R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS 16.3.1 Güncellemesi için Revize Geldi!

  iOS 16.3.1 güncellemesi için yeni bir sürüm yayınlandı. Aslına bakarsak bu güncelleme daha önce yayınlanmıştı. Güncelleme revize edilmiş oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  21.02.2023 16:51 1700 2 dk okuma süresi
  iOS 16.3.1 Güncellemesi için Revize Geldi!
  Son Düzenleme:

  Apple, geçtiğimiz yıl iOS 16 sürümünü duyurmuştu. Bu sürümün ardından yan sürümler piyasaya sürüldü. Firma, şimdi de iOS 16.4 sürümü üzerinde duruyor. iOS 16.4’ün henüz geliştirici beta sürümü yayınlandı. iOS 16.3.1 ise yakın zamanda paylaşılmıştı. iOS 16.3.1’in üzerine bir güncelleme daha yapıldı. Bu güncellemede çok önemli bir güvenlik açığı giderilmiş oldu.

  iOS 16.3.1 güncellemesi yenilendi

  Apple, iOS 16.3.1 ile beraber pek çok sorunu çözüme kavuşturmuştu. Küçük bir güncelleme olan 16.3.1, genel olarak sorunlara odaklanıyordu. Yeni güncelleme çıksa da bu problemlerin arasına bir yenisi daha eklendi. Yenilenen güncellemeyle bir problem daha tarihin tozlu raflarına girmiş oldu.

  Yeni güncelleme ile beraber çok önemli bir güvenlik açığı kapatıldı. Bu açık, cihazların DoS saldırılarına karşı savunmasız olmasına neden oluyordu. Revize edilen sürüm, bu problemi ortadan kaldırdı.

  iOS 16.3.1 güncellemesindeki değişiklikler

  iOS 16.3.1 güncellemesi ile pek çok hata giderildi, sorunlar çözüldü. Bu problemlerden birisi iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerindeki çarpışma tespitiydi. Telefonlar, özellikle eğlence veya kayak merkezlerinde yanlış alarm gönderiyor. Acil durum alarmının hatalı gönderilmesinin sebebi ise G kuvveti ile alakalı. Apple, bununla ilgili bir çalışma yaparak bu sorunu önlemeye çalıştı.

  Çözüme kavuşturulan problemlerin listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • iCloud ile giriş veya kayıt işlemi yapan uygulamaların karşılaştığı problem giderildi
  • Bul uygulamasındaki Siri entegrasyon sorunu giderildi
  • iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerindeki çarpışma tespiti için optimizasyon yapıldı
  • Çeşitli güvenlik açıkları kapatıldı
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Resmi Açıklama: WhatsApp Çoklu Cihaz Desteği iPhone’lara Geldi!

  WhatsApp iOS kullanıcıları, bu haftadan itibaren SIM kart gerektirmeden en fazla beş adet iPhone cihazını bağlayabilecekleri yeni güncellemeyi almaya başlıyor!

  Apple Watch watchOS 9.5.1 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, uyumlu bütün Apple Watch'lar için odaklanılan iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri sunan küçük bir güncelleme yayınladı.

  iOS 17 ile iPhone'lar Dijital Günlük Özelliğine Kavuşuyor: İşte Detaylar!

  WWDC 2023 etkinliği yaklaştıkça iOS 17 ile ilgili dedikodular da giderek yaygınlaşmaya başladı. iOS 17, iPhone'lar için bir günlük tutma uygulaması sunacak!

  Intel'in Dev Yapay Zeka Modeli Aurora genAI Duyuruldu: 1 Trilyon Parametreyle Bilim için Devrim

  ISC23 açılış konuşmasında Intel, bilim için yaratıcı bir yapay zeka modeli olan Aurora genAI'ı duyurdu. Bu model, tam tamına 1 trilyon parametreye sahip.

  iOS 16.3.1 Güncellemesi için Revize Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et