Takvimleri Açıklandı!

  TOGG'dan Heyecanlandıran Açıklama: Yeni Elektrikli Modellerin İsimleri ve Üretim Takvimleri Resmen Duyuruldu!

  PS5 Pro Çıkışı Belirsiz: Tüm Kaynaklar PS6 İçin Ayrıldı

  Sony, PS6 tasarımı üzerinde çalışmalarını sürdürürken, oyuncuların merakla beklediği özellikler de tartışma konusu olmaya başladı. Firma, PS5'in başarısını göz önünde bulundurarak, PS6'nın daha gelişmiş bir konsol olmasını hedefliyor.

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et