R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Hyundai, otomobil üreticileri arasında ilk NFT'yi yayınlayarak Metaverse'de mobilite çözümlerini vurguluyor. İşte Hyundai'nin NFT adımı.

  Omer Dursun Omer Dursun 18.04.2022 23:35 352 2 dk okuma süresi
  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık
  Son Düzenleme:

  Güney Koreli otomobil devi Hyundai Motor Company, 'Meta Kongz' NFT markasıyla bir iş birliğinin ardından NFT dünyasına girişini duyurdu.

  Hyundai, gelişmeyi resmi web sitesinde, Discord ve Twitter kanallarında duyurdu. Hyundai NFT Discord ve Twitter kanalları 15 Nisan'da açılırken, şirketten yapılan açıklamaya göre resmi NFT web sitesi Mayıs 2022'de yayına girecek.

  Hyundai NFT ne sunuyor?

  Hyundai, NFT topluluğunun, mobilite çözümlerini gösteren NFT'leri paylaşarak kullanıcılarına metaverse'de Hyundai marka deneyimi sunacağını söyledi. 

  Ayrıca sosyal medyadaki NFT platformları, şirket ve topluluk üyeleri arasında NFT'lerinin varlık değerine ilişkin gerçek zamanlı güncellemeler ile birlikte 7/24 açık bir iletişim kanalı sağlayacak.

  Hyundai Motor'un Global Pazarlama Direktörü ve Müşteri Deneyimi Bölüm Başkanı Thomas Schemera NFT koleksiyonuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

  Hyundai NFT evreni, Hyundai marka deneyimini, özellikle Z kuşağı ile tamamen yeni bir şekilde genişletecek ve hem gerçek dünyada hem de meta evrende inovasyona olan bağlılığımızı daha da güçlendirecek. ‘Metamobiliteyi’ kendi NFT'lerimiz aracılığıyla tanıtmaktan ve bu yolculuğa "Meta Kongz" ile başlamaktan son derece heyecanlıyız."

  Hyundai Motor Company, mobilitenin rolünü sanal gerçekliğe (VR) genişletecek ve nihayetinde insanların hareketin fiziksel sınırlamalarının üstesinden gelmesine olanak sağlayacak. Bunun için, bir akıllı cihaz-metaverse bağlantısına öncülük etme hedefiyle CES 2022'de bir "Metamobilite" konsepti vizyonunu paylaştı.

  Şirket, CES 2022'de ortaya çıkan 'Metamobilite' konseptini yansıtan Hyundai NFT evren konsepti 'Metamobility evreni'ni tanıtan bir kısa film yayınladı.

  Filmde, 'Meta Kongz' goril karakteri hem klasik hem de fütüristik bir Hyundai Pony'yi kullanıyor. Dünyadan Ay'a fırlatılan Pony serisi, mobilite çözümlerinin zaman ve mekanı nasıl aşabileceğini görselleştiriyor. 

  Filmin sonundaki sahne, Mayıs ayında vizyona girecek olan kayan yıldız şeklindeki bir NFT'yi de tanıtıyor. 

  Peki ya siz Hyundai NFT projesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10 Forum’dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  2023 Opel Astra Electric Duyuruldu! İşte Özellikleri

  2023 Opel Astra Electric tanıtıldı. 2023 yılında piyasada yer alacak olan model, oldukça güçlü özelliklere sahip ve araç, tek şarj ile 416 km mesafeye ulaşıyor.

  Elon Musk’tan iPhone ve Android'e Gözdağı! Kendi Telefonunu Üreterek Dev Şirketleri Zora Mı Sokacak?

  Twitter'ın App Store ve Google Play’den kaldırılması dedikoduları Musk’ı sinirlendirdi. Musk, bu dedikoduları kendi telefonunu çıkarma tehdidi ile cevapladı.

  Sosyal Medya Devi Türkiye’den Erişime Kapatıldı!

  Sosyal medya platformu Tumblr, Türkiye üzerinden erişime kapatıldı. Tumblr platformunun kapanmasının nedeni ise çıplak içerikler barındırması.

  Hyundai NFT Dünyasına Giriyor! İşte Dev Ortaklık

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et