R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmi Açıklama Geldi: İşte PlayStation Portal'ın Çıkış Tarihi!

  Geçen hafta Sony'nin perde arkasından sürpriz bir şekilde duyurduğu Playstation Portal'ın çıkış tarihi belli oldu. Bu yenilikçi cihaz, PS5 deneyimini mobil bir platforma taşıyarak Kasım ayında oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  02.09.2023 14:39 2714 1 dk okuma süresi
  Resmi Açıklama Geldi: İşte PlayStation Portal'ın Çıkış Tarihi!
  Son Düzenleme:

  Sony, oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratan PlayStation Portal'ın çıkış tarihini resmen duyurdu. İlk kez Project Q ismiyle Mayıs ayında gündeme gelen PlayStation Portal, bir süre sonra bu ismini değiştirerek oyun dünyasındaki yerini aldı. 

  Birçok kişi, cihazın Kasım ayında piyasaya sürülmesini bekliyordu ve nihayet bu beklenti, resmi bir duyuruyla doğrulandı. Sony, bu cihazla birlikte Pulse Elite ve Pulse Explore kulaklıklarını da tanıttı.

  PlayStation Portal'ın Teknik Özellikleri

  PlayStation Portal, 199.95 dolarlık fiyat etiketiyle tanıtıldı. Peki, bu cihazın özellikleri neler? 

  Öncelikle belirtelim ki bu cihaz, PS5 bazlı bir stream cihazıdır. DualSense uyumlu kontrolcülere sahip olan PlayStation Portal, 8 inçlik LCD ekrana sahiptir. Wi-Fi üzerinden 1080P 60 FPS hızında oyun stream etme kapasitesine sahip olan bu cihaz, kullanıcılara yüksek kalitede oyun deneyimi sunuyor.

  Playstation Portal İçin Resmi Duyuru Geldi!

  Sony, resmi X (eski adıyla Twitter) hesabından yaptığı bir paylaşımla PlayStation Portal'ın 15 Kasım'da belirli pazarlarda piyasaya sürüleceğini açıkladı. 

  Ön siparişlerin ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, İtalya, İspanya ve Portekiz'de başladığı belirtildi. 29 Eylül'de ise Japonya ve Kanada için ön sipariş süreci başlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  Yurt Dışı Çıkış Harcı 3.000 TL'ye Çıkabilir!

  TBMM'ye sunulacak yeni vergi paketiyle yurt dışı çıkış harcı 3.000 TL'ye çıkabilir. İşte harçta yapılacak bu büyük artışın detayları!

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  Resmi Açıklama Geldi: İşte PlayStation Portal'ın Çıkış Tarihi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et