R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Yapılan bir Twitter açıklaması ile Call of Duty: Modern Warfare 3 remaster geleceği iddia edildi!

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  06.09.2022 13:11 1721 2 dk okuma süresi
  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi
  Son Düzenleme:

  Sevilen oyun hakkında son zamanlarda remaster sürümünün geleceği sık sık söylenmekte. Bilindiği üzere Call of Duty Modern Warfare 1 ve 2’nin bu sürümlerini yapmıştı.

  Bunun da etkisiyle oyunun hayranları, remaster sürümünü de heyecanla beklemeye başladı. Bir sızıntıya göre bu bekleme yakında bir son bulabilir. TheGhostOfHope tarafından yapılan bir Twitter açıklaması, MW3 Campaign Remaster sürümünün iptal edilmediğini; aksine bitirildiğini ve yayınlanması için “doğru zamanı” beklediğini belirtmekte. 

  Eğer bu bilginin doğru olduğu düşünülürse, ne zaman yayınlanacağı büyük bir soru işareti oluşturmakta. Hatırlandığı gibi 1 ve 2. oyunun remasterları arasında 4 sene vardı. Bu bilgiden hareket edilecek olursa 2024 yılında geleceği düşünülebilir. 

  Call of Duty: Modern Warfare 3 Remaster Ne Zaman?

  Bir aksiyon oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3 gerek Singleplayer gerekse Multiplayer olarak birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta. Son zamanlarda yaygınlık kazanan remaster iddiası, oldukça büyük bir heyecan yaratmış durumda.

  Bu sürümde herkesin tahmin edebileceği üzere grafikler yenilecek. Ancak bazı küçük eklentilerin olacağı da düşünülebilir. Hatırlanacağı gibi Modern Warfare 1’de Zakhaev yerine Makarov da vurulabiliyordu. Böylece Change the future yazısı geliyordu. 

  Benzer ya da farklı bir şey 3 için de beklenebilir. Ancak oyunun temel olarak aynı şekilde ilerleyeceğini de şimdiden belirtelim. Her ne kadar sızıntılar oyunun tamamlandığını, çıkma tarihini belirtse de henüz kesinlik bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Henüz resmi açıklama gelmese de isim değişikliğine gitmesi beklenen Apple, Apple Watch X serisi ile kullanıcılarına sürpriz yapabilir!

  Galaxy S23 Serisi İçin Yeni Açıklama Geldi! Samsung Çok İddialı!

  Samsung CEO'su 1 Şubat'ta tanıtılacağı belirtilen "Galaxy S23" serisi ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Bir blog yazısı yayınlayan CEO, hem yeni seri hem de genel şirket planlarıyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

  Kritik Sorun Tespit Edildi: Radeon RX 7900 XTX Kartları Soğutmuyor!

  AMD Radeon RX 7900 XTX ekran kartlarında ciddi bir sorun keşfedildi. Buna göre ekran kartlarında soğutma problemi mevcut!

  Heyecanlandıran İddia: Sony Yeni PlayStation Modeli Geliştiriyor Olabilir!

  Teknoloji devi Sony, 2023'te yeni PlayStation modeli çıkarabilir. İddialara göre firma, maliyetleri düşürmek ve satışı artırmak için çalışmalar yapıyor.

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et