R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 14 Ekranı Nasıl Olacak Belli Oldu! İşte Kullanıcıları Bekleyen Yeni Ekran Tasarımı!

  Her iPhone serisinde olduğu gibi iPhone 14’te uzun zamandır sızıntılarla gündemden düşmüyor. Ancak geçtiğimiz gün kullanıcılar iPhone 14’ün gerçek ekran tasarımını görebildi. Görüntüler çıkan sızıntıları teyit ediyor.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 01.05.2022 19:34 1125 1 dk okuma süresi
  iPhone 14 Ekranı Nasıl Olacak Belli Oldu! İşte Kullanıcıları Bekleyen Yeni Ekran Tasarımı!
  Son Düzenleme:

  iPhone 14 tanıtımı, Apple’nin sonbaharda yapacağı tanıtım etkinliğiyle birlikte kullanıcılarla buluşacak. Ancak her yeni iPhone serisinde olduğu gibi iPhone 14 serisi içinde ciddi bir sabırsızlık bulunuyor. Heyecanlı bekleyiş internette çıkan sızıntı iddialarıyla daha da artıyor. Geçtiğimiz gün Apple’nin iPhone 14 ekranı için çok önemli bir gelişme yaşandı.

  Yaşanan gelişmeyle birlikte iPhone 14 serisinin tasarımı ile ekranının nasıl olacağına dair daha önce ortaya atılan sızıntılardan bazıları resmen doğrulandı. 

  iPhone 14 Serisinde Çentik Kullanılmayacak

  Apple iPhone ekran

  Apple, kullanıcıların geri bildirimlerinde en istemedikleri şeylerden birisi olarak öne çıkan çentiği kaldırıyor. Ortaya çıkan fotoğraflarda iPhone 14 Pro ile iPhone 14 Pro Max modellerinin ekranlarında çentik bulunmayacak. Bu yüzden cihazın sağ kısmında kamera deliğine yer verilecek. Kameranın hemen solunda da Apple’nin Face ID özelliğine ilişkin alana yer verilmiş.

  Kısa bir süre önce iPhone 14 tasarımı olduğuyla ortaya atılan fotoğraflardaki tasarımlar doğrulandı. Yeni tasarımlara göre iPhone 14 Pro Max ve iPhone 14 Pro modelleri için çerçeveler daha küçük ve daha zarif bir görünüm sunuyor. Apple’nin yakınlık sensörü ekranın altına alınarak, daha estetik bir tasarım ortaya çıkartılıyor.

  Apple’ni iPhone 14 serisi ile büyük değişiklikler yapacağını düşünüyor musunuz? iPhone 14 serisinden beklentileriniz neler? Yanıtlarınızı yorumlar kısmından veya R10.NET Forum’dan bizimle paylaşabilirsiniz. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube’den Netflix’e Rakip Oluyor! İşte Yeni Youtube Hizmeti!

  Google, Youtube için Netflix gibi platformlara rakip olacak yeni servisi üzerinde çalışıyor. 2022 bitmeden devreye alınacak Youtube "Channel Store" ile ilgili detaylarda ortaya çıkmaya başladı. İşte Youtube'nin Channel Store'sinin özellikleri!

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Xiaomi’nin İnsansı Robotu CyberOne Tanıtıldı! İşte Xiaomi’nin ilk İnsansı Robotu!

  Xiaomi, robot teknolojisi alanındaki çalışmalarının ilk ürününü tanıttı. Xiaomi, tanıtım etkinliğinde ilk insansı robotu CyberOne'yi tanıttı. İşte şirketin ilk insansı robotu Xiaomi CyberOne özellikleri!

  iPhone 14 Ekranı Nasıl Olacak Belli Oldu! İşte Kullanıcıları Bekleyen Yeni Ekran Tasarımı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et