R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Hyundai, otomobil üreticileri arasında ilk NFT'yi yayınlayarak Metaverse'de mobilite çözümlerini vurguluyor. İşte Hyundai'nin NFT adımı.

  Omer Dursun
  Omer Dursun R10 Editörü
  18.04.2022 23:35 1851 2 dk okuma süresi
  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık
  Son Düzenleme:

  Güney Koreli otomobil devi Hyundai Motor Company, 'Meta Kongz' NFT markasıyla bir iş birliğinin ardından NFT dünyasına girişini duyurdu.

  Hyundai, gelişmeyi resmi web sitesinde, Discord ve Twitter kanallarında duyurdu. Hyundai NFT Discord ve Twitter kanalları 15 Nisan'da açılırken, şirketten yapılan açıklamaya göre resmi NFT web sitesi Mayıs 2022'de yayına girecek.

  Hyundai NFT ne sunuyor?

  Hyundai, NFT topluluğunun, mobilite çözümlerini gösteren NFT'leri paylaşarak kullanıcılarına metaverse'de Hyundai marka deneyimi sunacağını söyledi. 

  Ayrıca sosyal medyadaki NFT platformları, şirket ve topluluk üyeleri arasında NFT'lerinin varlık değerine ilişkin gerçek zamanlı güncellemeler ile birlikte 7/24 açık bir iletişim kanalı sağlayacak.

  Hyundai Motor'un Global Pazarlama Direktörü ve Müşteri Deneyimi Bölüm Başkanı Thomas Schemera NFT koleksiyonuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

  Hyundai NFT evreni, Hyundai marka deneyimini, özellikle Z kuşağı ile tamamen yeni bir şekilde genişletecek ve hem gerçek dünyada hem de meta evrende inovasyona olan bağlılığımızı daha da güçlendirecek. ‘Metamobiliteyi’ kendi NFT'lerimiz aracılığıyla tanıtmaktan ve bu yolculuğa "Meta Kongz" ile başlamaktan son derece heyecanlıyız."

  Hyundai Motor Company, mobilitenin rolünü sanal gerçekliğe (VR) genişletecek ve nihayetinde insanların hareketin fiziksel sınırlamalarının üstesinden gelmesine olanak sağlayacak. Bunun için, bir akıllı cihaz-metaverse bağlantısına öncülük etme hedefiyle CES 2022'de bir "Metamobilite" konsepti vizyonunu paylaştı.

  Şirket, CES 2022'de ortaya çıkan 'Metamobilite' konseptini yansıtan Hyundai NFT evren konsepti 'Metamobility evreni'ni tanıtan bir kısa film yayınladı.

  Filmde, 'Meta Kongz' goril karakteri hem klasik hem de fütüristik bir Hyundai Pony'yi kullanıyor. Dünyadan Ay'a fırlatılan Pony serisi, mobilite çözümlerinin zaman ve mekanı nasıl aşabileceğini görselleştiriyor. 

  Filmin sonundaki sahne, Mayıs ayında vizyona girecek olan kayan yıldız şeklindeki bir NFT'yi de tanıtıyor. 

  Peki ya siz Hyundai NFT projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10 Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  R10.net'te içerik editörlüğü yapıyorum.

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Mesajlar Güncellendi: İşte 1 Milyar Kullanıcıya Ulaşan Uygulamanın Son Güncellemeleri!

  Android platformunun önde gelen mesajlaşma uygulaması olan Google Mesajlar, önemli bir başarıya imza atarak 1 milyar aktif RCS kullanıcısını aştı.

  Togg Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Beklenen oldu ve Togg fiyatlarına zam geldi. Bu gelişme, elektrikli otomobil piyasasında önemli bir değişikliği işaret ediyor.

  Redmi Buds 5 Pro Resmen Tanıtıldı: İşte Detaylar!

  Redmi Buds 5 Pro, yenilikçi özellikleri ve üstün ses kalitesi ile geliyor. Gürültü engelleme, uzun batarya ömrü ve şık tasarımıyla öne çıkıyor.

  Apple Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Oyunları ve Uygulamaları!

  Apple, 2023'ün en iyi uygulama ve oyunlarını belirleyerek ödüllendirdi. Bu ödüller, iPhone ve iPad ile beraber Mac ve Apple Watch uygulamalarını da kapsıyor.

  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et