R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!

  Dev otomobil markası BMW, yeni BMW 3 serisini tanıttı! Detaylar haberimizde...

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 19.05.2022 13:36 1340 1 dk okuma süresi
  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!
  Son Düzenleme:

  Dev otomobil markası BMW, son dönemde sıklıkla yeni güncellemelerle karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında, sürdürülen yenileme çalışmaları neticesinde yepyeni bir görünüme kavuşan 2022 BMW 3  serisinin tanıtımı da yer alıyor. Teknolojik ve görsel anlamda gözle görülür değişimlerin gerçekleştiği yeni seri, tanıtımının hemen ardından büyük bir kitlenin ilgisini çekmiş bulunuyor.

  2022 BMW 3 Serisi ile Yapılan Önemli Değişiklikler

  2022 BMW 3 serisi araçlarının ön kısmı, serinn en çok değişim gösteren kısmı olarak nitelendiriliyor. Daha ince bir görünüme kavuşan farlar, BMW'nin uzun süredir araçlarında kullandığı halkasal yapıdan uzaklaşıp bumerang formu almış durumda. Bununla beraber serinin ön ve arka tampon kısımlarının, daha sportif bir görünüm elde edilecek şekilde düzenlendiği görülüyor.

  Yeni seri, iç kısımda da önemli değişikliklere ev sahipliği yapıyor. 12.3″ boyutundaki gösterge paneli ve 14″ boyutundaki bilgi&eğlence sistemi ile geniş bir ekran alan barındıran model, ekran kısmının kavisli görünümü ile oldukça şık bir yapıya sahip.

  Serinin motor özelliklerini incelediğimizde, motor tarafında herhangi bir değişikliğe gidilmediğini görebiliyoruz. Tüm modeller otomatik 8-ileri şanzıman ile beraber satışa sunuluyor.

   

  Sizler Yeni BMW 3 Serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et