R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

  iPhone 15 renk seçenekleri ile beraber ortaya çıktı. Henüz yeni neslin nasıl renklere sahip olacağı bilinmiyor. Bazı sızıntılar, yeni modellerin birden fazla renk tercihi ile geleceğini açıklıyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.02.2023 14:04 1378 2 dk okuma süresi
  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  iPhone 14 serisi ile beraber karşımıza çıkan renk derin mor olmuştu. Koyu tonlara yakın bir mor kullanılan bu model, tüm cihazlar için geçerliydi. Yani iPhone 14 ve iPhone 14 Pro serisinde yer almıştı. Şimdi de iPhone 15 ile beraber bazı renkler sızdırılmış oldu.

  iPhone 15 için renk seçenekleri renk kodlarıyla ortaya çıktı

  iPhone 15 serisi için dikkat çeken yeniliklerden birisi farklı renklerin yer alacağı. Yani bu modellerde renk çeşitliliğine önem gösterilecek. Ayrıca normal ve pro versiyonlarında da farklı renk tercihleri sunulacak. Sızıntılara göre renkler arasında renk kodları da paylaşıldı.

  iPhone 15’te karşımıza çıkması beklenen renkler arasında telemagenta ve pikton mavisi bulunuyor. Telemagenta, pembenin biraz daha koyu hali. Ayrıca renk kodu #CE3C6C olarak açıklanıyor. Bir diğer renk olan pikton mavisi ise mavinin biraz daha açık hali. Renk kodu ise #4DB1E2 olarak belirtiliyor. Bu renklere ek olarak seride kırmızı, siyah ve beyaz renklerin de olacağı söyleniyor.

  iPhone 15 Pro serisi için ise birden fazla renk açıklanmakta. Bunlar arasında kırmızı, uzay grisi, altın ve gümüş rengi yer alıyor. Bunun yanı sıra koyuya yakın bir kırmızı renk dikkat çekiyor. Bu renk, koyu sienna olarak da açıklanıyor. Bu rengin kodu ise #410D0D olarak belirtiliyor.

  iPhone 15 için beklenen diğer yenilikler

  iPhone 15 serisi için bazı detaylar gün yüzüne çıkıyor. Bu yıl tanıtılması beklenen model, daha iyi kamera desteği ile piyasada bulunacak. Kameranın çipinin A16 Bionic olması bekleniyor. Wi-Fi 6 desteğine yer verecek ürün, bu sebeple daha iyi bağlantı sunacak. Ayrıca üründe yer alması beklenen çiplerden birisi de Qualcomm X70 olmakta. Özetle ürün, pek çok açıdan kendini geliştirecek yeniliklere yer verecek.

  Buna ek olarak ürünün USB Type-C portunun olacağı da neredeyse doğrulandı. Pek çok sızıntıda USB Type-C görünüyor. Render görselleri ile de bu fark ediliyor. Avrupa Birliği’nin aldığı karar nedeniyle Apple, bu teknolojiye geçiş yapacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iPhone 15 Serisinde eSIM Kullanımını Zorunlu Hale Getiriyor

  Apple, iPhone 15 serisi ile birlikte Avrupa'da eSIM kullanımını zorunlu hale getiriyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılara göre, önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinde esim kullanılacak.

  iPhone 15 Serisi Ekranları Canlı Görüntülerle Ortaya Çıktı: İşte Yenilikçi Tasarım Detayları

  Apple iPhone 15 serisine dair bilgiler günden güne artmaya devam ediyor. iPhone 15, iPhone 15 Pro ve Pro Max ekranlarının görüntüleri ortaya çıktı işte detaylar...

  iPhone 15 Serisinde Yenilikçi Tasarım: Ses ve Sessize Alma Tuşları Değişiyor

  16 yıllık iPhone tarihi boyunca ilk kez Ses açma tuşunun işlevi değişecek ve kullanıcılar için farklı bir deneyim sunacak.

  Discord Kullanıcıların Beklediği Yeni Tema Seçeneklerini Kullanıma Sundu!

  Discord, kullanıcılar tarafından büyük bir merakla beklenen yeni tema özelliğini nihayet kullanıma sundu. Artık kullanıcılar arka planlarını daha fazla renk seçeneği ile kişiselleştirebilecekler.

  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et