R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!

  NVIDIA GeForce Now Türkiye fiyatları zamlandı. Yeni fiyatlar şimdiden aktif hale geldi. İşte GeForce Now için uygulanan güncel fiyatlar.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.12.2022 22:26 1936 3 dk okuma süresi
  GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!
  Son Düzenleme:

  NVIDIA, geçtiğimiz yıllarda GeForce Now hizmetini duyurmuştu. 2020 yılından beri tam sürüm olarak hizmet sunan uygulama, oyuncuları sevindirmişti. Bir süre sonra Turkcell öncülüğünde Türkiye sunucuları aktif oldu. GAME+ markası altında ülkemizde hizmet sunan platformda fiyat güncellemesi yapıldı.

  GeForce Now Türkiye fiyatları yükseldi

  GeForce Now fiyatları artışa geçti. Güncel fiyatlandırmaya göre aylık paket 140 TL oldu. 3 aylık premium ise 300 TL olarak yer almaya başladı. 6 aylık paketi incelediğimizde 520 TL ediyor. Bu da aylık 86 TL anlamına geliyor. Yıllık paket ise 960 TL olurken aylık bazda 80 TL’ye geliyor. Bu bilgilere ek olarak halen ücretsiz oynamanın mümkün olduğu bilgisini paylaşalım.

  Güncel GeForce Now Türkiye fiyatları

  GeForce Now fiyatları, bir önceki fiyatlandırmaya göre yaklaşık %60 artış yaşadı. Aylık paket daha öncesinde 74,90 TL’den 89,90 TL’ye çıkmıştı. Şimdi ise 140 TL oldu. Eski fiyatlar ile yeni fiyatları aşağıdaki tablodan karşılaştırabilirsiniz.

  Aylık3 Aylık6 Aylık12 Aylık
  74,9 TL149,7 TL--
  89,9 TL199,9 TL349,9 TL-
  140 TL300 TL520 TL960 TL

  İlk çıktığı dönemden bu yana en uygun paket 2 kat zamlandı

  GeForce Now Türkiye fiyatları güncellendi fakat bazı detaylar öne çıkıyor. İlk çıktığı dönemlerden günümüze fiyat değişimlerini incelediğimizde yaklaşık 2 kat fark var. Son fiyat güncellemesi ile ise ciddi değişiklik olması dikkat çeken bir durum. Bunun sebepleri arasında ekonomik olaylar yer alıyor. Bu gibi pek çok nedenlerle GeForce Now ücretleri de ciddi oranda değişti.

  GeForce Now özellikleri ve sistem gereksinimleri

  NVIDIA GeForce Now, her ne kadar zamlansa da halen uygun fiyatlı bir ürün. Para ödemek istemeyen kullanıcılar için de bir olanak mevcut. Bulut tabanlı oyun keyfini mümkün kılan sistem, ücretsiz hizmet de veriyor. Ücretsiz abonelikte 30 dakikalık oturum süresi bulunmakta. Ayrıca yoğunluk sebebiyle bekleme sırası da olabiliyor.

  Eğer kullanıcı, para ile abonelik alırsa ayrıcalıklara kavuşuyor. Bu ayrıcalıklar arasında öncelikli erişim yer almakta. Bunun yanı sıra 6 saatlik oturum süresi de mümkün. Kullanıcılar, bekleme derdi olmadan 6 saatlik süre dolunca tekrar giriş yapabiliyor. Bu özelliklere ek olarak RTX yani ışın izleme desteği de yer alıyor.

  GeForce Now Türkiye fiyatları yükselse bile bedava oynama imkanı halen mevcut. Gelişen kütüphanesi ile büyüyen uygulama için sistem gereksinimleri de bilinmeli. Genel olarak düşük sistemli makineleri kaldıran platform, internet ihtiyacına sahip. Oynanacak görüntü kalitesine bağlı olarak internet hızı gereksinimi değişiyor. En az 15 Mbps internet hızı talep ediliyor.

  • 720p 60 FPS -> 15 Mbps
  • 1080p 60 FPS -> 25 Mbps

  En düşük donanım gereksinimleri ise aşağıdaki şekilde belirtilmiş durumda:

  • Windows 7 64 bit, MacOS 10.10, Android 5.0, iOS 14.2 veya iPadOS 14 işletim sistemi
  • 2 GHz işlemci hızı
  • 4 GB RAM
  • DirectX 11
  • NVIDIA GeForce 600 serisi, AMD Radeon HD 3000 serisi veya Intel HD Graphics 2000 serisi ekran kartı

  GeForce Now için yapılan bir diğer açıklama oyun kumandaları ile ilgili. Uygulamanın desteklediği kontrolcüler şu şekilde paylaşıldı:

  • Sony Dualshock 4
  • Logitech oyun kumandası (F310, F510, F710)
  • Microsoft Xbox 360 ve Xbox One denetleyicisi
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy Tab S10 Ultra'nın Görselleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı!

  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Tab S10 Ultra'nın yüksek çözünürlüklü görselleri sızdırıldı. MediaTek işlemcili bu cihaz, yakında piyasaya sürülecek!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6’nın Maket Görüntüleri Yayınlandı: İşte Beklenen Yenilikler!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6'nın maket görüntüleri sızdırıldı. Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6'nın yeni tasarım ve özellikleri tanıtılacak.

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  GeForce Now Türkiye Fiyatları Güncellendi: İşte Yeni Fiyatlandırma!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et