R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google İkinci El Araba İlanları Gösterecek!

  Google ikinci el araba ilanları göstermeye başlayacak. Yapılacak olan bu güncelleme, insanların Google’da kalmalarını sağlayacak.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  02.02.2023 13:34 1903 2 dk okuma süresi
  Google İkinci El Araba İlanları Gösterecek!
  Son Düzenleme:

  Google, günümüzün en büyük arama motorlarından birisi. Kullanıcılar, Google arama motorunu kullanarak pek çok şeyi gerçekleştirebiliyor. Örneğin bazı ürünlerin fiyatlarına ulaşmak gerekiyorsa Google kullanılabilmekte. Bunun yanı sıra araştırma yaparken de Google’dan yararlanılıyor. Bu gibi pek çok olanağa yer veren şirket, araba ilanlarını da gösteriyor. Yeni güncellemeye göre artık ikinci el araba ilanları da arama motorunda görünecek.

  Google Arabalar ile ikinci el araba ilanlarına yer verilecek

  Google, geçtiğimiz günlerde gizli sekme için yeni bir özellik duyurmuştu. Buna göre gizli sekmeye girerken parmak izi kullanılabilecek. Bu özellik Chrome’da geçerli olacak. İsteyen kullanıcılar, parmak izi ile gizli sekmeye erişip işlem yapabilecek. Bu özellikle beraber şimdi de yeni bir özellik karşımıza çıkıyor.

  Google, daha öncesinde Google Arabalar isminde bir beta programı başlatmıştı. Bu program, araba ilanlarının yer alacağı bir yerdi. İlk olarak San Francisco’da testlere başlayan ekip, olumlu tepkiler almıştı. Google, kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek adına bazı yenilikler yapmaya çalışıyor.

  Bu yeniliklerden birisi ikinci el araba ilanlarının platformda yer alması. Google Arabalar uygulaması için yayınlanan bu özellik ile ikinci el ilanlar da görünecek. Bunun için işletme profiline sahip bir bayi olunması gerekecek. Bu doğrultuda firmalar, Google’da ikinci el araba listeleyebilecek. Ayrıca ikinci el otomobiller için ayrı bir sekme bulunacak.

  Tüm bunlara ek olarak Google, kullanıcıların bu sayfada kalmasını istiyor. Yani Google, kendi ürünlerinin kullanım oranını arttırmak için de bir çalışma yapmış durumda. Buna göre kullanıcılar, ikinci el araç ilanlarına bakarken özelliklerini görebilecek. Özellikleri ile beraber fiyatı ve kullanım durumu bilgisi de yazacak. Yeni sistemde araba, motosiklet ve karavan gibi birçok araç bu listede bulunacak.

  Google ikinci el araba özelliğini geliştirerek rakipleri arasında öne çıkmaya çalışıyor. Bilindiği üzere bazı kullanıcılar, ChatGPT veya diğer sosyal ağları kullanıyor. Bu durum, arama motorlarına olan ilgiyi azaltıyor. Şirket, elinden gelenin en iyisini yaparak bu alanda öne çıkmaya gayret gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk Açıklıyor: Twitter'ın Değeri Neden Düştü?

  Elon Musk, geçtiğimiz yıl 44 milyar dolara satın aldığı Twitter'ın değerinin yarı yarıya düşmesine dikkat çekti.

  Google, ChatGPT'nin Rakibi Bard'ı Kullanıma Sunuyor: İşte Bard'ın Sunduğu Özellikler

  Google, geçtiğimiz ay tanıttığı ChatGPT rakibi Bard'ın önizleme sürümünü kullanıma açtı. Şu anda sadece ABD ve İngiltere'deki kullanıcılar için erişilebilir olan Bard, aramanın yerine geçmeyecek ancak tamamlayıcı bir araç olarak kullanılacaktır.

  İkinci El Araçların KM Sorgulama Yöntemleri: Güvenilir ve Hızlı Yöntemlerle Araç KM Sorgulama

  Güvenilir ve hızlı bir şekilde araç kilometre sorgulama yapabilmek büyük önem taşır. Bu yazımızda sizlere araç km sorgulama işlemi için kullanabileceğiniz farklı yöntemlerden bahsedeceğiz.

  Google Pixel 8 Pro Sızıntısı: İşte Beklenen Özellikleri ve Muhtemel Tasarımı

  Google'ın amiral gemisi akıllı telefonu Pixel 8 Pro'nun tasarımı ve özellikleri sızdı. İşte bu heyecan verici cihaz hakkında bilmeniz gerekenler

  Google İkinci El Araba İlanları Gösterecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et