R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bugatti'den SUV Araç Beklentilerine Yanıt Gecikmedi!

  Otomobil dünyasında dengelerin sürekli değişmesinin ardından Bugatti için SUV model beklentileri yükseldi. Bu beklentiler dahilinde iddiaların artmasının ardından Bugatti CEO'su açıklama yaptı.

  Elif Elif 11.09.2022 21:21 1203 2 dk okuma süresi
  Bugatti'den SUV Araç Beklentilerine Yanıt Gecikmedi!
  Son Düzenleme:

  Otomobil dünyasında dengeler sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Son yıllarda elektrikli araç üretimlerinin ön plana çıkması, pek çok araç markasının radikal değişiklikler yapmasına neden oldu. Özellikle otomobil dünyasının en köklü isimleri dahi bu değişime ayak uydurmak için harekete geçiyorlar. 

  Değişimle birlikte markalar yeni modellerini ön plana çıkarmaya devam ediyorlar. Geleneksel rozetler bu süreçte yerini başka bir dünyaya bırakmaya başladı. Pek çok üretici markanın en başından bu yana kullandığı rozetler artık yeniliklerle birlikte tamamen değişmeye başladı. 

  SUV modeller için beklentiler yükseliyor!

  Üretici firmalar otomasyon dünyasında meydana gelen değişikliklere uyum sağlayarak kendileri için bir ilke imza atıyorlar. Bu değişim Bentley, Aston Martin, Ralls-Royce, Lamborghini gibi büyük markaları etkilemişken yakın zamanda bu rekabet içerisine Ferrari’nin de girmesi bekleniyor. SUV modellerle ilgili ılımlı sinyaller veren markalardan birisi de son dönemlerde Bugatti olmuştu. Geçtiğimiz günlerde Mistral modelini tanıtarak, yıllardır kullandığı W16 motor için vedasını açıklamıştı. Bu veda otomobil meraklıları için heyecana neden oldu ve segmente giriş süreci hakkında merak duyulmasını sağladı. Bu merak karşısında Bugatti CEO’su Mate Rimac yeni bir açıklama yaptı. 

  Bugatti için SUV modeli bekleyenlere üzen haber!

  Bugatti’nin bir süredir segmente gireceği konuşuluyordu. Bu dedikoduların giderek arka planda artmasının ardından Bugatti yeni bir açıklamada bulundu. Kısa sürede SUV hamlesinin gerçekleşmeyeceği ve şirketin şimdilik bu duruma sıcak bakmadığını açıkladı. 

  CEO tarafından yapılan açıklamalarda ‘Kendi içimizde şirket adına 10 yıllık bir plan yapıyoruz. Bu planın içerisinde SUV modelinin olmadığını söylemek mümkün. Sadece elektrikli bir Bugatti modelinin de tasarlanmasını planlamıyoruz’ ifadelerini kullandı. İlk aşamada şirketin adım adım sürece dahil olarak bir hibrit modeli oluşturması bekleniyor. Bu hibrit model 50 kilometrelik elektrik menzil odağı ile üretilecek ve tam olarak 2024 yılından sonra piyasaya çıkarılacak. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elektrikli Araç Ford E-Transit Custom Tanıtıldı! İşte Teknik Özellikleri ve Daha Fazlası!

  Ford Otosan'ın yeni üreteceği E-Transit Custom'un özellikleri tanıtıldı. Buna göre otomobil, değişik gövde tipleri ve farklı özellikleriyle satılacak.

  Bugatti'den SUV Araç Beklentilerine Yanıt Gecikmedi!

  Otomobil dünyasında dengelerin sürekli değişmesinin ardından Bugatti için SUV model beklentileri yükseldi. Bu beklentiler dahilinde iddiaların artmasının ardından Bugatti CEO'su açıklama yaptı.

  Elif 1202

  Toyota Sıfır Araç Fiyat Listesi 2022 Eylül

  Toyota fiyatları da değişti. Toyota, Türkiye fiyat listelerini resmi sitesinde paylaştı. Toyota modellerin fiyatlarında bazılarında fiyat artışları yaşandı.

  Hyundai Sıfır Araç Fiyat Listesi 2022 Eylül

  Hyundai, Türkiye fiyat listelerini resmi sitesinde yayınladı. Hyundai modellerinde, serilere göre farklı fiyat yükselişleri yaşandı.

  Bugatti'den SUV Araç Beklentilerine Yanıt Gecikmedi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et