R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Togg T10X için ön siparişler başlıyor: Tarih ve Ön Ödeme Detayları

  Uzun süredir merakla beklenen yerli otomobil Togg, T10X modeliyle tüm detaylarıyla gün yüzüne çıktı. Elektrikli C-SUV modeli, 953 bin TL'den başlayan fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  14.03.2023 16:01 2313 2 dk okuma süresi
  Togg T10X için ön siparişler başlıyor: Tarih ve Ön Ödeme Detayları
  Son Düzenleme:

  Yerli otomobil Togg T10X, nihayet fiyatıyla birlikte tüm meraklılarının karşısına çıktı. Elektrikli C-SUV modelinin fiyatı 953 bin TL'den başlıyor ve 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve www.togg.com.tr Togg web sitesi üzerinden ön siparişe açılacak. Peki, Togg T10X ön sipariş süreci nasıl işleyecek? Hangi adımları takip etmek gerekiyor?

  Ön Siparişler Çekiliş Yöntemiyle Belirlenecek

  Togg T10X için ön sipariş süreci, Trumore uygulaması ve Togg web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Kullanıcılar, 16-27 Mart tarihleri arasında ön siparişlerini Trumore ve Togg web sitesi üzerinden yapabilecekler. Ancak, Togg T10X ön siparişleri, çekiliş yöntemiyle belirlenecek. Bu nedenle, ön sipariş sürecine katılmak için cüzdanınıza 60 bin TL ön ödeme yapmanız gerekiyor. Ön ödeme, nakit veya kredi kartı aracılığıyla yapılabilecek.

  Çekilişe katılan her bir kullanıcı, ön ödeme öncesi aracının modelinden rengine kadar tüm konfigürasyon ayarlarını yapabilecek. 28 Mart tarihinde noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemiyle de, ön sipariş hakkı kazananlar belirlenecek. Belirlenen ön sipariş sahipleri, teslimat önceliğine göre sıralanacak ve teslimat tarihleri de seçtikleri versiyonun yaklaşık teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınarak belirlenecek.

  Ön Siparişler 16-27 Mart Tarihleri Arasında Alınacak

  Togg T10X ön sipariş süreci, 16-27 Mart tarihleri arasında Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Kullanıcılar, bu süre zarfında "ön siparişe katıl" butonuna tıklayarak taleplerini iletebilecekler.

  Ön Sipariş İçin Ödeme Ne Kadar Olacak?

  Togg T10X için ön sipariş vermek isteyenlerin cüzdanlarına yapmaları gereken ön ödeme tutarı 60 bin TL olarak belirlendi. Bu tutar, çekilişe katılmak için yapılacak ve seçilen kullanıcılar ön sipariş sahibi olma hakkı kazanacak. Ön sipariş sahipleri, aracın teslimat önceliğine göre sıralanacak ve noter huzurunda yapılacak dijital çekiliş sistemiyle belirlenecek. Belirlenen kullanıcılar, teslimat önceliğine göre araçlarını alabilecekler.

  Togg T10X Nereden Sipariş Edilecek?

  Togg T10X ön siparişleri, Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Bu platformlar üzerinden yapacağınız ön ödeme, ön sipariş sahibi olma hakkını kazanmanız için gerekli.

  Ön sipariş döneminin sonunda belirlenen kullanıcılar, seçtikleri versiyonun yaklaşık teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınarak teslimat tarihleri belirlenecek.

  Sonuç olarak, Togg T10X için ön siparişlerin başlaması, yerli otomobilin satışına ilişkin umutları artırdı. Uzun bir bekleyişin ardından fiyatı ve sipariş süreci detayları belli olan Togg T10X, çevre dostu ve ileri teknolojili yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  Apple Vision Pro 2’nin Çıkış Tarihi Gecikecek: İşte Nedeni!

  Apple Vision Pro 2'nin çıkışı için en az 18 ay beklenmesi gerektiği belirtiliyor. Aynı zamanda yeni modelde ele alınması gereken birçok sorun bulunuyor.

  Xiaomi Civi 4 Geliyor: Tanıtımdan Önce Test Edildi!

  Xiaomi Civi 4, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 16GB RAM, 1,5K ekran ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Cihazın, mayıs ayında tanıtılması bekleniyor!

  Togg T10X için ön siparişler başlıyor: Tarih ve Ön Ödeme Detayları

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et