R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap yeni bir adım atarak kripto para cüzdanlarını incelemeye aldı. Yapılan incelemelerde pek çok kripto para cüzdanı engellendi.

  Elif Elif 22.08.2022 14:24 1232 2 dk okuma süresi
  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!
  Son Düzenleme:

  Kripto para borsasında yaşanan dalgalanmalar, yatırımcıları her geçen gün endişelendirmeye devam ediyor. Son günlerde yeni bir haber de merkeziyetsiz kripto para borsası UniSwap’ten geldi. Kripto para borsası bir süredir Blockchain analitik şirketi olarak bilinen TRM Labs ile yürüttüğü çalışma ile birlikte pek çok kripto para cüzdanını inceleme altına aldı.

  253 Kripto Para Cüzdanı Kara Listede!

  Kripto para cüzdanı

  Şirket tarafından yürütülen 4 aylık titiz çalışma sonrasında toplam 253 kripto para cüzdanının kara listeye alındığı öğrenildi. Tüm değerlendirmeler Uniswap yazılım mühendisi tarafından yapılan detaylı açıklamalar ile birlikte yayınlandı. 

  Kara listeye alınan cüzdanlar hakkında açıklama yapıldı. Bu açıklamalara göre kara listeye alınan adreslerin, çalınan fonlarla bağlantılı olduğu öğrenildi. ABD hazinesi tarafından yasaklanan ya da çeşitli şekillerde yaptırım uygulanan Tornado Cash gibi işlemleri kullanmaya devam ettiği öğrenildi. Bu sebeple bağlantısı olan kripto para cüzdanları inceleme altına alındı. 

  İncelemeler Devam Ediyor

  Kripto para cüzdanı

  UniSwap incelemeleri başlatabilmek için 2022 Nisan'da “TRM Labs” ile bir ortaklık kurmuştu. Bunun ardından kullanıcıların yapmış oldukları tüm işlemler kısa sürede “TRM Labs” ekranlarına düşüyordu. Kullanıcıların işlemlerine göre risk seviyesi de şirket tarafından belirleniyordu. 

  Son zamanlarda paylaşılan yeni bir çizelgeye ve bu çizelgenin detaylarına bakıldığı zaman yasa dışı etkinlikler inceleme altına alındı. Özellikle çalıntı fonlar, işlem karıştırıcı fonlar, onaylanmış adresler, ve dolandırıcılık işlemleri kayıt altına alınıyor. Bundan sonraki dönemde de kripto para cüzdanlarının inceleme altına alınacağı öğrenildi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  FED Faiz Kararı Öncesi Kripto Depremi: Bitcoin ve Ethereum’da Sert Düşüş

  FED faiz kararından önce Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi lider kripto para birimleri, sert düşüşler gösteriyor.

  Youtube’dan Uyarı: Bazı Oyuncuların Kripto Para Cüzdanları Tehlikede!

  Youtube, kullanıcılarını zararlı yazılımlara karşı uyardı. Youtube'a göre korsanlar, kripto para cüzdanlarını boşaltabilir.

  Instagram, Reels Üzerinden Para Kazandırma Çalışmalarına Başladı!

  Instagram, Reels üzerinden para kazandırma testleri yapıyor. Buna göre Instagram yakın dönemde kullanıcılarına 'Gifts' özelliğiyle para kazandırmayı hedefliyor!

  Intel'den 100 Milyar Dolarlık Yatırım: Çip Üretimi İçin Büyük Tesis

  Intel'den 100 Milyar Dolarlık Yatırım ile Çip üretimine girmeye hazırlanıyor. Yeni yapılacak tesis ile Slicon vadisinin kalbi olmaya hazırlanıyor.

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et