R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!

  Samsung Galaxy S23 Ultra Wi-Fi kusuru ile müşterilerin tepkisine yol açtı. Kullanıcılar, Samsung tarafından bu sorunun çözülmesini talep ediyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  28.02.2023 21:22 1258 1 dk okuma süresi
  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!
  Son Düzenleme:

  Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy S23 serisini tanıtmıştı. Serinin tanıtımının üzerinden bir süre sonra telefonlar piyasada yer almaya başladı. Galaxy S23 Ultra, ilginç bir problem ile gündeme geldi. Özellikle serinin üst modeli olan S23 Ultra, bu sorun ile büyük tepki çekiyor.

  Samsung Galaxy S23 Ultra Wi-Fi problemi ile karşı karşıya

  Samsung Galaxy S23 Ultra, interneti etkileyen bir problem ile karşı karşıya. Buna göre kullanıcılar, Wi-Fi ağındayken erişim kusurları ile karşı karşıya kalıyor. Bağlantı sorunları, pek çok kişiyi etkilerken bazı insanları etkilememiş durumda.

  Kullanıcılar, bu soruna karşı bazı çözümler uyguluyor. Bunlardan birisi Wi-Fi 6 yerine Wi-Fi 5 kullanmak. Wi-Fi 5 kullanımı sırasında bağlantı problemi ile karşılaşılmıyor. Bir diğer çözüm ise telefonu sıfırladıktan sonra WPA3’ü devre dışı bırakmak. Bununla beraber Wi-Fi 6 kullanmamak. Bu da bir çözüm olarak görülüyor.

  Bunlar, her ne kadar çözüm olsa da kullanıcılar, sorunların çözülmesini istiyor. Çünkü telefon hem pahalı hem de Wi-Fi 6 kullanılamıyor. Wi-Fi 6 özelliğinin kullanılamaması, daha iyi internet kalitesine ulaşamama anlamına geliyor. Bundan dolayı sorunun kısa süre içerisinde çözülmesi talep ediliyor.

  Henüz şirketten resmî bir açıklama yapılmamış durumda. Buna rağmen bazı kaynaklar, Samsung’un sorunu bildiğini açıklıyor. Şirket, sorunu tespit etse de iade süresi dolduktan sonra güncelleme yayınlayacak. Tabii bunların bir iddiadan ibaret olduğunu belirtelim.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Galaxy Fit 3 Resmen Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Samsung Galaxy Fit 3, geniş ekranı ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle Mart ayında piyasaya sürülüyor.

  Galaxy S23 Serisine Galaxy AI Özellikleri Geliyor: Yakında Kullanımda!

  Samsung, Mart sonunda Galaxy S23 serisi için AI özelliklerini sunuyor. Yenilikçi güncelleme, kullanıcı deneyimini zenginleştirecek.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Resmi Kamera Özellikleri Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Xiaomi 14 Ultra, yenilikçi kamera sensörleri ve üstün performansıyla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor. Cihaz, 25 Şubat'ta resmen tanıtılacak!

  Galaxy S23 Ultra Wi-Fi Sorunu Yaşıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et