R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak

  Netflix ile Ubisoft işbirliği gerçekleştirdi. Güçlerini birleştiren iki şirket, Netflix'e özel 3 oyun tasarlayacağını açıkladı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  11.09.2022 17:02 1425 2 dk okuma süresi
  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak
  Son Düzenleme:

  Netflix, dizi ve film platformu olarak hayatımıza giriş yapmasına rağmen talepleri değerlendirerek kendisini geliştirmeye devam ediyor. Son dönemlerde oyun hizmeti de sunarak yeni bir düzenleme yapmıştı. Gelen son haberlere göre Netflix ve Ubisoft arasında gerçekleşen ortak bir etkinliğe göre 2023 yılından itibaren dünya çapında oyun severlerden tam not almış ve en çok ilgi görmüş oyunları Netflix platformuna taşıyacakları öğrenildi. 

  Netfix’e üç yeni oyun geliyor!

  Yapılan görüşmeler sonrasında detaylar da belli olmaya başladı. Ubisoft Forward’da duyurmuş olduğu detayları sonrasında oyunların ismi de belli oldu. Netflix platformuna gelecek oyunlar Valiant Hearts, Mighty Quest ve Assassin’s Creed olarak açıklandı. Oyunların en büyük avantajı ise uygulama içinde satın alma olmadan mobil cihazlardan da rahatlıkla oynanabilecek olması oldu. Netflix üyeleri herhangi bir ek aboneliğe ihtiyaç duymadan oyunlardan faydalanabilecek. 

  Netflix oyunları için 2023 yılını işaret etti!

  Daha önce The Mighty Quest for Epic Loot oyun eleştirmenleri tarafından çok sevilmişti. Şimdilerde yeni oyunla birlikte Netflix’te yer alacak olması büyük heyecana neden oldu. Oyunların tamamı 2023 yılında platformda kullanıcıların beğenisine sunulacak. The Mighty Quest oyunu rogue benzeri bir oyun türünden ilham aldı. Seri içerisinde bulunan çatışma formatı, yapılacak düzenlemelerin ardından yeniden oynanabilir bir hale gelecek ve kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak. 

  Assassin’s Creed hayranları için ise yeni bir dönem başlıyor. Daha önce platform için live action dizisi açıklanmıştı. Bu diziye ek olarak sadece Netflix platformunda olacak özel ve yeni bir mobil oyun geliştiriliyor. Ubisoft ile dirsek temaslı çalışacak olan Netflix, yaptığı açıklama sonrasında bu ortaklıktan büyük heyecan duyduğunu açıkladı. Gelecek dönemlerde ise kullanıcılardan gelecek geri dönüşler doğrultusunda mobil oyun seçeneklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2023 Şubat Kia Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Kia Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni ve zamlı fiyatlar üzerinden satışa sunuldu!

  2023 Şubat Opel Türkiye Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Opel Türkiye fiyat listesi açıklandı. Buna göre araçlar, yeni fiyatlar üzerinden satışa çıktı!

  2023 Şubat Hyundai Türkiye Sıfır Araç Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu!

  2023 Şubat ayı Hyundai Türkiye güncel fiyat listesi açıklandı. En ucuz Hyundai modeli 359.000 TL olurken, en pahalı Hyundai modeli ise 1.989.000 TL oldu!

  Razer Viper Mini Signature Edition Oyuncu Faresi Tanıtıldı! Sadece 49 Gram!

  Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası Razer, bugüne kadarki en hafif oyuncu faresini tanıttı. İşte Razer Viper Mini Signature Edition adıyla çıkacak yeni oyuncu faresinin teknik özellikleri ve fiyatı!

  Netflix ve Ubisoft Güçlerini Birleştirerek 3 Oyun Tasarlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et