R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak

  Netflix ile Ubisoft işbirliği gerçekleştirdi. Güçlerini birleştiren iki şirket, Netflix'e özel 3 oyun tasarlayacağını açıkladı.

  Elif Elif 11.09.2022 17:02 1221 2 dk okuma süresi
  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak
  Son Düzenleme:

  Netflix, dizi ve film platformu olarak hayatımıza giriş yapmasına rağmen talepleri değerlendirerek kendisini geliştirmeye devam ediyor. Son dönemlerde oyun hizmeti de sunarak yeni bir düzenleme yapmıştı. Gelen son haberlere göre Netflix ve Ubisoft arasında gerçekleşen ortak bir etkinliğe göre 2023 yılından itibaren dünya çapında oyun severlerden tam not almış ve en çok ilgi görmüş oyunları Netflix platformuna taşıyacakları öğrenildi. 

  Netfix’e üç yeni oyun geliyor!

  Yapılan görüşmeler sonrasında detaylar da belli olmaya başladı. Ubisoft Forward’da duyurmuş olduğu detayları sonrasında oyunların ismi de belli oldu. Netflix platformuna gelecek oyunlar Valiant Hearts, Mighty Quest ve Assassin’s Creed olarak açıklandı. Oyunların en büyük avantajı ise uygulama içinde satın alma olmadan mobil cihazlardan da rahatlıkla oynanabilecek olması oldu. Netflix üyeleri herhangi bir ek aboneliğe ihtiyaç duymadan oyunlardan faydalanabilecek. 

  Netflix oyunları için 2023 yılını işaret etti!

  Daha önce The Mighty Quest for Epic Loot oyun eleştirmenleri tarafından çok sevilmişti. Şimdilerde yeni oyunla birlikte Netflix’te yer alacak olması büyük heyecana neden oldu. Oyunların tamamı 2023 yılında platformda kullanıcıların beğenisine sunulacak. The Mighty Quest oyunu rogue benzeri bir oyun türünden ilham aldı. Seri içerisinde bulunan çatışma formatı, yapılacak düzenlemelerin ardından yeniden oynanabilir bir hale gelecek ve kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak. 

  Assassin’s Creed hayranları için ise yeni bir dönem başlıyor. Daha önce platform için live action dizisi açıklanmıştı. Bu diziye ek olarak sadece Netflix platformunda olacak özel ve yeni bir mobil oyun geliştiriliyor. Ubisoft ile dirsek temaslı çalışacak olan Netflix, yaptığı açıklama sonrasında bu ortaklıktan büyük heyecan duyduğunu açıkladı. Gelecek dönemlerde ise kullanıcılardan gelecek geri dönüşler doğrultusunda mobil oyun seçeneklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bu Uygulamaları Derhal Silin! App Store ve Google Play’de Reklam Dolandırıcılığı!

  Google Play ve App Store'daki uygulamaların bazılarında dolandırıcılık saptandı. App Store'da 10, Google Play'de ise 75 dolandırıcı uygulama bulundu.

  Deadpool 3 Filminin Vizyon Tarihi Sürpriz Bir Şekilde Açıklandı! 'Wolverine' Karakterinin Filmde Yer Alacağı Yine Seyircilerle Paylaşıldı!

  Deadpool 3 filminin vizyon tarihi açıklandı. Buna göre Deadpool 3 filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona giriyor. Filmde ayrıca Wolverine karakteri yer alacak.

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  MIUI 14 Almayacak 3 Xiaomi Modeli Açıklandı! İşte Güncelleme Desteği Sonlanan Modeller!

  Xiaomi, 3 modelin daha Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi almayacağını açıkladı. İşte şimdiye kadar belli olan MIUI 14 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri!

  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et