R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap yeni bir adım atarak kripto para cüzdanlarını incelemeye aldı. Yapılan incelemelerde pek çok kripto para cüzdanı engellendi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  22.08.2022 14:24 1331 2 dk okuma süresi
  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!
  Son Düzenleme:

  Kripto para borsasında yaşanan dalgalanmalar, yatırımcıları her geçen gün endişelendirmeye devam ediyor. Son günlerde yeni bir haber de merkeziyetsiz kripto para borsası UniSwap’ten geldi. Kripto para borsası bir süredir Blockchain analitik şirketi olarak bilinen TRM Labs ile yürüttüğü çalışma ile birlikte pek çok kripto para cüzdanını inceleme altına aldı.

  253 Kripto Para Cüzdanı Kara Listede!

  Kripto para cüzdanı

  Şirket tarafından yürütülen 4 aylık titiz çalışma sonrasında toplam 253 kripto para cüzdanının kara listeye alındığı öğrenildi. Tüm değerlendirmeler Uniswap yazılım mühendisi tarafından yapılan detaylı açıklamalar ile birlikte yayınlandı. 

  Kara listeye alınan cüzdanlar hakkında açıklama yapıldı. Bu açıklamalara göre kara listeye alınan adreslerin, çalınan fonlarla bağlantılı olduğu öğrenildi. ABD hazinesi tarafından yasaklanan ya da çeşitli şekillerde yaptırım uygulanan Tornado Cash gibi işlemleri kullanmaya devam ettiği öğrenildi. Bu sebeple bağlantısı olan kripto para cüzdanları inceleme altına alındı. 

  İncelemeler Devam Ediyor

  Kripto para cüzdanı

  UniSwap incelemeleri başlatabilmek için 2022 Nisan'da “TRM Labs” ile bir ortaklık kurmuştu. Bunun ardından kullanıcıların yapmış oldukları tüm işlemler kısa sürede “TRM Labs” ekranlarına düşüyordu. Kullanıcıların işlemlerine göre risk seviyesi de şirket tarafından belirleniyordu. 

  Son zamanlarda paylaşılan yeni bir çizelgeye ve bu çizelgenin detaylarına bakıldığı zaman yasa dışı etkinlikler inceleme altına alındı. Özellikle çalıntı fonlar, işlem karıştırıcı fonlar, onaylanmış adresler, ve dolandırıcılık işlemleri kayıt altına alınıyor. Bundan sonraki dönemde de kripto para cüzdanlarının inceleme altına alınacağı öğrenildi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Steam Büyük Zamlar ile Kullanıcıları Üzdü: %1.000’e Varan Zamlar!

  Popüler dijital oyun mağazası Steam, 2023 Şubat ayı itibariyle yeni bir zam açıkladı. Steam, bazı oyunlarda %1000'i bulan zamlar yaptı. İşte yeni oyun fiyatları!

  Twitch, 2023 Yılında Platforma Yeni Para Kazanma Özellikleri Ekleyecek!

  Twitch, 2023 yılında getireceği yeni özellikleri açıkladı. Yapılacak olan yeniliklerin en büyük amacı, yayıncılara daha fazla para kazandırmak olacak!

  FIFA 23, F1 22 ve NBA 2K23 Dahil Spor Oyunlarında Büyük İndirim! Yarın Son Gün!

  EA ve Steam işbirliğinde 2023'ün ilk "AAA" kalite oyunlarında indirimi başladı. FIFA 23, NBA 2K23 ve F1 22 dahil "spor" kategorisindeki popüler oyunlarda %70'e varan indirim başladı. Bazı oyunlarda indirim için yarın son gün!

  The Last of Us Dizisi En Büyük İkinci Açılışı Yaptı!

  Naughty Dogs'un popüler video oyun serisi "The Last of Us" dizisi HBO Max platformunda yayınlandı. Uzun süredir merakla beklenen The Last of Us dizisinin ilk bölümü büyük ilgi gördü. İşte dizinin ilk bölümündeki izlenme sayısı!

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et