R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ubisoft Sonunda Tarihi Açıkladı: Assasin’s Creed Mirage Yolda!

  Ubisoft'un geliştiriciliğini üstlendiği serinin yeni oyunu Assasin's Creed Mirage'ın lansman tarihi belli oldu. İşte detaylar..

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  03.09.2022 02:03 2415 2 dk okuma süresi
  Ubisoft Sonunda Tarihi Açıkladı: Assasin’s Creed Mirage Yolda!
  Son Düzenleme:

  Ubisoft’un geliştirip yayımcılığını yaptığı Assasin’s Creed serisi, yeni oyununu duyurdu.  

  Milyonların severek oynadığı Assasin’s Creed, serisinin yeni oyununu duyurarak oyun severleri sevindirdi. Böylelikle bir süredir bilgilerinin sızdırıldığı iddia edilen oyunun çıkacağı tarih netlik kazanmış oldu. 

  Assasin’s Creed Mirage isimli yeni oyuna dair henüz detaylar henüz belli değil. Ancak yapılan açıklamalara göre, 10 Eylül 2022’de yeni oyuna dair tüm detaylar duyurulacak...  

  Ubisoft’tan erken duyuru  

  13 Kasım 2007’de ilk kez piyasaya sürülen Assasin’s Creed, yeni bir oyunla serisine devam ediyor. Bir süredir sosyal medya platformlarında serinin yeni oyunu hakkında bilgi sızdırıldığı iddia ediliyordu. Bir netliğe sahip olmayan bu sızıntı bilgilerin ardından Ubisoft, resmi duyuruyu yaptı.  

  10 Eylül 2022'de oyuna dair detayların paylaşılacağını bildiren Ubisoft, yaptığı duyuruyla meraklılarını sevindirdi. Ubisoft’un oyunun lansmanından önce yaptığı bu duyurunun sebebi ise ortaya atılan sızıntı bilgiler oldu. 

  Assasin’s Creed Mirage hakkında sızan bilgiler neler? 

  Bir süredir sızdırılan bilgilere göre oyun, köklere dönüş temasında olacak. Level atlama, cinsiyet, diyalog ya da RGP seçimlerinin ortadan kaldırılacağı söylenen bu oyun, 800’lü yıllarda geçecek. Kartal görüşü ve havadan çifte suikast gibi seçimler de tekrar oyuna eklenecek. Ayrıca oyunda ‘kırk haramiler’ temalı bir görev de olacak. 

  İddialara göre oyunun haritası, birden fazla şehri içerecek şekilde küçültülecek. Ancak her şehir ayrıntılı bir şekilde tasarlanacak ve parkurlar oyunda tekrar önemli bir role sahip olacak. 

  Öte yandan bir süre önce, Bağdat odaklı bu projenin, bir Valhala ek paketi olarak oluşturulduğu da iddia edildi. Ancak Ubisoft bu karardan vazgeçerek oyunu bağımsız bir yapım haline getirdi.  

   Aşağıdaki resim ise oyundan gelen ilk görsel:  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 Beklenen O Özelliğe Sonunda Kavuşuyor!

  Microsoft, Windows 11 kullanıcılarının uzun süredir beklediği ve alternatif olarak üçüncü taraf yazılımlarını kullandığı o özelliği sonunda getirdi. Artık üçüncü taraf yazılımları kullanmadan da Windows 11'de o işlem yapılabilecek!

  Steam, En Çok Satan Oyunları Açıkladı: Hogwarts Legacy Rakiplerine Fark Attı!

  Steam, en çok satın alınan oyunları açıkladı. Buna göre Steam'de en çok satan oyun, Hogwarts Legacy oyunu oldu!

  Elon Musk Açıkladı: Twitter Yeni Özellikler ile Çalkalanıyor!

  Elon Musk, Twitter'a birçok yeni özelliğin geleceğini duyurdu. Kullanıcıların beğenisine sunulacak yeni özellikler, kademeli olarak platforma eklenecek!

  Yeni Nesil Apple TV Çıkış Tarihi 2024 olacak!

  Bloomberg'e göre Apple, 2024 yılında yeni nesil Apple TV'leri piyasaya çıkaracak. Ürün, şu anda Apple TV 4K ile aynı tasarımı paylaşacak!

  Ubisoft Sonunda Tarihi Açıkladı: Assasin’s Creed Mirage Yolda!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et