R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!

  ChatGPT Pro fiyatı ile birlikte duyuruldu. Duyurulan yeni abonelik sistemi sayesinde botu daha akıcı kullanmak mümkün hale gelecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 21:57 2964 2 dk okuma süresi
  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz ayın başında OpenAI’ın yeni yazılımı duyuruldu. ChatGPT olarak adlandırılan bu uygulama, kullanıcıların sorularına profesyonel cevap veriyordu. Tabii botun bazı hataları da mevcuttu. Buna rağmen yapay zekanın harika dönüşler yapması dikkat çekmişti. Bu da onun kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlamıştı.

  ChatGPT, her ne kadar başarılı olsa da bir sorun vardı. Bu da uygulamanın yavaş olmasıydı. Yazılım, yavaş performansı sebebiyle tepkilerin odağı haline gelmişti. Uygulamanın yoğunluğa bağlı olarak yavaşlaması OpenAI’ın aklına bir fikir getirdi. Firma hem ücretsiz hem de ücretli abonelik sunacak.

  ChatGPT Pro fiyatı belli oldu!

  ChatGPT, her bir sorguda yaklaşık 10 cent kadar masrafa yol açıyor. Bu da doğal olarak OpenAI şirketinin maliyetini artırıyor. Gün içerisinde milyonlarca sorgu geldiğini düşünürsek bu, büyük bir miktar. OpenAI, bu işi kârlı hale getirmek için bir adım attı. Ayrıca üründen bedava olarak yararlanmak isteyenleri de düşünerek hareket etti.

  Alınan karara göre ChatGPT artık iki yeni abonelik türüne sahip. Bunlardan birisi ücretsiz plan olurken diğeri profesyonel plan. Ücretsiz plan bedava olarak kullanılabiliyor. Profesyonel plan ise daha ayrıcalıklı bir şekilde geliyor.

  ChatGPT Pro fiyatı için de bir açıklama yayınlandı. Buna göre aboneliğin fiyatının aylık 42 Amerikan doları olduğu söyleniyor. Bu Türkiye şartlarında pahalı gelebilir, fakat yapay zeka teknolojisi, güçlü donanımlar ister. Bu da maliyetlerin yükselmesi anlamına gelir. Ülke bazlı fiyatlandırma olup olmayacağı hakkında bir açıklamaya yer verilmedi.

  ChatGPT Pro ile hızlı dönüş sağlayın

  ChatGPT Pro, 3 avantajı beraberinde getiriyor. Bunlardan birisi daha hızlı yanıt. Kullanıcılar, soru sorduğunda daha hızlı dönüş alabilecek. Ücretsiz planda ise yanıt hızı daha yavaş olacak.

  Bir diğer ayrıcalık yeni özelliklere öncelikli erişim. Pro kullanıcıları, yeni özelliklere daha erken erişip testler uygulayabilecek. Bununla beraber yoğunluk olduğu takdirde de yüksek hızda performans sunulacak. Yani ChatGPT Pro kullanıcıları, her daim akıcı bir yanıt alacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Yapay Zeka, Prostat Kanserini Tespit Etti: Doktorları Geride Bıraktı!

  Yapay zeka, MR taramalarında prostat kanserini tespit etmede radyologlardan daha başarılı çıktı. Bu gelişme, gereksiz biyopsileri azaltarak iş yükünü hafifletecek.

  Galaxy Z Flip 6'nın Fiyatı Şaşırttı: Beklenenden Çok Pahalı!

  Samsung Galaxy Z Flip 6'nın fiyatı beklenenden pahalı çıktı. Yeni model, gelişmiş özellikler ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. İşte detaylar!

  Sniper Elite 4, iPhone 15 Pro'ya Geliyor!

  Sniper Elite 4, yedi yıl sonra iPhone 15 Pro, M1 iPad ve Mac'lerde oynanabilecek. İkinci Dünya Savaşı keskin nişancı deneyimi Apple cihazlarda sizi bekliyor!

  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et