R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!

  Sızıntılara göre GTA 6'nın PC versiyonunun hızla piyasaya sürülmesi beklenmiyor. Bu popüler serinin son oyunu, ilk olarak PlayStation ve Xbox platformlarında oyuncularla buluşacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.10.2023 14:13 1694 1 dk okuma süresi
  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!
  Son Düzenleme:

  Geleneksel olarak Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin yeni oyunlarını ilk olarak konsol platformlarına sunuyor. Son efsane oyun GTA 6 da bu gelenekten ayrılmayacak gibi görünüyor. Ancak oyunun PC sürümü, konsol sürümlerinden biraz daha geç piyasaya sürülebilir!

  Neden PC Sürümü Gecikecek?

  Bilindiği gibi oyun sektöründe bazen bazı sürümlerde teknik sorunlar yaşanabiliyor. Ancak Rockstar, geçmişte bazı oyunlar için yaşanan bu tür sorunları GTA 6 PC versiyonu için yaşamak istemiyor. Özellikle "Star Wars Jedi Survivor" ve "The Last of Us Part 1" gibi oyunların PC sürümlerinde yaşanan teknik aksaklıkların benzerini GTA 6 için görmek istemiyorlar. Bu oyunların PC sürümlerinde yaşanan sorunlar oyuncuları oldukça zorlamış ve bu sorunların düzeltilmesi için birden çok yamanın yapılması gerekiyordu.

  Bazı sızıntı kaynaklarının belirttiğine göre özellikle Tez2 adlı kaynak, GTA VI'nın PC sürümünün piyasaya sürülmesi öncesinde bazı sorunlarla karşılaşıldığını belirtiyor. Ancak bu sızıntılar ne kadar doğru?

  Geçmişte Tez2 kaynağının Rockstar Games'in iç faaliyetleri hakkında birçok doğru tahminde bulunduğunu biliyoruz. Bu nedenle GTA 6 PC versiyonu hakkındaki iddialarının da gerçek olma olasılığı yüksek. Ancak şu anda Rockstar Games, GTA 6'nın resmi duyurusunu yapmış değil. Oyun camiası ise bu büyük duyurunun 26 Ekim'de yapılacağını umutla bekliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Xiaomi, HyperOS'a Yapay Zeka Özellikleri Getiriyor: İşte Detaylar!

  Xiaomi, HyperOS'a yapay zeka özellikleri ekliyor. Notlar uygulamasında metin özetleme ve internetten bilgi sağlama gibi yenilikler geliyor.

  EA Sports FC 25 Geliyor: İşte Tüm Detaylar!

  EA Sports FC 25'in çıkış tarihi, platformları ve yeni özellikleri hakkında tüm detaylar belli oldu. Oyunun 24 Eylül 2024'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  GTA 6'nın PC Versiyonu Gecikebilir: İşte Nedenleri!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et