R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!

  Apple Watch renk değiştirme özelliğine yer veren bir ürüne kavuşacak. Bunun için firma, yeni bir patent aldı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  23.02.2023 14:17 1789 2 dk okuma süresi
  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!
  Son Düzenleme:

  Apple’ın sunmuş olduğu ürünlerden birisi akıllı saat ürünü olan Apple Watch. Apple Watch, Apple’ın kendi ürünleri ile entegre çalışarak harika bir performansa odaklanıyor. Bu özellikleri ile karşımıza çıkan akıllı saatin bir diğer yani değiştirilebilir kordonu.

  Akıllı saatte yer alan kordon, farklı bir model ile güncellenebiliyor. Müşteriler, bu sayede kordonun rengini ve stilini özelleştirebiliyor. Silikon, deri ve çelik gibi çeşitli malzemelerden üretilen kordonlar mevcut. Yeni geliştirilen teknoloji ile artık kordon alma derdi olmayacak.

  Apple Watch renk değiştirme imkanı sunacak

  Ortaya çıkan yeni bir habere göre Apple, akıllı saatlerle ilgili patent aldı. Bu patentte dikkat çeken detay kordon stilinin güncellenmesi oldu. Apple Watch’lerde yer alan kordonları değiştirmek için yeni bir kordon almak gerekiyor. Bu patente göre artık yeni kordon alma olayı kalkacak. Bunun yerine yeni nesil saatlerde rengi ve tarzı değişen kordonlar kullanılacak.

  Kullanıcılar, yeni özellik sayesinde kordonu istediği gibi düzenleyebilecek. Örneğin resmî bir yere giderken renk, siyah yapılabilir. Eğlenceli bir ortamda ise mavi renk kullanılabilir. Ayrıca çeşitli şekiller ile kordonun stili de özelleştirilebilir olacak.

  Akıllı saatler olaylara göre de renk güncelleyebilecek

  Apple Watch renk değiştirme özelliğindeki kordonlar, elektrik alacak. Renklerin ve şekillerin düzenlenmesi için bunun olması gerekiyor. Ürüne giden sinyaller ile stil düzenlenebilir olacak. Yani kordonlar, aldığı voltaj miktarına göre tepki verip tarz güncelleyecek. Yani her bir voltajın belirli bir amacı bulunacak.

  Apple Watch kullanıcıları, akıllı saat ayarlarından stil güncelleyebilecek. Güncelleme işlemi sonrasında kordonun rengi ve şekli değişmeye başlayacak. Patent, genel olarak bu bilgileri içeriyor. Patentte dikkat çeken detaylardan birisi 3 farklı stilin gösterilmesi. Bu da üründe 3 farklı stil olacağı anlamına gelebilir. Yine de şirketin daha çok stil ekleyeceği tahmin ediliyor. Hangi stillerin olacağı ise henüz netleşmemiş durumda.

  Ürün hakkında bilinen bir diğer bilgi kordonda mesaj görüntüleme. Apple, geliştirdiği patentte bu detaya da vurgu yapıyor. Buna göre Apple Watch kordonunda gelen metin mesajları görünebilir olacak. Bu, birçok Apple kullanıcısına fayda sağlayacak bir teknoloji.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TikTok, Whee Uygulamasını Tanıttı: Instagram’a Rakip Olacak!

  TikTok, Instagram'a rakip yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Whee'yi tanıttı. Yalnızca arkadaşlarla paylaşım imkanı sunan Whee, Türkiye'de erişime açıldı.

  Samsung Galaxy Watch Ultra Render Görüntüleri Ortaya Çıktı: İşte Yeni Tasarım!

  Samsung Galaxy Watch Ultra'nın render görüntüleri paylaşıldı. Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen model, 500 dolar fiyatla yakında piyasaya sürülecek.

  Apple Watch Series 10, Tasarım ve Özellikleri ile Merak Uyandırıyor!

  Apple Watch Series 10, daha ince kasa ve daha büyük ekran ile geliyor. Ünlü analist Kuo'ya göre yeni model Eylül ayında iPhone 16 serisiyle tanıtılabilir.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Apple Watch Renk Değiştirme Özelliğine Sahip Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et