R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı

  Lego'nun yeni Transformers seti Optimus Prime, Dünya genelinde yoğun bir ilgiyle karşılandı. 170$'lık Optimus, Transformers hayranlarının yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 12.05.2022 21:33 1148 1 dk okuma süresi
  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı
  Son Düzenleme:

  Dünyaca ünlü oyuncak markası Lego, kısa bir süre önce duyurduğu Transformers serisinin üyesi  olan Dönüştürülebilir Optimus Prime’ı tanıttı. Piyasaya 170 dolarlık satış fiyatıyla çıkan Optimus, yoğun ilgiyle karşılandı.

  Optimus Prime, hem araç hem de robot formuna geçiş yapabiliyor olmasıyla öne çıkmakla beraber toplamda 1508 parçadan oluşan bir yapıya sahip. Henüz formlar arası geçiş otomatik olarak gerçekleştirilememiş olsa da yapıda bulunan 19 farklı eklem noktasıyla manuel olarak kolayca geçiş sağlanabiliyor.

   

  Tasarımıyla ilgili birçok övgü alan Optimus Prime; robot formunda iken 35 santimetrelik bir boya, kamyon formunda iken ise yaklaşık 70 santimetrelik bir uzunluğa sahip. Bu ölçüleri göz önünde bulundurursak oldukça ideal boyutlara sahip olduğunu söyleyebiliriz.

  Lego Optimus Prime Türkiye Satış Fiyatı

  Lego Transformers Optimus Prime henüz Türkiye'de satışa sunulmadı. Dolayısıyla şu an için satış fiyatı ile ilgili net bir bilgiye sahip olamıyoruz. Yurtdışındaki satış fiyatı(170$) ve güncel kurlar göz önünde bulundurulduğunda yaklaşık 3000₺'lik bir tutara satın alabileceğimizi ön görüyoruz.

  Sizler Lego'nun Optimus Prime seti hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Yeni Meyers Manx 2.0 Electric Tanıtıldı! Meyers Manx 2.0 Electric Özellikleri!

  Volkswagen tabanlı "buggy" Meyers Manx, 60 yıl sonra ilk kez yeni modeliyle tanıtıldı. İşte elektrikli olacağı açıklanan Meyers Manx 2.0 Electric özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi!

  Lego, Yeni Transformers Optimus Prime Setini Tanıttı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et