R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor

  Yeni iPhone 14 serisinin tanıtılmasının ardından Samsung harekete geçti. Yayınladığı yeni reklam filmi ile birlikte Apple ile dalga geçen Samsung dikkat çekti.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  12.09.2022 00:26 1828 2 dk okuma süresi
  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor
  Son Düzenleme:

  Apple tarafından iPhone 14 ailesinin tanıtılması tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Uzun zamandır teknoloji meraklıları tarafından beklenen iPhone 14 serisi bir kesim tarafından hayal kırıklığıyla karşılanırken, bir kesimin ise beklentilerini sonuna kadar karşıladı. Apple’ın en büyük rakibi Samsung ise bu süreçte farklı bir yol izleyerek yayınladığı reklamlarla dikkat çekmeyi başardı. 

  Samsung yayınladığı reklamlarla rakibiyle dalga geçti!

  Samsung

  Apple tarafından yapılacak iPhone 14 serisi tanıtımı öncesinde, Samsung dikkat çeken bir reklam filmi yayınladı. Bu reklam filmi kısa sürede tüm dünyada ses getirmeyi başardı.

  Türkiye’de de satışı yapılan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin kullanıcılara sunmuş olduğu yeniliklerden bahsetti Ayrıca, ilginç bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı;

   Bu yenilikler yakın zamanda iPhone’da olmayacak

  Reklamın alt metnine bakıldığı zaman Samsung’un kullandığı katlanabilir telefon modeli, 108 megapiksel kamera ile birleşerek 100x “Space Zoom” yeniliklerinden bahsediyor. Samsung dikkat çeken yeni reklamında tüm bu özelliklerin iPhone modellerinde olmadığını ve yakın zamanda olmasının da pek mümkün olmadığını ifade ediyor. 

  Samsung yeni bir reklam filmi daha yayınladı!

  Samsung

  Henüz bu reklamın etkisi sona ermemişken, Apple tarafından iPhone 14 serisinin tanıtımının yapılmasının ardından firma yeni bir reklam filmi daha yayınladı. Reklam filminin ana temasında yenilikleri ile ön plana çıkan Galaxy Z Flip4 bulunuyordu.

  Telefon sahibi bir kişi, büyük ihtimalle iPhone kullanan bir arkadaşına atıfta bulunarak Galaxy Z Flip4 modelini tanıtıyordu.

  Kişilerden birisi asla telefon modelimden vazgeçmem ve Samsung almam! diyordu. Daha sonra bu kişinin ise reklamın sonunda Galaxy Z Flip 4 aldığı görülüyordu. 

  Samsung dikkat çeken yeni reklam filmi ile birlikte üstü kapalı olsa da yeni iPhone 14 serisiyle dalga geçti. Apple bir süredir katlanabilir ekranlı telefonlar üzerine çalıştığını söylese de bu durum tam bir muamma halini almıştı. Bunun üzerine firmanın reklam filmine nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et