R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Opera Crypto Browser, iOS Kullanıcılarına Sunuldu

  Opera daha önce Mac, Windows ve Android için geliştirmiş olduğu Opera Crypto Browser tarayıcısını iOS platformuna getirdi. Şirketin amacı kullanıcılara daha iyi bir Web3 deneyimi sunabilmek.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  14.04.2022 19:38 938 3 dk okuma süresi
  Opera Crypto Browser, iOS Kullanıcılarına Sunuldu
  Son Düzenleme:

  Web3 her geçen gün biraz daha ivme kazanırken şirketler bu internet ortamına uygun ürünler geliştirmeye devam ediyorlar. Opera bu şirketlerden biri olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Daha önce çeşitli platformlarda sunmuş olduğu Opera Crypto Browser tarayıcısını iOS platformuna getirdi.

  Opera'nın bu tarayıcısı iOS platformunda yer alan en geniş kapsamlı ilk kripto tarayıcı olacak. Şirketin daha önce Windows, Mac ve Android platformlarına sunmuş olduğu tarayıcı artık iOS platformunda kullanılabilir olacak. Böylece Opera, Web3 kullanıcı deneyimini iyileştirecek.

  Opera'nın Web3 uyumlu tarayıcısı

  Opera Crypto Browser yerleşik bir kripto cüzdanına sahip özel bir Web3 tarayıcısıdır. Hem kripto uzmanlarına hem de yeni başlayanlara yönelik özellikler içerir. Merkezi olmayan uygulamalar, oyunlar ve metaverse platformları ile uyumlu bir kullanıcı deneyimi sunmaya odaklanır.

  Opera'nın hedefi Web3'e olan ilgiyi yakalayabilmek. Opera Crypto Browser ile ana akım kullanıcılara şaşırtıcı derecede iyi bir Web3 deneyimi sunulması amaçlanıyor. Bunu yaparken tam potansiyele ulaşabilmek ve kitlesel olarak benimsenen bir tarayıcıyı olabilmek öncelikli hale getiriliyor.

  Opera Crypto Browser tarayıcısının en önemli özelliği Crypto Corner adını taşıyor. Kullanıcılar Crypto Corner üzerinden en yeni haberlere, verilere, güncel kripto fiyatlarına ve daha fazlasına erişebiliyorlar. Böylece kullanıcıların kripto dünyasında güncel kalabilmeleri sağlanıyor.

  Kripto para cüzdanı desteği sunuluyor

  Web3 blok zincir sayesinde varlığını sürdürür. Opera Crypto Browser çeşitli blok zinciri ekosistemlerini destekliyor. Bu ekosistemler arasında Ethereum, Polygon ve Celo yer alıyor. Desteği maksimum düzeye çıkarabilmek için tarayıcının içerisinde yerleşik bir kripto para cüzdanı bulunuyor.

  Tarayıcıda yer alan yerleşik cüzdan itibari para ile kripto satın alınmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca token gönderimi, alımı ve takası yapmanıza olanak sağlıyor. Çeşitli borsalara, Web3 tabanlı NFT çözümlerine ve Polygon tabanlı binlerce uygulamalara erişim imkanı tanıyor.

  Farklı bir cüzdan kullanıyorsanız bunun için endişelenmenize gerek kalmıyor. Opera, Ethereum Virtual Machine ile uyumlu olan cüzdanınızı Opera Crypto Browser içerisinde yer alan yerleşik cüzdana entegre edebilmenizi sağlıyor. Böylece tarayıcı üzerinden varlıklarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

  Opera kullanıcı deneyimi ile adından söz ettirmek istiyor

  Opera özel olarak geliştirmiş olduğu tarayıcısıyla akıcı bir kullanıcı deneyimi sunmak ve Web3 erişimini kolaylaştırmak istiyor. Web3 pazar boyutunun her geçen gün artış gösterdiğinin farkında olan Opera, bu pazarda söz sahibi olan oyunculardan biri olmak için çaba gösterecek.

  Opera, Polygon ile işbirliği yaparak blok zincirindeki işlemleri daha ucuz hale getireceğini belirtiyor. Bu aynı zamanda daha düşük enerji tüketimi anlamına gelebilir. Polygon'un yılda 0,00070 TWh elektrik tükettiği göz önüne alındığında bunu doğru olarak kabul edebiliriz.

  Opera Crypto Browser daha önce Mac, Windows ve Android platformlarında sunulmuştu. Şimdi ise iOS platformundaki yerini alacak ve iOS kullanıcılarına daha iyi bir Web3 deneyimi sunmaya çalışacak. Uygulamanın dünya genelinde erişime açıldığını unutmamalısınız.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile Mesajlar Uygulaması Yenileniyor: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  iOS 18 ile Mesajlar uygulamasına gelen yenilikler arasında mesaj planlama, uydu üzerinden mesajlaşma ve RCS desteği gibi dikkat çeken özellikler bulunuyor.

  iOS 18 ile Eski iPhone'lara Yeni Nefes! İşte Kullanabileceğiniz Özellikler

  Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 18, iPhone XR ve XS gibi eski modellere de güncelleme imkanı sunuyor. Peki, bu eski cihazlarda hangi yeni özellikleri kullanabileceksiniz? İşte detaylar...

  iOS 18 ile iPhone'u Kapatmak Daha Kolay Olacak: İşte Gelecek Yeni Özellik!

  iOS 18 ile gelen yenilikler arasında, iPhone'u kapatmanın kolay yolu ve Denetim Merkezi'nde daha fazla özelleştirme imkanı bulunuyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  Opera Crypto Browser, iOS Kullanıcılarına Sunuldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et