R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!

  Samsung Galaxy S23 Ultra Wi-Fi kusuru ile müşterilerin tepkisine yol açtı. Kullanıcılar, Samsung tarafından bu sorunun çözülmesini talep ediyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  28.02.2023 21:22 1310 1 dk okuma süresi
  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!
  Son Düzenleme:

  Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy S23 serisini tanıtmıştı. Serinin tanıtımının üzerinden bir süre sonra telefonlar piyasada yer almaya başladı. Galaxy S23 Ultra, ilginç bir problem ile gündeme geldi. Özellikle serinin üst modeli olan S23 Ultra, bu sorun ile büyük tepki çekiyor.

  Samsung Galaxy S23 Ultra Wi-Fi problemi ile karşı karşıya

  Samsung Galaxy S23 Ultra, interneti etkileyen bir problem ile karşı karşıya. Buna göre kullanıcılar, Wi-Fi ağındayken erişim kusurları ile karşı karşıya kalıyor. Bağlantı sorunları, pek çok kişiyi etkilerken bazı insanları etkilememiş durumda.

  Kullanıcılar, bu soruna karşı bazı çözümler uyguluyor. Bunlardan birisi Wi-Fi 6 yerine Wi-Fi 5 kullanmak. Wi-Fi 5 kullanımı sırasında bağlantı problemi ile karşılaşılmıyor. Bir diğer çözüm ise telefonu sıfırladıktan sonra WPA3’ü devre dışı bırakmak. Bununla beraber Wi-Fi 6 kullanmamak. Bu da bir çözüm olarak görülüyor.

  Bunlar, her ne kadar çözüm olsa da kullanıcılar, sorunların çözülmesini istiyor. Çünkü telefon hem pahalı hem de Wi-Fi 6 kullanılamıyor. Wi-Fi 6 özelliğinin kullanılamaması, daha iyi internet kalitesine ulaşamama anlamına geliyor. Bundan dolayı sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi talep ediliyor.

  Henüz şirketten resmî bir açıklama yapılmamış durumda. Buna rağmen bazı kaynaklar, Samsung’un sorunu bildiğini açıklıyor. Şirket, sorunu tespit etse de iade süresi dolduktan sonra güncelleme yayınlayacak. Tabii bunların bir iddiadan ibaret olduğunu belirtelim.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Ring Satış Rekorları Kırıyor: Stoklar Tükendi!

  Samsung Galaxy Ring, ABD'de büyük ilgi gördü ve stokları tükendi. Sağlık ve fitness verilerini takip eden bu akıllı yüzük, yakında Türkiye'de satışa sunulabilir.

  Samsung Galaxy Watch 7 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Samsung Galaxy Watch 7 tanıtıldı! 40 mm modeli 9.999 TL, 44 mm modeli 10.999 TL. İşte yeni özellikler ve fiyat detayları!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Türkiye fiyatı açıklandı! 512 GB modeli 89,999 TL, 1 TB modeli 98,999 TL.

  Samsung Galaxy Ring Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Samsung, Galaxy Ring akıllı yüzüğü tanıttı. 399 dolar fiyatla satışa sunulan yüzük, sağlık takibi ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et