R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Yapılan bir Twitter açıklaması ile Call of Duty: Modern Warfare 3 remaster geleceği iddia edildi!

  Arin Arslan Arin Arslan 06.09.2022 13:11 1472 2 dk okuma süresi
  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi
  Son Düzenleme:

  Sevilen oyun hakkında son zamanlarda remaster sürümünün geleceği sık sık söylenmekte. Bilindiği üzere Call of Duty Modern Warfare 1 ve 2’nin bu sürümlerini yapmıştı.

  Bunun da etkisiyle oyunun hayranları, remaster sürümünü de heyecanla beklemeye başladı. Bir sızıntıya göre bu bekleme yakında bir son bulabilir. TheGhostOfHope tarafından yapılan bir Twitter açıklaması, MW3 Campaign Remaster sürümünün iptal edilmediğini; aksine bitirildiğini ve yayınlanması için “doğru zamanı” beklediğini belirtmekte. 

  Eğer bu bilginin doğru olduğu düşünülürse, ne zaman yayınlanacağı büyük bir soru işareti oluşturmakta. Hatırlandığı gibi 1 ve 2. oyunun remasterları arasında 4 sene vardı. Bu bilgiden hareket edilecek olursa 2024 yılında geleceği düşünülebilir. 

  Call of Duty: Modern Warfare 3 Remaster Ne Zaman?

  Bir aksiyon oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 3 gerek Singleplayer gerekse Multiplayer olarak birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta. Son zamanlarda yaygınlık kazanan remaster iddiası, oldukça büyük bir heyecan yaratmış durumda.

  Bu sürümde herkesin tahmin edebileceği üzere grafikler yenilecek. Ancak bazı küçük eklentilerin olacağı da düşünülebilir. Hatırlanacağı gibi Modern Warfare 1’de Zakhaev yerine Makarov da vurulabiliyordu. Böylece Change the future yazısı geliyordu. 

  Benzer ya da farklı bir şey 3 için de beklenebilir. Ancak oyunun temel olarak aynı şekilde ilerleyeceğini de şimdiden belirtelim. Her ne kadar sızıntılar oyunun tamamlandığını, çıkma tarihini belirtse de henüz kesinlik bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İddialar Doğrulandı: HBO Max, Türkiye’de Yayın Yapmak İçin Gereken RTÜK İznini Aldı!

  RTÜK Başkanı, HBO Max platformuna lisans verildiğini açıkladı. Buna göre HBO Max, yakın dönemde Türkiye'de yayın hayatına başlayacak.

  Spotify Kullanıcılarına Müjde: Uzun Süredir Beklenen Yeni Özellik Aktif Edildi

  Spotify, 2 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı sesli kitap özelliğini aktif etti. Ancak Spotify sesli kitap desteği şu an için sınırlı hizmet alanına sahip. İşte Spotify sesli kitap hizmetine dair her şey!

  FIFA 23’ün En İyi Oyuncuları Açıklandı!

  EA Sport, oyuncular tarafından çok sevilen ve merakla beklenen futbol oyunu FIFA 23’te bulunan en iyi 23 oyuncunun derecelerini yayınladı.

  İzleyiciler Rahat Nefes Aldı: Netflix Hakkındaki İddialar Yalanmış!

  Matthew Belloni'nin yayımladığı yazı sosyal medyada Netflix'in 'her hafta yeni bölüm' modeline geçeceği iddialarına sebep oldu.

  Call Of Duty: Modern Warfare 3’ün Remaster Sürümünün Geleceği İddia Edildi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et