R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy Note 10 Serisi İçin Son Günler!

  Samsung Galaxy Note 10 serisi, dört yılını geride bıraktığı için artık yeni yazılım güncellemeleriyle desteklenmeyecek. Samsung, bu popüler serisine verdiği yazılım desteğini sonlandırıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.09.2023 13:25 1605 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy Note 10 Serisi İçin Son Günler!
  Son Düzenleme:

  Günümüzde birçok akıllı telefon üreticisi, cihazları için uzun süreli güncelleme desteği sunuyor. Bu destek, genellikle 5 yıl kadar olabiliyor. Ancak geçmiş yıllarda bu süreç, 2 veya 3 yıl gibi kısa sürelerle sınırlıydı. Bu kısa güncelleme süreleri nedeniyle birçok telefon, artık destek dışı kalmaya başladı.

  Samsung, Galaxy Note 10 Serisini Güncellemeyecek!

  Samsung’un popüler serilerinden biri olan Galaxy Note 10, güncelleme desteği sona eren cihazlar arasında. Birçok nedenle telefon üreticileri, eski modellere güncelleme desteğini kesiyorlar. Bu nedenler arasında firma kaynaklarının sınırlı olması veya donanımın eski olması yer alıyor. Ne yazık ki Galaxy Note 10 serisi de bu duruma dahil oldu.

  2019 yılında teknoloji meraklılarıyla buluşan Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus modelleri, Android 9 işletim sistemi ile kullanıcılarına sunulmuştu. Samsung, bu cihazlar için 3 yıl boyunca işletim sistemi güncellemesi ve 4 yıl boyunca güvenlik güncellemesi desteği sağlamıştı. Ancak bu süreler artık doldu.

  Artık Samsung Galaxy Note 10 serisi için yeni bir güncelleme görmeyeceğiz. Bu durum, cihazın yeni güvenlik risklerine karşı daha savunmasız kalacağı anlamına geliyor. Ancak, donanım özellikleri dikkate alındığında, bu seri birçok kullanıcı için hala yeterli olabilir. Tek istisna olarak, 2020 yılında piyasaya sürülen Samsung Galaxy Note 10 Lite modeli bulunuyor. Bu model, hala güvenlik güncellemelerini almaya devam ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Öğrenciler İçin Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Öğrencilere vergisiz cep telefonu ve bilgisayar başvuru yöntemleri en çok konuşulan konuları arasına girdi. Peki vergisiz telefon ve bilgisayar nasıl alınır?

  Samsung Galaxy S24 Ultra Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri!

  Galaxy S24 Ultra, Samsung'un son teknolojiyle buluşturduğu tasarımı ve öne çıkan özellikleriyle ön plana çıkıyor. Düz ekranı ve güçlü kamerasıyla fark yaratıyor!

  Google, Bir Uygulamanın Daha Fişini Çekiyor: Popcast Hizmeti Sonlanıyor!

  Google, Popcast hizmetini YouTube Music lehine sonlandırıyor. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun YouTube'u tercih etmesi bu kararda etkili oldu.

  Müjde Geldi: Galaxy S24 Serisinin Çıkış Tarihi Netleşti!

  Samsung Galaxy S24 serisinin tanıtım tarihi nihayet ortaya çıktı. Peki, Galaxy S24 serisi ne zaman çıkacak?

  Samsung Galaxy Note 10 Serisi İçin Son Günler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et