R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!

  ChatGPT Pro fiyatı ile birlikte duyuruldu. Duyurulan yeni abonelik sistemi sayesinde botu daha akıcı kullanmak mümkün hale gelecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  25.01.2023 21:57 1217 2 dk okuma süresi
  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz ayın başında OpenAI’ın yeni yazılımı duyuruldu. ChatGPT olarak adlandırılan bu uygulama, kullanıcıların sorularına profesyonel cevap veriyordu. Tabii botun bazı hataları da mevcuttu. Buna rağmen yapay zekanın harika dönüşler yapması dikkat çekmişti. Bu da onun kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlamıştı.

  ChatGPT, her ne kadar başarılı olsa da bir sorun vardı. Bu da uygulamanın yavaş olmasıydı. Yazılım, yavaş performansı sebebiyle tepkilerin odağı haline gelmişti. Uygulamanın yoğunluğa bağlı olarak yavaşlaması OpenAI’ın aklına bir fikir getirdi. Firma hem ücretsiz hem de ücretli abonelik sunacak.

  ChatGPT Pro fiyatı belli oldu!

  ChatGPT, her bir sorguda yaklaşık 10 cent kadar masrafa yol açıyor. Bu da doğal olarak OpenAI şirketinin maliyetini artırıyor. Gün içerisinde milyonlarca sorgu geldiğini düşünürsek bu, büyük bir miktar. OpenAI, bu işi kârlı hale getirmek için bir adım attı. Ayrıca üründen bedava olarak yararlanmak isteyenleri de düşünerek hareket etti.

  Alınan karara göre ChatGPT artık iki yeni abonelik türüne sahip. Bunlardan birisi ücretsiz plan olurken diğeri profesyonel plan. Ücretsiz plan bedava olarak kullanılabiliyor. Profesyonel plan ise daha ayrıcalıklı bir şekilde geliyor.

  ChatGPT Pro fiyatı için de bir açıklama yayınlandı. Buna göre aboneliğin fiyatının aylık 42 Amerikan doları olduğu söyleniyor. Bu Türkiye şartlarında pahalı gelebilir, fakat yapay zeka teknolojisi, güçlü donanımlar ister. Bu da maliyetlerin yükselmesi anlamına gelir. Ülke bazlı fiyatlandırma olup olmayacağı hakkında bir açıklamaya yer verilmedi.

  ChatGPT Pro ile hızlı dönüş sağlayın

  ChatGPT Pro, 3 avantajı beraberinde getiriyor. Bunlardan birisi daha hızlı yanıt. Kullanıcılar, soru sorduğunda daha hızlı dönüş alabilecek. Ücretsiz planda ise yanıt hızı daha yavaş olacak.

  Bir diğer ayrıcalık yeni özelliklere öncelikli erişim. Pro kullanıcıları, yeni özelliklere daha erken erişip testler uygulayabilecek. Bununla beraber yoğunluk olduğu takdirde de yüksek hızda performans sunulacak. Yani ChatGPT Pro kullanıcıları, her daim akıcı bir yanıt alacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  PlayStation 5 Pro Gelmeyecek Ama Yerine İkinci Nesil Versiyonu Gelecek!

  Sony, 2020 yılında yayınladığı PlayStation 5 için geliştirmelere devam ediyor. Şirketin PlayStation 5'in yeni bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. PlayStation 5 Pro modelinin geleceği iddiaları hakkında yeni açıklama geldi.

  ChatGPT Pro: Özellikleri Neler? Fiyatı Ne Kadar?

  ChatGPT Pro, OpenAI tarafından geliştirilen yapay zekanın ücretli versiyonudur. Yakın dönemde erişime açılacak ChatGPT Pro fiyatı, 42 dolar olacak!

  Apple Devasa iPad Pro Modeli Üretecek!

  İddialara göre Apple, dev ekrana sahip iPad Pro modelleri üretecek. 2024 yılında çıkması beklenen iPad Pro modelleri, 14 ve 16 inç ekranlara sahip olacak!

  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!

  ChatGPT Pro fiyatı belli oldu. Buna göre aboneliğin fiyatı, aylık 42 Amerikan doları olacak!

  ChatGPT Pro Fiyatı Duyuruldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et