R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Apple Watch X serisi piyasada yer alabilir. Henüz netleşmemiş iddiaya göre gelecekte Apple’dan böyle bir adım bekleniyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 16:48 1074 1 dk okuma süresi
  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!
  Son Düzenleme:

  Apple Watch, akıllı saat ürünlerinin yer aldığı bir grup. Güncel modeller arasında Apple Watch Series 8 ve Apple Watch Ultra gibi saatlere yer veriliyor. Sırada Apple Watch 9 serisi bulunuyor. Bazı iddialara göre firma, sürüm numarasında değişikliğe gidecek. Bu değişikliğin sebebini aslında hepimiz biliyoruz.

  Apple Watch X piyasaya sürülebilir!

  Bilindiği üzere bundan yıllar önce iPhone X serisi çıkarılmıştı. Aslında bu seri, iPhone 8 serisinden sonra geliyor. Şirket, iPhone 9 ismini kullanmak yerine doğrudan iPhone X’e atlamıştı. Aynı olay Microsoft’ta da karşımıza çıkıyor. Firma, Windows 8’den sonra bir sonraki sürümde Windows 10’a yer vermişti.

  Aynı olayın Watch serisinde de uygulanacağı tahmin edilmekte. Güncel olarak Apple Watch 8 serisi yayın hayatını sürdürüyor. Bu iddiaya göre Apple Watch 9 serisi ile karşılaşmayacağız. İsim değişikliğine gitmesi beklenen Apple, Apple Watch X serisi ile müşterilerine sürpriz yapacak.

  Apple Watch serisi, bilindiği üzere 2014 yılında karşımıza çıkmaya başladı. 2015 yılında da resmî olarak piyasalarda yer almaya başladı. 2024 yılı, Watch serisinin 10. yılı olacak. Apple, 10. yıla özel isimde değişiklik yaparak Watch X serisine yer verebilir. Tabii henüz kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Yine de pek çok uzman, büyük ihtimalle bu ismin kullanılacağını düşünüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Sony Xperia 1 V Özellikleri Sızdırıldı! Sony Xperia 1 V Teknik Özellikleri!

  Sony, 2022 Eylül ayında "Xperia 1 IV" modelini piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 2023 yılının amiral gemisi olacak yeni versiyonu "Xperia 1 V" modelini geliştirdiği biliniyor. Hatta Şubat sonunda tanıtılması beklenen Xperia 1 V özellikleri sızdırıldı!

  AMD Ryzen 7000X3D İşlemciler Fiyatıyla Duyuruldu! Performans Almak İsteyenlere Özel

  AMD Ryzen 7000X3D serisi işlemcileri ile ilgili video yayınladı. Bu videoda işlemciler hakkında detaylı bilgiler sağlandı.

  Xiaomi MIUI 14 Desteği 5 Modele Geliyor!

  Geçtiğimiz ay yayınlanan MIUI 14, yeniliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Bununla beraber MIUI 14 güncellemesi alacak 5 model daha açıklandı!

  Xbox Game Pass 2023 Ocak ve Şubat Oyunları Belli Oldu!

  Ocak sonu ve Şubat başında Xbox Game Pass’te yer alacak yeni oyunlar belli oldu. Ayrıca platformdan kaldırılacak oyunlar da açıklandı!

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et