R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO Dizileri Artık BluTv Üzerinden İzlenebilecek!

  BluTV, Amerikan HBO ile yaptığı anlaşma ile birlikte, HBO dizilerinin artık platformu üzerinden izlenebileceğini duyurdu. İşte detaylar...

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  14.03.2023 15:43 1228 2 dk okuma süresi
  HBO Dizileri Artık BluTv Üzerinden İzlenebilecek!
  Son Düzenleme:

  Amerikan sağlayıcı şirketi HBO ile yerli dijital medya üreticisi BluTv arasında imzalanan anlaşma ile HBO dizileri artık BluTv üzerinden izlenebilecek. Warner Bros. Discovery ve BluTv arasında gerçekleşen toplantıların ardından alınan bu karar, sevilen HBO dizilerinin, Cartoon Network gibi çizgi film kanalları ve Discovery+ içeriklerinin BluTv platformunda izlenebilmesine olanak sağlayacak.

  HboMax dizileri artık BluTv'de!

  HBO, Ana Kuruluşu Home Box Office olan üst şirketi Warner Bros. Discovery'e ait bir pay-tv (öde-izle) televizyon sağlayıcısıdır. Kablolu tv içerikleri, global sinema filmleri, aile eğlence içerikleri, kısa film ve belgeseller gibi birçok içerik sunan HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO Family, HBO Latino, HBO Signature, HBO Zone ve HBO HD kanalları ile hizmet vermektedir. Ancak, HBO içeriklerini izlemek için üyeliklerini satın almanız veya ülkemizdeki Digitürk gibi ara sağlayıcılara abone olmanız gerekmekteydi.

  BluTv ve Warner Bros. Discovery arasında yapılan iş ortaklığı anlaşması, artık bu içerikleri sadece BluTv üyelerinin de izleyebileceği anlamına geliyor. Böylece HBO içerikleri, Cartoon Network gibi çizgi film ve Discovery+ gibi kanalların içerikleri de BluTv platformunda yerini alacak.

  BluTv platformuna özel olan Bozkır, Behzat Ç., Sıfır Bir, Sokağın Çocukları, 7Yüz, Pavyon, Bartu Ben, Dudullu Postası ve Masum gibi içeriklere de HBO içerikleri yanında ulaşabileceksiniz.

  HBO dizileri

  2023 BluTv Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

  Türkiye'de BluTv üyelikleri için aylık üyelik ücreti kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 69,90 TL'dir. Yıllık üyelik ücreti ise kredi/banka kartına yapılan ödemelerde 478,80 TL'dir. Yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır. Dilerseniz, kredi kartınız ile 39,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz.

  Yurt dışında BluTv üyelikleri için aylık üyelik ücreti 5,90 Euro olarak belirlenmiştir.

  Üyelik TürüAylık Ücret (TL)Yıllık Ücret (TL)Yıllık Taksitli Ücret (TL)
  Türkiye69,90478,8039,90*12
  Yurt Dışı5,90 Euro--

  BluTv'nin yapmış olduğu bu anlaşma, izleyiciler için oldukça sevindirici bir gelişme. HBO dizileri, Cartoon Network gibi çizgi film kanalları ve Discovery+ içerikleri artık sadece bir tık uzağınızda olacak.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  e-Devlet 'Askerliğim' Hizmetiyle Askerlik İşlemleri Artık Çevrimiçi Gerçekleştirilebilir

  e-Devlet platformu, vatandaşların askerlik işlemlerini kolaylaştıracak olan 'Askerliğim' özelliğini hizmete sundu. Artık askerlik işlemleri de e-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilecek, bürokrasi azalacak ve süreçler hızlanacak.

  HBO Dizileri Artık BluTv Üzerinden İzlenebilecek!

  BluTV, Amerikan HBO ile yaptığı anlaşma ile birlikte, HBO dizilerinin artık platformu üzerinden izlenebileceğini duyurdu. İşte detaylar...

  WhatsApp Gruplarına Girmek Artık Eskisi Kadar Kolay Olmayacak: İşte Nedeni

  WhatsApp grupları artık daha güvenli hale geliyor, yeni onay özelliği ile kimin gruba katıldığı daha net belli olacak.

  ChatGPT API Üzerinden Hizmet Verecek!

  OpenAI'nin geliştirdiği ChatGPT için yeni bir API geliştirildi. İşte ChatGPT API ile ilgili tüm merak edilenler!

  HBO Dizileri Artık BluTv Üzerinden İzlenebilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et