R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  HBO'dan House of the Dragon 2. Sezon Tarihi Açıklandı: Haziran 2024'te Tanıtım Yapılacak!

  House of the Dragon dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu. İşte detaylar...

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  23.02.2023 01:21 3712 2 dk okuma süresi
  HBO'dan House of the Dragon 2. Sezon Tarihi Açıklandı: Haziran 2024'te Tanıtım Yapılacak!
  Son Düzenleme:

  Geçtiğimiz yılın Ekim ayında sinema tutkunları için bir dizi üzücü son yaşandı. Önce Amazon Prime Video'nun tartışmalı dizisi Lord of the Rings: Rings of Power, ardından House of the Dragon'un sezon finali yayınlandı. İkisi de uzun bir ara vereceklerini açıkladıktan sonra, bugün HBO'dan House of the Dragon 2. sezon tarihi açıklandı.

  Amazon Prime Video'nun tartışmalara konu olan dizisi Lord Of The Rings: Rings Of Power'un ardından, geçtiğimiz yılın ekim ayında House of the Dragon dizisinin de sezon finali yapmıştı. O dönemde, her iki dizinin de 2. sezon için uzun bir ara vereceği açıklanmıştı. Fakat bugün, HBO kanalından beklenen açıklama sonunda geldi. House of the Dragon dizisi, 2. sezonunu Haziran 2024'ten sonra yayınlamayı planlıyor.

  2. Sezon Tanıtımı Haziran 2024'te yapılacak

  Yapılan açıklamaya göre, House of the Dragon 2. sezon tanıtımı Haziran 2024'ten sonra gerçekleştirilecek. Game of Thrones dizisinin senaryo ekibinde yaratıcısı olmadığı için final bölümüne yönelik eleştiriler alan George R. R. Martin, House of the Dragon dizisi için senaryo yazımında yer alacak.

  Dizinin senarist koltuğunda, Game of Thrones'un senaristi olmayan ama o evrenin yaratıcısı George R. R. Martin'in elinde olması, hayranların beklentisini yükseltmiş durumda. Dizinin şu ana kadar yayınlanan bölümleri incelendiğinde, en kısa bölümün 50 dakikadan fazla, en uzun bölümün ise 70 dakikadan az olduğu görülüyor. Ortalama olarak, bölümler yaklaşık 1 saat sürüyor. Martin, ilk sezonunda olduğu gibi, dizinin tüm sezonlarının 10 bölümden oluşacağını ve bölüm başına ortalama 1 saat süreceklerini belirtti. Ancak hayranları biraz üzecek olan haber ise dizinin toplamda 4 sezon yapılacağı ve finalinin 2025 yılında yapılacağı oldu. Toplamda 40 saat sürecek olan bu dizi, aksaklıklar nedeniyle 1 yıl daha geç yayınlanacak.

  HBO, takvimin bir yıl sarkmasının ardından House of the Dragon 2. sezon tanıtımının Haziran 2024'ten sonra yapılacağını açıkladı. Fakat hayranlar için iyi bir haber de var: Jon Snow/Aegon Targaryen karakteri, Kuzey'in son kralı ve Yedi Krallık tahtının gerçek varisi olarak, Duvar'ın ötesine sürgün edildiği için yeni bir diziye konu olacak. Bu nedenle, eğer HBO takvimi uymak istiyorsa, bir dizinin bitmesinin ardından diğeri hemen başlayabilir.

  Sonuç olarak, House of the Dragon hayranları bir yıl daha beklemek zorunda kalacaklar. Ancak, projenin detaylarına dair yapılan açıklamalar, izleyicilerin merakını artırdı. Haziran 2024'te gerçekleşecek olan tanıtımın ardından, HBO'nun son yıllardaki en iddialı projelerinden biri olarak karşımıza çıkacak.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft, Xbox 360 Sunucularını Kapatıyor: Bir Devir Kapanıyor!

  Microsoft, Xbox 360 sunucularını ve dijital mağazasını 29 Temmuz 2024'te kapatıyor. Kullanıcılar, eski oyunlarına yeni konsollardan erişebilecekler.

  Minyonlar 3'ün Çıkış Tarihi Kesinleşti!

  Universal ve Illumination, "Minyonlar 3"ün 30 Haziran 2027'de vizyona gireceğini duyurdu. Pierre Coffin yönetmen koltuğuna geri dönerken Bryan Lynch senaryoyu yazacak.

  NBA 2K25 Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi!

  NBA 2K25, 6 Eylül 2024'te çıkıyor. PS5, Xbox Series X/S ve PC'de yeni nesil özellikler sunacak. Fiyatı 2.900 TL, Steam'de 69.99 dolar.

  Microsoft, Xbox Game Pass Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geliyor!

  Microsoft, Xbox Game Pass abonelik ücretlerine zam yapıyor. Game Pass Ultimate, PC Game Pass ve Core için yeni fiyatlar 10 Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek.

  HBO'dan House of the Dragon 2. Sezon Tarihi Açıklandı: Haziran 2024'te Tanıtım Yapılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et