R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Merkeziyetsiz kripto para borsası Uniswap yeni bir adım atarak kripto para cüzdanlarını incelemeye aldı. Yapılan incelemelerde pek çok kripto para cüzdanı engellendi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  22.08.2022 14:24 2812 2 dk okuma süresi
  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!
  Son Düzenleme:

  Kripto para borsasında yaşanan dalgalanmalar, yatırımcıları her geçen gün endişelendirmeye devam ediyor. Son günlerde yeni bir haber de merkeziyetsiz kripto para borsası UniSwap’ten geldi. Kripto para borsası bir süredir Blockchain analitik şirketi olarak bilinen TRM Labs ile yürüttüğü çalışma ile birlikte pek çok kripto para cüzdanını inceleme altına aldı.

  253 Kripto Para Cüzdanı Kara Listede!

  Kripto para cüzdanı

  Şirket tarafından yürütülen 4 aylık titiz çalışma sonrasında toplam 253 kripto para cüzdanının kara listeye alındığı öğrenildi. Tüm değerlendirmeler Uniswap yazılım mühendisi tarafından yapılan detaylı açıklamalar ile birlikte yayınlandı. 

  Kara listeye alınan cüzdanlar hakkında açıklama yapıldı. Bu açıklamalara göre kara listeye alınan adreslerin, çalınan fonlarla bağlantılı olduğu öğrenildi. ABD hazinesi tarafından yasaklanan ya da çeşitli şekillerde yaptırım uygulanan Tornado Cash gibi işlemleri kullanmaya devam ettiği öğrenildi. Bu sebeple bağlantısı olan kripto para cüzdanları inceleme altına alındı. 

  İncelemeler Devam Ediyor

  Kripto para cüzdanı

  UniSwap incelemeleri başlatabilmek için 2022 Nisan'da “TRM Labs” ile bir ortaklık kurmuştu. Bunun ardından kullanıcıların yapmış oldukları tüm işlemler kısa sürede “TRM Labs” ekranlarına düşüyordu. Kullanıcıların işlemlerine göre risk seviyesi de şirket tarafından belirleniyordu. 

  Son zamanlarda paylaşılan yeni bir çizelgeye ve bu çizelgenin detaylarına bakıldığı zaman yasa dışı etkinlikler inceleme altına alındı. Özellikle çalıntı fonlar, işlem karıştırıcı fonlar, onaylanmış adresler, ve dolandırıcılık işlemleri kayıt altına alınıyor. Bundan sonraki dönemde de kripto para cüzdanlarının inceleme altına alınacağı öğrenildi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Samsung Galaxy Watch 7 Ultra Geliyor: Büyük Tasarım Değişiklikleri Var!

  Samsung Galaxy Watch 7 Ultra, büyük tasarım değişiklikleri ve yeni özelliklerle geliyor. Karemsi tasarım, üçüncü düğme ve gelişmiş sensörler ile dikkat çekiyor.

  iOS 17.5.1 Yayınlandı: En Büyük Sorun Nihayet Çözüldü!

  Apple, iOS 17.5.1 güncellemesiyle silinen fotoğrafların geri dönmesi sorununu çözdü. Güncellemeyle silinen fotoğrafların geri gelmesi sorununu çözebilirsiniz.

  Kripto Para Cüzdanı Uniswap'ten Büyük Adım: Yüzlerce Kripto Para Cüzdanına Engel!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et