R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  BMW için Abonelik Dönemi Başlıyor: Bazı Özellikler Paralı Sunulacak!

  BMW uzun süredir üzerinde çalıştığı abonelik sistemini hayata geçirdi. Yeni hizmetler artık abonelik sistemi ile satın alınabilecek. Ekstra özellikler abonelik sistemine dahil edilecek.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  14.07.2022 17:50 1790 2 dk okuma süresi
  BMW için Abonelik Dönemi Başlıyor: Bazı Özellikler Paralı Sunulacak!
  Son Düzenleme:

  Otomobil firmaları yeni fikirlerini hayata geçirmeye devam ederken, BMW abonelik sistemi ile dikkat çekti. Daha önce BMW tarafından kullanıcıların nabzını yoklamak amacıyla teste tabi tutulan abonelik sistemi, şirket tarafından kalıcı hale getirilecek. Belirli özellikler sunan abonelik sistemi, bazı ülkeler için artık kullanılabilir durumda. Abone olan kullanıcılar araçta olmayan ancak sahip olmak istedikleri ekstra özelliklere bu sistemle kolaylıkla sahip olabilecekler. 

  Isıtmalı Koltuk Aylık 18 Dolara Alınabilecek!

  Lüks otomobil markası BMW Temmuz ayına pek çok yenilikle birlikte girdi. Yeni bir abonelik programı başlattığını duyurdu. Özellikle lüks araçlar için abonelik sisteminin çok daha etkili kullanılacağı düşünülüyor. Abonelik sistemi sayesinde araç sahipleri, ısıtmalı koltuğa sahip olabilmek için ekstra aylık ödeme yapabilecekler.

  Otomobil markasının resmi internet sayfasında aboneliğe dair bilgiler ve fiyatlar paylaşıldı. Araca göre değişiklik göstermekle birlikte ısıtmalı koltuk özelliğine sahip olmak isteyen kullanıcılar abonelik sistemi ile birlikte aylık sadece 18 dolara hizmetten yararlanabilecekler. Hizmetin aylık olduğu gibi yıllık ya da üç yıllık abonelik seçenekleri de var. Yıllık abonelik sahibi olmak isteyen kullanıcılar için ücret 180 dolar, üç yıllık abonelik için ücret 300 dolar olarak belirlendi. 

  Isıtmalı ön koltuk hizmeti aboneliğin son bulması ile birlikte sona erecek. Ancak hizmetten süresiz şekilde faydalanmak isteyen kullanıcıların 415 doları gözden çıkarmaları gerekiyor. 

  Abonelik Hizmetleri Açıklandı

  Abonelik yoluyla otomobil sahiplerinin alacakları hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda güvenlik kamerası bilgilendirme hizmeti, gelişmiş özelliklere sahip bir sürüş asistanı, ısıtmalı direksiyon simidi, harita güncelleme paketi sunuluyor. Abonelik hizmetini ödemeyen kullanıcıların aldıkları hizmetler kesintiye uğrayacak. 

  Abonelik sistemine dair fiyatlandırmanın açıklanmasının ardından sosyal medyada durum tartışmalara neden oldu. Isıtmalı direksiyon hizmeti 10 dolar olarak belirlenirken, uzun far yardımından yararlanmak isteyenler 8.5 doları gözden çıkaracak. Fiyatlar her model için değişkenlik gösteriyor. Bazı modellerde hizmetler ucuzken, daha lüks modellerde hizmetler daha pahalıya sunuluyor. 

  Abonelik sisteminin farklı ülkelerde arka arkaya kullanıma sunulduğu düşünülse de Güney Koreli müşterilerin paylaşımları dikkat çekmeye başladı. Abonelik sisteminin ilerleyen dönemlerde yaygınlaştırılması bekleniyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Huawei MatePad Pro 11 (2024) resmen tanıtıldı. Cihaz hem teknik özellikleri hem de tasarımı ile tablet piyasasında önemli bir yer edinmeye aday!

  Huawei Enjoy 70 Geliyor: İşte Özellikleri!

  Huawei Enjoy 70, üstün özellikleri ve şık tasarımıyla yakında tanıtılacak. Yeni bütçe dostu telefonunuz için geri sayım başladı!

  POCO M6 Pro Globale Geliyor: İşte Bütçe Dostu Telefonun Özellikleri!

  POCO'nun uygun fiyatlı yeni modeli POCO M6 Pro 4G, sertifikasyon sitelerinde yerini aldı. Telefon, 5G destekli POCO M6 Pro'nun daha sade bir versiyonu olacak.

  Oppo Pad Air 2 Tanıtıldı: Yenilikçi Tasarım ve Özelliklerle Dolu Bir Tablet Geliyor!

  Yeni Oppo Pad Air 2, etkileyici özellikleri ve uygun fiyatıyla tablet piyasasında fırtına gibi esebilir. Cihaz, MediaTek işlemcisi ile dikkat çekiyor.

  BMW için Abonelik Dönemi Başlıyor: Bazı Özellikler Paralı Sunulacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et