R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı

  Lego'nun yeni Transformers seti Optimus Prime, Dünya genelinde yoğun bir ilgiyle karşılandı. 170$'lık Optimus, Transformers hayranlarının yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 12.05.2022 21:33 1325 1 dk okuma süresi
  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü oyuncak markası Lego, kısa bir süre önce duyurduğu Transformers serisinin üyesi  olan Dönüştürülebilir Optimus Prime’ı tanıttı. Piyasaya 170 dolarlık satış fiyatıyla çıkan Optimus, yoğun ilgiyle karşılandı.

  Optimus Prime, hem araç hem de robot formuna geçiş yapabiliyor olmasıyla öne çıkmakla beraber toplamda 1508 parçadan oluşan bir yapıya sahip. Henüz formlar arası geçiş otomatik olarak gerçekleştirilememiş olsa da yapıda bulunan 19 farklı eklem noktasıyla manuel olarak kolayca geçiş sağlanabiliyor.

   

  Tasarımıyla ilgili birçok övgü alan Optimus Prime; robot formunda iken 35 santimetrelik bir boya, kamyon formunda iken ise yaklaşık 70 santimetrelik bir uzunluğa sahip. Bu ölçüleri göz önünde bulundurursak oldukça ideal boyutlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

  Lego Optimus Prime Türkiye Satış Fiyatı

  Lego Transformers Optimus Prime henüz Türkiye'de satışa sunulmadı. Dolayısıyla şu an için satış fiyatı ile ilgili net bir bilgiye sahip olamıyoruz. Yurtdışındaki satış fiyatı(170$) ve güncel kurlar göz önünde bulundurulduğunda yaklaşık 3000₺'lik bir tutara satın alabileceğimizi ön görüyoruz.

  Sizler Lego'nun Optimus Prime seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et