R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

  iPhone 15 renk seçenekleri ile beraber ortaya çıktı. Henüz yeni neslin nasıl renklere sahip olacağı bilinmiyor. Bazı sızıntılar, yeni modellerin birden fazla renk tercihi ile geleceğini açıklıyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.02.2023 14:04 1997 2 dk okuma süresi
  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!
  Son Düzenleme:

  iPhone 14 serisi ile beraber karşımıza çıkan renk derin mor olmuştu. Koyu tonlara yakın bir mor kullanılan bu model, tüm cihazlar için geçerliydi. Yani iPhone 14 ve iPhone 14 Pro serisinde yer almıştı. Şimdi de iPhone 15 ile beraber bazı renkler sızdırılmış oldu.

  iPhone 15 için renk seçenekleri renk kodlarıyla ortaya çıktı

  iPhone 15 serisi için dikkat çeken yeniliklerden birisi farklı renklerin yer alacağı. Yani bu modellerde renk çeşitliliğine önem gösterilecek. Ayrıca normal ve pro versiyonlarında da farklı renk tercihleri sunulacak. Sızıntılara göre renkler arasında renk kodları da paylaşıldı.

  iPhone 15’te karşımıza çıkması beklenen renkler arasında telemagenta ve pikton mavisi bulunuyor. Telemagenta, pembenin biraz daha koyu hali. Ayrıca renk kodu #CE3C6C olarak açıklanıyor. Bir diğer renk olan pikton mavisi ise mavinin biraz daha açık hali. Renk kodu ise #4DB1E2 olarak belirtiliyor. Bu renklere ek olarak seride kırmızı, siyah ve beyaz renklerin de olacağı söyleniyor.

  iPhone 15 Pro serisi için ise birden fazla renk açıklanmakta. Bunlar arasında kırmızı, uzay grisi, altın ve gümüş rengi yer alıyor. Bunun yanı sıra koyuya yakın bir kırmızı renk dikkat çekiyor. Bu renk, koyu sienna olarak da açıklanıyor. Bu rengin kodu ise #410D0D olarak belirtiliyor.

  iPhone 15 için beklenen diğer yenilikler

  iPhone 15 serisi için bazı detaylar gün yüzüne çıkıyor. Bu yıl tanıtılması beklenen model, daha iyi kamera desteği ile piyasada bulunacak. Kameranın çipinin A16 Bionic olması bekleniyor. Wi-Fi 6 desteğine yer verecek ürün, bu sebeple daha iyi bağlantı sunacak. Ayrıca üründe yer alması beklenen çiplerden birisi de Qualcomm X70 olmakta. Özetle ürün, pek çok açıdan kendini geliştirecek yeniliklere yer verecek.

  Buna ek olarak ürünün USB Type-C portunun olacağı da neredeyse doğrulandı. Pek çok sızıntıda USB Type-C görünüyor. Render görselleri ile de bu fark ediliyor. Avrupa Birliği’nin aldığı karar nedeniyle Apple, bu teknolojiye geçiş yapacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Android 15 Geliyor: İlk Geliştirici Ön İzlemesi Yayınlandı!

  Android 15, reklam kontrolü, kısmi ekran kaydı ve geliştirilmiş kamera optimizasyonuyla kullanıcı deneyimini yeniden şekillendiriyor.

  iPhone SE 4 OLED Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  Apple'ın OLED ekranlı yeni iPhone SE 4 modeli, 2025'te piyasaya çıkıyor. Daha premium bir deneyim ve uygun fiyatlarla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor.

  iPhone 16 ve 16 Pro Görüntüleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı!

  Eylül'de tanıtılacak iPhone 16 serisinin tasarımları sızdırıldı. Bu yeni seri, yenilikçi tasarımı ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

  iPhone 15 Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et