R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!

  Samsung Galaxy M54 görselleri sızdırıldı. Sızdırılan görsellerde birçok detay öne çıkmakta. Bu detaylardan haberimizde bahsedeceğiz.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 16:23 1109 2 dk okuma süresi
  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  Samsung, 1 Şubat’ta Unpacked etkinliği ile insanları karşılayacak. Bu etkinlikte Galaxy S23’ün tanıtılması bekleniyor. Bunun yanı sıra Galaxy A serisi modelleri de görebiliriz. Samsung, bu etkinlik ile beraber farklı teknolojilerden de söz edecek. Bu cihazlara ek olarak Galaxy M54 serisi de beklenenler arasında. Galaxy M54 serisinin Unpacked etkinliğinde tanıtılmayacağı düşünülüyor.

  Samsung Galaxy M54 görselleri ortaya çıktı

  Görüntüleri ortaya çıkan Galaxy M54’ün selefine göre daha farklı olacağı tespit ediliyor. Galaxy M53 ile karşılaştırma yaptığımızda bazı kısımlarda farklılıklar bulunmakta. Bunlardan birisi arka kamera. Ürün, M53 serisinde kare içerisinde 4’lü kameraya yer veriyordu. M54 serisinde ise 3’lü dikey kameraların olduğu görülmekte. İlk iki dikey kameranın ortasında ise LED flaş bulunuyor. Kameralar, cihazın arka kısmına göre sol tarafa hizalandığını açıklayalım.

  Samsung Galaxy M54 görselleri incelendiğinde ön kameranın ekran içine gömüldüğü görülüyor. Ayrıca ekranın altında da tuşlar bulunmuyor. Yani ekran, ön kısmı genel olarak kaplıyor. Telefonun sağ yan tarafında ise güç ve ses tuşları bulunuyor.

  Samsung Galaxy M54 özellikleri neler olacak?

  Samsung marka Galaxy M54’ün henüz özellikleri belli değil. Şimdiden bazı özellikler göze çarpıyor. Bunlardan birisi benchmark testlerinde ortaya çıktı. Buna göre ürünün yonga seti Exynos 1380 olacak.

  6,7 inç Super AMOLED ekrana sahip olacak telefon, 8 GB RAM içerecek. Modelin 5.000 mAh batarya kapasitesiyle geleceği iddia edilen bir diğer bilgi. Akıllı telefon hakkında bir diğer söylenti ise One UI 5.0 arayüzüyle geleceği. Bu bilgilerin dışında henüz yeni ve net bilgiler bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo Reno 8T 4G Özellikleri Sızdırıldı!

  Oppo Reno 8T 4G'nin özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 8 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatı ise 399 euro olacak!

  Galaxy S23 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

  Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatları sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre en düşük akıllı telefonun fiyatı 959 euro olacak!

  Samsung Türkiye ile Turkcell İş Birliği Gerçekleştirdi: 3 Aylık GeForce NOW Üyeliği Ücretsiz Alınabilecek!

  Samsung ile Turkcell arasında iş birliği anlaşması yapıldı. Bu anlaşmaya göre müşteriler, 3 aylık premium GeForce NOW aboneliği alabilecek.

  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!

  Samsung Galaxy M54 görselleri sızdırıldı. Samsung'un, Galaxy M54 modelini 1 Şubat'ta Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor!

  Samsung Galaxy M54 Görselleri Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et