R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Yapılan bir Twitter açıklaması ile Call of Duty: Modern Warfare 3 remaster geleceği iddia edildi!

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  06.09.2022 13:11 2767 2 dk okuma süresi
  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi
  Son Düzenleme:

  Sevilen oyun hakkında son zamanlarda remaster sürümünün geleceği sık sık söylenmekte. Bilindiği üzere Call of Duty Modern Warfare 1 ve 2’nin bu sürümlerini yapmıştı.

  Bunun da etkisiyle oyunun hayranları, remaster sürümünü de heyecanla beklemeye başladı. Bir sızıntıya göre bu bekleme yakında bir son bulabilir. TheGhostOfHope tarafından yapılan bir Twitter açıklaması, MW3 Campaign Remaster sürümünün iptal edilmediğini; aksine bitirildiğini ve yayınlanması için “doğru zamanı” beklediğini belirtmekte. 

  Eğer bu bilginin doğru olduğu düşünülürse, ne zaman yayınlanacağı büyük bir soru işareti oluşturmakta. Hatırlandığı gibi 1 ve 2. oyunun remasterları arasında 4 sene vardı. Bu bilgiden hareket edilecek olursa 2024 yılında geleceği düşünülebilir. 

  Call of Duty: Modern Warfare 3 Remaster Ne Zaman?

  Bir aksiyon oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3 gerek Singleplayer gerekse Multiplayer olarak birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta. Son zamanlarda yaygınlık kazanan remaster iddiası, oldukça büyük bir heyecan yaratmış durumda.

  Bu sürümde herkesin tahmin edebileceği üzere grafikler yenilecek. Ancak bazı küçük eklentilerin olacağı da düşünülebilir. Hatırlanacağı gibi Modern Warfare 1’de Zakhaev yerine Makarov da vurulabiliyordu. Böylece Change the future yazısı geliyordu. 

  Benzer ya da farklı bir şey 3 için de beklenebilir. Ancak oyunun temel olarak aynı şekilde ilerleyeceğini de şimdiden belirtelim. Her ne kadar sızıntılar oyunun tamamlandığını, çıkma tarihini belirtse de henüz kesinlik bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Civi 4 Geliyor: Tanıtımdan Önce Test Edildi!

  Xiaomi Civi 4, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 16GB RAM, 1,5K ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın, mayıs ayında tanıtılması bekleniyor!

  ChatGPT’nin Gizliliği İhlal Ettiği Tespit Edildi: İşte Detaylar!

  İtalya'nın veri koruma otoritesi, ChatGPT'nin AB gizlilik kurallarını ihlal ettiğini açıkladı; OpenAI'a savunma için 30 gün süre tanındı.

  Yapay Zeka Destekli Otomotiv Asistanı Geliyor: Geleceğin Otomobillerinde Devrim!

  TomTom ve Microsoft iş birliğiyle geliştirilen yapay zeka destekli otomotiv asistanı, otomobil sektöründe yeni bir çığır açabilir!

  Twitch, ‘Sanatsal Çıplaklık’ Kararında Geri Adım Attı: İlgili Politika İptal Edildi!

  Twitch, sanatsal çıplaklık içeren yayınlara izin veren politikasını iptal ederek platformdaki cinsel içerik yönetiminde önemli bir değişiklik yaptı.

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et