R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!

  Bir sonraki Battlefield 2042 güncellemesi 400'den fazla düzeltme ve iyileştirme getirecek. İşte Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi detayları.

  Omer Dursun Omer Dursun 17.04.2022 18:05 242 2 dk okuma süresi
  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!
  Son Düzenleme:

  Battlefield 2042 için sunulan yeni güncelleme; 400'den fazla hata düzeltmesi, iyileştirme ve yaşam kalitesi değişikliği ile kapsamlı bir güncelleme olacak. 

  EA topluluk yöneticisi Kevin Johnson'a göre, 4.0 güncellemesi önümüzdeki hafta yayınlanacak ve tam güncelleme notları da zamanı geldiğinde oyunculara sunulacak. Fakat EA, Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesinde neler olduğuna dair bir genel bakış sundu.

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi

  4.0 Güncellemesi Rao, Paik ve Sundance için iyileştirmeler içerecek. Oynanış açısından, araç savaşı yeniden dengelenecek ve eklentiler elden geçirilecek. 

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesinden beklemeniz gerekenler şu şekilde:

  • Rao ve Paik'in özellikleri güncellenecek. Sundance ayrıca Grenade Belt' bölgesinde bazı düzeltmeler aldı. Bu, savaş sahalarının yakın çevrelerinde daha iyi Anti-Armor Grenade hedef edinmeye izin verdi.
  • Rush gibi modlar arasında daha kolay kilit açmaya izin vermek için şeritler ayarlandı. Destek Eylemleri için XP ve Takım Oyunu da takım çalışmasının liderliği için dengelendi.
  • Piyade/Araç karşı oyununda hala rekabet olmasını sağlamak için Araç Savaşı dengelemesi yapıldı. 
  • Bir araçtan çıkarken ve engellerin yakınında canlanırken ADS hatasına yönelik hata düzeltmeleri uygulandı.

  4.0 güncellemesinde eklentiler ayrıca benzersiz hissetmelerini sağlamaya ve ekipman seçiminiz ve silah atışlarınız üzerinde etkiye sahip olmalarına odaklanan bir revizyona tabi tutulacak.

  Ayrıca yeni bir Battlefield 2042 sızıntısı, muhtemelen  oyuna yakın zamanda gelecek olan üç yeni uzmanı ortaya çıkardı. Sızıntı, Battlefield 2042 için veri madenciliği yapılarak ortaya çıktı. Twitter'da paylaşılan ve henüz oyunda olmayan üç yeni uzman şu şekilde: Hale, Liz ve Crawford.

  Ne yazık ki isimlerin ötesinde, Hale ile ilgili "RC Drone Assists" gerektiren oyun içi bir meydan okuma dışında, bu üç karakter hakkında fazla bir bilgi yok.

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da R10 Forum‘da belirtebilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • TU***** ZE*****
   TU***** ZE***** 4 ay önce
   BF'nin de COD gibi ücretsiz oyun sunması lazım artık. Çok geç kaldılar.
  • TU***** ZE*****
   TU***** ZE***** 4 ay önce
   BF'nin de COD gibi ücretsiz oyun sunması lazım artık. Çok geç kaldılar.

  İlgili İçerikler:

  Apple iOS 15.6.1 Güncellemesi Yayında! Sorunlar Giderildi!

  Apple iOS 15.6.1 güncellemesi ile birlikte pek çok önemli güvenlik sorunu giderildi. Apple'a göre, iOS 15 sürümü, güvenlik açıklarına karşı yeni güncellemeyi hemen yüklenmeli. İşte iOS 15.6.1 güncellemesiyle gelenler!

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et