R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Alan Wake II Artık GeForce Now'da!

  Remedy'nin son oyunu olan Alan Wake 2, yayınlandıktan kısa bir süre sonra NVIDIA'nın bulut oyun platformu GeForce Now'da yerini aldı. Şimdi bu yapıma sahip oyuncular, oyunu bu servis aracılığıyla deneyimleyebilecekler.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.10.2023 16:43 1463 2 dk okuma süresi
  Alan Wake II Artık GeForce Now'da!
  Son Düzenleme:

  Remedy Entertainment Max Payne, Alan Wake, Quantum Break ve Control gibi oyunlarıyla tanınan başarılı bir yapım şirketi. Firmanın son oyunu olan Alan Wake 2, kısa süre önce oyuncularla buluştu. PC, PS5 ve Xbox Series platformlarında yüksek inceleme puanları ile dikkat çeken bu oyun, birçok oyun tutkunu tarafından "gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip oyun" olarak nitelendirildi. Peki bu mükemmel görsellere sahip oyunu herkes deneyimleyebilecek mi?

  Nvidia, Alan Wake II'yi Daha Fazla Oyuncuya Ulaştırmak İstiyor

  Nvidia, oyunun benzersiz görsellerini daha geniş bir kitleyle paylaşmak amacıyla Alan Wake 2'yi GeForce Now platformuna dahil etti. Bu, oyunun grafikleri için yüksek sistem gereksinimlerine sahip olmasına rağmen daha geniş bir oyuncu kitlesinin bu başyapıtı deneyimlemesi anlamına geliyor.

  Bu optimizasyon ve erişilebilirlik, Alan Wake 2'nin aslında teknik bir sorun olmadan bu yüksek sistem gereksinimlerini nasıl karşıladığını gösteriyor. Yani, bu oyun yeni neslin grafiksel açıdan en iyi oyunlarından biri olma özelliğini koruyor.

  GeForce Now Üzerinden Alan Wake 2 Deneyimi

  Oyunun çıkışında GeForce Now platformunda yer almaması bazı servis abonelerini hayal kırıklığına uğratsa da Nvidia bu durumu hızla düzeltti. Oyunun servise eklenmesinden sadece birkaç gün sonra oyun sahipleri, GeForce Now abonelikleri sayesinde oyuna erişim sağladılar.

  Ancak Alan Wake II, GeForce Now servisinde hafif teknik sorunlara sahip. Bu sorunların Nvidia tarafından en kısa sürede çözülmesi bekleniyor. GeForce Now'un Ultimate aboneleri, Alan Wake 2'yi DLSS Frame Generation ve DLSS Ray Reconstruction gibi ek özelliklerle deneyimleme şansına sahip.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Artık Anında Görsel Üretebilecek: Meta'dan Yapay Zeka Hamlesi

  WhatsApp kullanıcıları için Meta, gerçek zamanlı yapay zeka ile görsel oluşturma özelliğini tanıttı. Artık sohbetler, çok daha görsel ve etkileyici olacak.

  Threads Artık Türkiye’de Kullanılmayacak: 29 Nisan’dan Sonra Giriş Yapılamayacak!

  Meta, Rekabet Kurumu'nun kararı üzerine 29 Nisan'da Türkiye'deki Threads uygulamasını geçici olarak durduracak.

  GeForce NOW (GAME+) Nisan 2024 Oyun Güncellemeleri: Yeni Eklenenler ve Yakında Çıkacaklar

  Nisan 2024’te GeForce NOW (GAME+) platformuna eklenen ve çıkacak olan oyunlar, bulut oyun dünyasında heyecan yaratıyor. İşte detaylar…

  ChatGPT, Artık Hesap Açılmadan da Kullanılabilecek!

  OpenAI, yapay zeka sohbet robotu ChatGPT'yi hesap oluşturmadan kullanıma sunarak yapay zekayı daha erişilebilir hale getiriyor.

  Alan Wake II Artık GeForce Now'da!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et