R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Google Pixel Fold Ağır Bir Model Olacak!

  Google Pixel Fold, Samsung’un katlanabilir modeline göre daha ağır yer alacak. Bunun yanı sıra bazı iddialar da ortada dolaşıyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  22.02.2023 14:37 1382 2 dk okuma süresi
  Google Pixel Fold Ağır Bir Model Olacak!
  Son Düzenleme:

  Katlanabilir telefonlar, son yılların gözdesi haline geldi. Fiyatları yüksek olsa da alıcıları bulunuyor. Özellikle ekranının geniş olması sebebiyle video izlemek veya oyun oynamak daha zevkli. Bazıları da birden fazla işe odaklanmak için bu tür ekranlarla çalışıyor. Oldukça faydalı olan bu teknoloji, yakın dönemde ilk olarak Samsung ile yaygınlaşmaya başladı. Ardından bazı markalarda da katlanabilir telefonlara yer verildi. Sırada Google’ın bu sektöre adım atacağı görülmekte.

  Google Pixel Fold, Samsung’un modelinden daha ağır olacak

  Google, yeni bir ürün üzerinde çalışıyor. Pixel Fold olarak adlandırılan bu ürün, katlanabilir akıllı telefon olacak. Ayrıca firmanın ilk katlanabilir telefonu olarak da tarihe geçecek. Bu yıl tanıtılması beklenen ürün hakkında henüz fazla bilgi bulunmuyor. Bazı uzmanların yaptığı tahminler mevcut.

  Bu tahminlerden birisi ürünün ağırlığı. Buna göre Pixel Fold, Samsung’un katlanabilir cihazından daha ağır yer alacak. Ayrıca modelin daha büyük bir batarya içermesi de beklenen özellikler arasında bizlerin karşısına çıkıyor.

  Google’ın yeni telefonu hakkında öne çıkan bir diğer bilgi bataryası olmakta. Batarya hakkında açıklanan bilgilerden birisi kapasitesi. Ürünün 4.700 mAh olacağı tartışılıyor. Samsung Galaxy Z Fold 4, 4.400 mAh batarya içeriyor. Google, biraz daha üzerine çıkarak daha iyi bir model ortaya koyabilir. Bazı kaynaklar, Google’ın daha yüksek düşündüğünü belirtiyor. Yani firmanın 5.000 mAh batarya kapasitesine yer vermesi de beklenenler arasında.

  Uzmanların yaptığı tahminler arasında ekranın dikey olmayacağı yönünde. Samsung Galaxy Z Fold, dikey katlanabilir ekrana sahip bir ürün. Pixel Fold ile birlikte katlanabilir ekranın yatay olacağı söyleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Chrome Premium Resmen Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Google, gizlilik konularına öncelik veren işletmeleri hedefleyerek Chrome Enterprise Premium adında yeni bir Chrome tarayıcı sürümünü piyasaya sürdü.

  Google Arama Özelliğine Premium Seçenek Geliyor: İşte Yeni Özelliğin Detayları!

  Google, yapay zekâ destekli Premium arama hizmetiyle reklamsız deneyim sunacak. Detaylar Google I/O'da açıklanacak.

  Android 15, Farklı Bir Özellikle Geliyor: Bluetooth'u Tamamen Kapatmaya İzin Vermeyecek!

  Android 15, kayıp cihazları bulmayı kolaylaştıran yenilikçi bir özellik sunuyor; Bluetooth sürekli açık kalacak, pil ömrü çözümü de beraberinde geliyor.

  Galaxy Z Fold 6 Ultra Geliyor: İşte Beklenen Özellikleri!

  Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra'nın detayları şekilleniyor. Z serisinin en gözde ürünü, seçkin pazarlara özel olabilir.

  Google Pixel Fold Ağır Bir Model Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et