R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Apple Watch X serisi piyasada yer alabilir. Henüz netleşmemiş iddiaya göre gelecekte Apple’dan böyle bir adım bekleniyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 16:48 1665 1 dk okuma süresi
  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!
  Son Düzenleme:

  Apple Watch, akıllı saat ürünlerinin yer aldığı bir grup. Güncel modeller arasında Apple Watch Series 8 ve Apple Watch Ultra gibi saatlere yer veriliyor. Sırada Apple Watch 9 serisi bulunuyor. Bazı iddialara göre firma, sürüm numarasında değişikliğe gidecek. Bu değişikliğin sebebini aslında hepimiz biliyoruz.

  Apple Watch X piyasaya sürülebilir!

  Bilindiği üzere bundan yıllar önce iPhone X serisi çıkarılmıştı. Aslında bu seri, iPhone 8 serisinden sonra geliyor. Şirket, iPhone 9 ismini kullanmak yerine doğrudan iPhone X’e atlamıştı. Aynı olay Microsoft’ta da karşımıza çıkıyor. Firma, Windows 8’den sonra bir sonraki sürümde Windows 10’a yer vermişti.

  Aynı olayın Watch serisinde de uygulanacağı tahmin edilmekte. Güncel olarak Apple Watch 8 serisi yayın hayatını sürdürüyor. Bu iddiaya göre Apple Watch 9 serisi ile karşılaşmayacağız. İsim değişikliğine gitmesi beklenen Apple, Apple Watch X serisi ile müşterilerine sürpriz yapacak.

  Apple Watch serisi, bilindiği üzere 2014 yılında karşımıza çıkmaya başladı. 2015 yılında da resmî olarak piyasalarda yer almaya başladı. 2024 yılı, Watch serisinin 10. yılı olacak. Apple, 10. yıla özel isimde değişiklik yaparak Watch X serisine yer verebilir. Tabii henüz kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Yine de pek çok uzman, büyük ihtimalle bu ismin kullanılacağını düşünüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Xiaomi Pad 6S Pro'nun Özellikleri Paylaşıldı: İşte Detaylar!

  22 Şubat'ta Xiaomi, premium tablet serisi Xiaomi Pad 6S Pro'yu da görücüye çıkaracak. Xiaomi'nin bu yeni tabletine dair önemli özellikler açıklandı.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  İddialar Dolaşıyor: Apple Watch X Çıkabilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et