R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!

  Bir sonraki Battlefield 2042 güncellemesi 400'den fazla düzeltme ve iyileştirme getirecek. İşte Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi detayları.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  17.04.2022 18:05 938 2 dk okuma süresi
  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!
  Son Düzenleme:

  Battlefield 2042 için sunulan yeni güncelleme; 400'den fazla hata düzeltmesi, iyileştirme ve yaşam kalitesi değişikliği ile kapsamlı bir güncelleme olacak. 

  EA topluluk yöneticisi Kevin Johnson'a göre, 4.0 güncellemesi önümüzdeki hafta yayınlanacak ve tam güncelleme notları da zamanı geldiğinde oyunculara sunulacak. Fakat EA, Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesinde neler olduğuna dair bir genel bakış sundu.

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi

  4.0 Güncellemesi Rao, Paik ve Sundance için iyileştirmeler içerecek. Oynanış açısından, araç savaşı yeniden dengelenecek ve eklentiler elden geçirilecek. 

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesinden beklemeniz gerekenler şu şekilde:

  • Rao ve Paik'in özellikleri güncellenecek. Sundance ayrıca Grenade Belt' bölgesinde bazı düzeltmeler aldı. Bu, savaş sahalarının yakın çevrelerinde daha iyi Anti-Armor Grenade hedef edinmeye izin verdi.
  • Rush gibi modlar arasında daha kolay kilit açmaya izin vermek için şeritler ayarlandı. Destek Eylemleri için XP ve Takım Oyunu da takım çalışmasının liderliği için dengelendi.
  • Piyade/Araç karşı oyununda hala rekabet olmasını sağlamak için Araç Savaşı dengelemesi yapıldı. 
  • Bir araçtan çıkarken ve engellerin yakınında canlanırken ADS hatasına yönelik hata düzeltmeleri uygulandı.

  4.0 güncellemesinde eklentiler ayrıca benzersiz hissetmelerini sağlamaya ve ekipman seçiminiz ve silah atışlarınız üzerinde etkiye sahip olmalarına odaklanan bir revizyona tabi tutulacak.

  Ayrıca yeni bir Battlefield 2042 sızıntısı, muhtemelen  oyuna yakın zamanda gelecek olan üç yeni uzmanı ortaya çıkardı. Sızıntı, Battlefield 2042 için veri madenciliği yapılarak ortaya çıktı. Twitter'da paylaşılan ve henüz oyunda olmayan üç yeni uzman şu şekilde: Hale, Liz ve Crawford.

  Ne yazık ki isimlerin ötesinde, Hale ile ilgili "RC Drone Assists" gerektiren oyun içi bir meydan okuma dışında, bu üç karakter hakkında fazla bir bilgi yok.

  Battlefield 2042 için 4.0 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında ya da R10 Forum‘da belirtebilirsiniz.

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  Tüm Yorumlar
  Toplam 2 Yorum
  • TU***** ZE*****
   TU***** ZE***** 2 yıl önce
   BF'nin de COD gibi ücretsiz oyun sunması lazım artık. Çok geç kaldılar.
  • TU***** ZE*****
   TU***** ZE***** 2 yıl önce
   BF'nin de COD gibi ücretsiz oyun sunması lazım artık. Çok geç kaldılar.

  İlgili İçerikler:

  Instagram Reels Videolarına Artık Birden Fazla Şarkı Eklenebiliyor!

  Instagram Reels videolarına artık birden fazla şarkı eklenebiliyor. Kullanıcılar, farklı müzik parçalarını birleştirerek yaratıcı içerikler oluşturabilecek.

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  Battlefield 2042 İçin Yeni Güncelleme 400'den Fazla Düzeltme Sunuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et