R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!

  Dev otomobil markası BMW, yeni BMW 3 serisini tanıttı! Detaylar haberimizde...

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  19.05.2022 13:36 3234 1 dk okuma süresi
  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!
  Son Düzenleme:

  Dev otomobil markası BMW, son dönemde sıklıkla yeni güncellemelerle karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında, sürdürülen yenileme çalışmaları neticesinde yepyeni bir görünüme kavuşan 2022 BMW 3  serisinin tanıtımı da yer alıyor. Teknolojik ve görsel anlamda gözle görülür değişimlerin gerçekleştiği yeni seri, tanıtımının hemen ardından büyük bir kitlenin ilgisini çekmiş bulunuyor.

  2022 BMW 3 Serisi ile Yapılan Önemli Değişiklikler

  2022 BMW 3 serisi araçlarının ön kısmı, serinn en çok değişim gösteren kısmı olarak nitelendiriliyor. Daha ince bir görünüme kavuşan farlar, BMW'nin uzun süredir araçlarında kullandığı halkasal yapıdan uzaklaşıp bumerang formu almış durumda. Bununla beraber serinin ön ve arka tampon kısımlarının, daha sportif bir görünüm elde edilecek şekilde düzenlendiği görülüyor.

  Yeni seri, iç kısımda da önemli değişikliklere ev sahipliği yapıyor. 12.3″ boyutundaki gösterge paneli ve 14″ boyutundaki bilgi&eğlence sistemi ile geniş bir ekran alan barındıran model, ekran kısmının kavisli görünümü ile oldukça şık bir yapıya sahip.

  Serinin motor özelliklerini incelediğimizde, motor tarafında herhangi bir değişikliğe gidilmediğini görebiliyoruz. Tüm modeller otomatik 8-ileri şanzıman ile beraber satışa sunuluyor.

   

  Sizler Yeni BMW 3 Serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  BMW, Yeni BMW 3 Serisini Tanıttı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et