R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Hyundai, otomobil üreticileri arasında ilk NFT'yi yayınlayarak Metaverse'de mobilite çözümlerini vurguluyor. İşte Hyundai'nin NFT adımı.

  Omer Dursun Omer Dursun 18.04.2022 23:35 210 2 dk okuma süresi
  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık
  Son Düzenleme:

  Güney Koreli otomobil devi Hyundai Motor Company, 'Meta Kongz' NFT markasıyla bir iş birliğinin ardından NFT dünyasına girişini duyurdu.

  Hyundai, gelişmeyi resmi web sitesinde, Discord ve Twitter kanallarında duyurdu. Hyundai NFT Discord ve Twitter kanalları 15 Nisan'da açılırken, şirketten yapılan açıklamaya göre resmi NFT web sitesi Mayıs 2022'de yayına girecek.

  Hyundai NFT ne sunuyor?

  Hyundai, NFT topluluğunun, mobilite çözümlerini gösteren NFT'leri paylaşarak kullanıcılarına metaverse'de Hyundai marka deneyimi sunacağını söyledi. 

  Ayrıca sosyal medyadaki NFT platformları, şirket ve topluluk üyeleri arasında NFT'lerinin varlık değerine ilişkin gerçek zamanlı güncellemeler ile birlikte 7/24 açık bir iletişim kanalı sağlayacak.

  Hyundai Motor'un Global Pazarlama Direktörü ve Müşteri Deneyimi Bölüm Başkanı Thomas Schemera NFT koleksiyonuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

  Hyundai NFT evreni, Hyundai marka deneyimini, özellikle Z kuşağı ile tamamen yeni bir şekilde genişletecek ve hem gerçek dünyada hem de meta evrende inovasyona olan bağlılığımızı daha da güçlendirecek. ‘Metamobiliteyi’ kendi NFT'lerimiz aracılığıyla tanıtmaktan ve bu yolculuğa "Meta Kongz" ile başlamaktan son derece heyecanlıyız."

  Hyundai Motor Company, mobilitenin rolünü sanal gerçekliğe (VR) genişletecek ve nihayetinde insanların hareketin fiziksel sınırlamalarının üstesinden gelmesine olanak sağlayacak. Bunun için, bir akıllı cihaz-metaverse bağlantısına öncülük etme hedefiyle CES 2022'de bir "Metamobilite" konsepti vizyonunu paylaştı.

  Şirket, CES 2022'de ortaya çıkan 'Metamobilite' konseptini yansıtan Hyundai NFT evren konsepti 'Metamobility evreni'ni tanıtan bir kısa film yayınladı.

  Filmde, 'Meta Kongz' goril karakteri hem klasik hem de fütüristik bir Hyundai Pony'yi kullanıyor. Dünyadan Ay'a fırlatılan Pony serisi, mobilite çözümlerinin zaman ve mekanı nasıl aşabileceğini görselleştiriyor. 

  Filmin sonundaki sahne, Mayıs ayında vizyona girecek olan kayan yıldız şeklindeki bir NFT'yi de tanıtıyor. 

  Peki ya siz Hyundai NFT projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10 Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Sıfır Otomobil Alındığında Hemen Satılamayacak! İşte Yeni Otomobil Satış Düzenlemesi!

  Otomobil piyasasının normale dönmesi için gelecek yeni düzenlemeye dair detaylar belli olmaya başladı. İddialara göre 0 km otomobil satın alındığında 6 ay boyunca 2.el pazarında satışa sunulamayacak. İşte düzenlemeye dair tüm detaylar!

  Instagram NFT Dünyasındaki Yerini Alıyor

  Instagram kullanıcılara hesaplarında kripto para cüzdan bağlantısı yapmaya izin verecek. Artık Instagram NFT koleksiyon paylaşımı yapılabilecek.

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Dünya genelinde 8 ülkede hizmet veren Getir, depolarını fiziksel süpermarkete dönüştürme kararı aldı.

  Elif 1104
  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et