R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!

  Sızıntılara göre GTA 6'nın PC versiyonunun hızla piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Bu popüler serinin son oyunu, ilk olarak PlayStation ve Xbox platformlarında oyuncularla buluşacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.10.2023 14:13 1524 1 dk okuma süresi
  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!
  Son Düzenleme:

  Geleneksel olarak Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin yeni oyunlarını ilk olarak konsol platformlarına sunuyor. Son efsane oyun GTA 6 da bu gelenekten ayrılmayacak gibi görünüyor. Ancak oyunun PC sürümü, konsol sürümlerinden biraz daha geç piyasaya sürülebilir!

  Neden PC Sürümü Gecikecek?

  Bilindiği gibi oyun sektöründe bazen bazı sürümlerde teknik sorunlar yaşanabiliyor. Ancak Rockstar, geçmişte bazı oyunlar için yaşanan bu tür sorunları GTA 6 PC versiyonu için yaşamak istemiyor. Özellikle "Star Wars Jedi Survivor" ve "The Last of Us Part 1" gibi oyunların PC sürümlerinde yaşanan teknik aksaklıkların benzerini GTA 6 için görmek istemiyorlar. Bu oyunların PC sürümlerinde yaşanan sorunlar oyuncuları oldukça zorlamış ve bu sorunların düzeltilmesi için birden çok yamanın yapılması gerekiyordu.

  Bazı sızıntı kaynaklarının belirttiğine göre özellikle Tez2 adlı kaynak, GTA VI'nın PC sürümünün piyasaya sürülmesi öncesinde bazı sorunlarla karşılaşıldığını belirtiyor. Ancak bu sızıntılar ne kadar doğru?

  Geçmişte Tez2 kaynağının Rockstar Games'in iç faaliyetleri hakkında birçok doğru tahminde bulunduğunu biliyoruz. Bu nedenle GTA 6 PC versiyonu hakkındaki iddialarının da gerçek olma olasılığı yüksek. Ancak şu anda Rockstar Games, GTA 6'nın resmi duyurusunu yapmış değil. Oyun camiası ise bu büyük duyurunun 26 Ekim'de yapılacağını umutla bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et