R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor

  Yeni iPhone 14 serisinin tanıtılmasının ardından Samsung harekete geçti. Yayınladığı yeni reklam filmi ile birlikte Apple ile dalga geçen Samsung dikkat çekti.

  Elif Elif 12.09.2022 00:26 1212 2 dk okuma süresi
  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor
  Son Düzenleme:

  Apple tarafından iPhone 14 ailesinin tanıtılması tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Uzun zamandır teknoloji meraklıları tarafından beklenen iPhone 14 serisi bir kesim tarafından hayal kırıklığıyla karşılanırken, bir kesimin ise beklentilerini sonuna kadar karşıladı. Apple’ın en büyük rakibi Samsung ise bu süreçte farklı bir yol izleyerek yayınladığı reklamlarla dikkat çekmeyi başardı. 

  Samsung yayınladığı reklamlarla rakibiyle dalga geçti!

  Samsung

  Apple tarafından yapılacak iPhone 14 serisi tanıtımı öncesinde, Samsung dikkat çeken bir reklam filmi yayınladı. Bu reklam filmi kısa sürede tüm dünyada ses getirmeyi başardı.

  Türkiye’de de satışı yapılan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin kullanıcılara sunmuş olduğu yeniliklerden bahsetti Ayrıca, ilginç bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı;

   Bu yenilikler yakın zamanda iPhone’da olmayacak

  Reklamın alt metnine bakıldığı zaman Samsung’un kullandığı katlanabilir telefon modeli, 108 megapiksel kamera ile birleşerek 100x “Space Zoom” yeniliklerinden bahsediyor. Samsung dikkat çeken yeni reklamında tüm bu özelliklerin iPhone modellerinde olmadığını ve yakın zamanda olmasının da pek mümkün olmadığını ifade ediyor. 

  Samsung yeni bir reklam filmi daha yayınladı!

  Samsung

  Henüz bu reklamın etkisi sona ermemişken, Apple tarafından iPhone 14 serisinin tanıtımının yapılmasının ardından firma yeni bir reklam filmi daha yayınladı. Reklam filminin ana temasında yenilikleri ile ön plana çıkan Galaxy Z Flip4 bulunuyordu.

  Telefon sahibi bir kişi, büyük ihtimalle iPhone kullanan bir arkadaşına atıfta bulunarak Galaxy Z Flip4 modelini tanıtıyordu.

  Kişilerden birisi asla telefon modelimden vazgeçmem ve Samsung almam! diyordu. Daha sonra bu kişinin ise reklamın sonunda Galaxy Z Flip 4 aldığı görülüyordu. 

  Samsung dikkat çeken yeni reklam filmi ile birlikte üstü kapalı olsa da yeni iPhone 14 serisiyle dalga geçti. Apple bir süredir katlanabilir ekranlı telefonlar üzerine çalıştığını söylese de bu durum tam bir muamma halini almıştı. Bunun üzerine firmanın reklam filmine nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 13 Güncellemesi Alacak Samsung Modelleri!

  Samsung, 2022 yılı sona ermeden evvel, özellikle üst segment cihazlarına Android 13 tabanlı "One UI 5.0" kararlı sürüm güncellemesi gönderecek. İşte yeni One UI 5.0 kararlı sürüm güncellemesi alacak Samsung modelleri!

  MIUI 14 Almayacak 3 Xiaomi Modeli Açıklandı! İşte Güncelleme Desteği Sonlanan Modeller!

  Xiaomi, 3 modelin daha Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi almayacağını açıkladı. İşte şimdiye kadar belli olan MIUI 14 güncellemesi alacak Xiaomi modelleri!

  Redmi Note 12 Serisi Hakkında Beklenen Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

  Xiaomi'nin yeni serisi olan Redmi Note 12 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Buna göre firma, Redmi Note 12 çıkış tarihini öne aldı!

  Elif 1013

  Samsung S23 Serisi Şarj Gücüyle Beklentileri Karşılayamayacak!

  Samsun, 2023 yılında piyasaya süreceği Galaxy S23 seri için hazırlıklara başladı. Sızıntılara göre Samsung Galaxy S23 şarjı, kullanıcıları üzecek!

  Elif 1010
  Samsung Reklamlarıyla Yeni iPhone 14 Serisiyle Dalga Geçiyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et