R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!

  Ubisoft, Party of Legends ve daha birçok oyununun çıkış tarihlerini duyurdu.

  unnamed unnamed 12.05.2022 19:59 1508 2 dk okuma süresi
  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!
  Son Düzenleme:

  Ubisoft, Rabbids: The Party of Legends'ın 30 Haziran 2022 tarihinde batı tarafında PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve Google Stadia'da yeni bir isimle giriş yapacağını duyurdu.

  Oyun aslında Çin için özel olarak üretilmiş ve 2019 yılında ChineseJoy etkinliğinde ilgililere sunulmuştu.

  Avatar: Frontiers of Pandora

  Avatar: Frontiers of Pandora oyunu ise 2021'in Haziran ayında Ubisoft Forward sunumunda oyun severlere duyurulmuştu. Bağımsız hikayesi ile herkesi büyüleyeceği şüphesiz, çeşitli yaratıkların yaşamakta olduğu o bölgeyi hatta dünyayı keşfedecek, RDA güçleri ile mücadele edeceğiz.

  Mario + Rabbids: Sparks of Hope

  Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunu ile Mario ve arkadaşları Rabbids kahramanlarının maceralarına tanıklık edeceğiz. Cursa'nın emellerini boşa çıkarmak için çaba sarf edeceğiz. Büyülü gezegenleri gezecek ve galaksiyi düzene sokup, Spark'ı koruyacağız.

  Skull & Bones

  ubisoft-skull-bones

  Korsan oyunu olacağı söylenen Skull & Bones çok oyunculu modlara sahip olacak. Arkadaşlarınızla güzel saatler geçireceğiniz bir oyun olacağını söyleyebiliriz. Daha çok detay vermek isterdim ama ne yazık ki hakkında çok bir bilgi yok.

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Ne Zaman?

  Yapılan finansal konferansta verilen bilgilere göre çok yakın bir tarih olduğunu söyleyemeyiz. Mali yılın 31 Mart 2023 tarihinde sonlanacağı ve bu oyunların mali yılın bitimine doğru geleceğini söyleyen Finans Direktörü Frederick Duguet, aşağı yukarı oyunlar Ekim 2022 ile Mart 2023 arasına denk gelecek. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  The Witcher 3: Wild Hunt Güncellemesi için Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

  CD Projekt RED şirketi, The Witcher 3'ün yeni güncellemesinin 14 Aralık 2022’de piyasada yer alacağını ifade etti. Güncelleme ücretsiz olacak.

  Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

  Epic Games, geleneksel haftada 2 ücretsiz oyunu kapsamında yeni ücretsiz oyunları açıkladı. İşte 17 Kasım'a kadar ücretsiz olarak Epic Games Kütüphanesine eklenebilen haftanın ücretsiz oyunları!

  MIUI 14 Güncellemesine Sahip Olacak Ve Olamayacak Modeller Açıklandı!

  MIUI 14 güncellemesi alacak ve almayacak modeller belli oldu. Buna göre Android 11 kullanan modeller, güncelleme almayarak tarihe karışacak!

  Ubisoft Oyunlarının Çıkış Dönemi Açıklandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et