R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bütçe Dostu Akıllı Telefon Motorola Moto G13'ün Tasarımı Ortaya Çıktı!

  Motorola Moto G13 tasarımı ile birlikte görücüye çıktı. Henüz resmî olarak doğrulanmasa da ortaya çıkan görüntü, bazı müşterileri memnun etti.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  28.12.2022 15:54 1665 2 dk okuma süresi
  Bütçe Dostu Akıllı Telefon Motorola Moto G13'ün Tasarımı Ortaya Çıktı!
  Son Düzenleme:

  Motorola’nın yeni telefonu Moto G13 henüz çıkmadı. Ay başında ortaya çıkan bir haberde akıllı telefon için sertifika alınmıştı. NBTC tarafından sertifikaya sahip olan model, resmî olarak doğrulanmıştı. Henüz özellikleri bilinmese de şimdiden ortaya çıkan farklı bir görüntü tartışılıyor. Bu görüntüde telefonun render edilmiş hali yer almakta.

  Motorola Moto G13 tasarımı sızdırıldı!

  Motorola Moto G13 için ortaya çıkan görüntüde telefonun tasarımı öne çıkıyor. Akıllı telefonun ön ekranı neredeyse panelin tamamını kaplıyor. Ön kamera, ekranın orta kısmına gömülmüş durumda. Yani ekran içi kamera mevcut. Akıllı telefonun yan kısımlarına baktığımızda ise sağ tarafında 3 tuş bulunuyor. Bu tuşlardan birisi güç tuşu olurken diğerleri ses tuşu olarak bizleri karşılıyor.

  Telefonun arka kısmına baktığımızda ortada Motorola logosu bulunmakta. Alt kısımda herhangi bir şeye yer vermeyen marka, üst kısımda kameraları yerleştirmiş. Render görüntüsüne göre arka tarafta 2 kamera mevcut. Bu kameralara ek olarak bir de LED flaş dikkat çekiyor. LED flaşın yanında da kamera ile ilgili bir bilgiye yer verilmiş. Bu bilgiye göre ana kamera 50 MP olarak yer alacak. Kameraların arka kasaya ek olarak bir panelin üzerine yerleştirildiğini de açıklayalım.

  Bu bilgiler dışında telefon ile ilgili bilinen bir diğer şey alt kısım. Üst kısım içerikte tam olarak görünmüyor ama alt kısım belli olmakta. Buna göre alt kısımda USB Type-C bağlantısı olduğu tespit ediliyor. Render görüntüsü, bu bilgilerin yanı sıra farklı bilgiler içermiyor. Motorola Moto G13 tasarımı dışında bu özellikleri de şimdiden öğrenmiş olduk. Yine de bu bilgilerin marka tarafından doğrulanmadığını bilmek gerekiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi 14 Ultra'nın Tüm Özellikleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  MWC 2024'te 25 Şubat'ta tanıtımı öngörülen Xiaomi 14 Ultra'ya ait yeni görseller ve detaylı özellikler ortaya çıktı. İşte bu cihazın dikkat çeken özellikleri!

  iPhone 16 ve 16 Pro Görüntüleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı!

  Eylül'de tanıtılacak iPhone 16 serisinin tasarımları sızdırıldı. Bu yeni seri, yenilikçi tasarımı ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

  Honor Choice Watch Vitrine Çıktı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Honor Choice Watch, 1.95 inç AMOLED ekran, 12 gün pil ömrü ve sağlık takip özellikleriyle 15 Şubat'ta tanıtılıyor.

  Vivo'nun Amiral Gemisi V30 Pro Piyasaya Çıkışa Hazırlanıyor: İşte Göz Alıcı Tasarımı!

  Vivo V30 Pro, güçlü çipseti, kavisli AMOLED ekranı ve ZEISS kamerasıyla Mart'ta global pazara çıkıyor.

  Bütçe Dostu Akıllı Telefon Motorola Moto G13'ün Tasarımı Ortaya Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et