R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!

  Apple Watch renk değiştirme özelliğine yer veren bir ürüne kavuşacak. Bunun için firma, yeni bir patent aldı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.02.2023 14:17 1666 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!
  Son Düzenleme:

  Apple’ın sunmuş olduğu ürünlerden birisi akıllı saat ürünü olan Apple Watch. Apple Watch, Apple’ın kendi ürünleri ile entegre çalışarak harika bir performansa odaklanıyor. Bu özellikleri ile karşımıza çıkan akıllı saatin bir diğer yani değiştirilebilir kordonu.

  Akıllı saatte yer alan kordon, farklı bir model ile güncellenebiliyor. Müşteriler, bu sayede kordonun rengini ve stilini özelleştirebiliyor. Silikon, deri ve çelik gibi çeşitli malzemelerden üretilen kordonlar mevcut. Yeni geliştirilen teknoloji ile artık kordon alma derdi olmayacak.

  Apple Watch renk değiştirme imkanı sunacak

  Ortaya çıkan yeni bir habere göre Apple, akıllı saatlerle ilgili patent aldı. Bu patentte dikkat çeken detay kordon stilinin güncellenmesi oldu. Apple Watch’lerde yer alan kordonları değiştirmek için yeni bir kordon almak gerekiyor. Bu patente göre artık yeni kordon alma olayı kalkacak. Bunun yerine yeni nesil saatlerde rengi ve tarzı değişen kordonlar kullanılacak.

  Kullanıcılar, yeni özellik sayesinde kordonu istediği gibi düzenleyebilecek. Örneğin resmî bir yere giderken renk, siyah yapılabilir. Eğlenceli bir ortamda ise mavi renk kullanılabilir. Ayrıca çeşitli şekiller ile kordonun stili de özelleştirilebilir olacak.

  Akıllı saatler olaylara göre de renk güncelleyebilecek

  Apple Watch renk değiştirme özelliğindeki kordonlar, elektrik alacak. Renklerin ve şekillerin düzenlenmesi için bunun olması gerekiyor. Ürüne giden sinyaller ile stil düzenlenebilir olacak. Yani kordonlar, aldığı voltaj miktarına göre tepki verip tarz güncelleyecek. Yani her bir voltajın belirli bir amacı bulunacak.

  Apple Watch kullanıcıları, akıllı saat ayarlarından stil güncelleyebilecek. Güncelleme işlemi sonrasında kordonun rengi ve şekli değişmeye başlayacak. Patent, genel olarak bu bilgileri içeriyor. Patentte dikkat çeken detaylardan birisi 3 farklı stilin gösterilmesi. Bu da üründe 3 farklı stil olacağı anlamına gelebilir. Yine de şirketin daha çok stil ekleyeceği tahmin ediliyor. Hangi stillerin olacağı ise henüz netleşmemiş durumda.

  Ürün hakkında bilinen bir diğer bilgi kordonda mesaj görüntüleme. Apple, geliştirdiği patentte bu detaya da vurgu yapıyor. Buna göre Apple Watch kordonunda gelen metin mesajları görünebilir olacak. Bu, birçok Apple kullanıcısına fayda sağlayacak bir teknoloji.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Apple Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Oyunları ve Uygulamaları!

  Apple, 2023'ün en iyi uygulama ve oyunlarını belirleyerek ödüllendirdi. Bu ödüller, iPhone ve iPad ile beraber Mac ve Apple Watch uygulamalarını da kapsıyor.

  Samsung'dan Dev Hamle: Apple Vision Pro'ya Rakip Geliyor!

  Samsung'un uzun süredir beklenen AR/VR gözlüğü, son ticari marka başvuruları ile gün yüzüne çıktı. Cihaz, Apple Vision Pro'ya rakip olacak gibi görünüyor!

  Tablet Satışları Düşüyor: Düşüşe Rağmen Apple'ın Hâkimiyeti Devam Ediyor!

  Tablet satışlarında düşüş yaşanmasına rağmen Apple, pazar liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et