R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bitcoin Yeniden Geriledi Yatırımcıları Endişelendirdi!

  Kripto para piyasasında yaşanan dalgalanmalar yeniden yatırımcıları endişelendirmeye başladı. Son 24 saatte yaşanan düşüş yatırımcıların büyük kayıp yaşamalarına neden oldu.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.08.2022 21:10 1392 2 dk okuma süresi
  Bitcoin Yeniden Geriledi Yatırımcıları Endişelendirdi!
  Son Düzenleme:

  Kripto para dünyasında yaşanan dalgalanmalar piyasaları da derinden etkilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda kripto para dünyasında büyük bir çöküş yakalamıştı. Bitcoin’in dip fiyatları görmesi diğer altcoinleri de olumsuz etkilemişti. Kripto para yatırımcıları uzun zamandır piyasaların yeniden toparlanmasını bekliyorlardı. 

  Son zamanlarda yeniden bir toparlanma süreci içerisine giren Bitcoin, yeniden yatırımcıları korkuttu. Bitcoin fiyatlarında yeniden bir düşüş söz konusu. Bugün yaşanan hareketlenme ile birlikte Bitcoin yüzde 9.3 oranında ciddi bir düşüş yaşadı. Bu düşüş son 3 haftanın en düşük seviyesi olarak tespit edildi. 

  Bitcoin Fiyatı Hızla Düşmeye Başladı!

  Kripto para piyasasında bahar aylarında ciddi bir çöküş meydana gelmişti. Yaşanan çöküş yatırımcıları derinden etkilerken, son haftalarda ise toparlanmaya başlamıştı. Bitcoin bu toparlanma ile birlikte uzun zamandır görmediği 25 bin dolar seviyesine kadar çıkmayı başardı. Ancak bugün yaşanan gelişme ile Bitcoin yüzde 9.3 oranında ani bir düşüş yaşadı. 

  Bitcoin üzerinde yapılan değerlendirmeler sonrasında korku ve açgözlülük endeksi ile uzun zaman sonra nötr bölgeye giriş yapmıştı. Enflasyona yönelik hareketler ve özellikle FED tarafından uygulanan faiz kararı piyasalarda kripto para yatırımcıları için birtakım endişelerin gündeme gelmesine neden olmuştu. 

  Bitcoin Bir Günde 600 Milyon Dolar Kayba Neden Oldu!

  Bitcoin Haziran başında ciddi bir gerileme ile 18 bin dolar seviyelerine kadar düşmüştü. Temmuz ayında yaşanan toparlanma sonrasında ise 25 bin dolar seviyelerine kadar yükseldi. Son anda yaşanan düşüş sadece bir gün içerisinde 600 milyon dolar kaybın yaşanmasına neden oldu. 

  Bitcoin fiyatlarında yaşanan ani düşüş bir kez daha yatırımcıların güveninin sarsılmasına neden oldu. Bitcoin yapılan değerlendirmeler sonrasında yeniden korku bölgesine girmiş oldu. Bitcoin’in ardından Ethereum’da yüzde 9 oranında değer kaybetti. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yükseliş Devam Ediyor: Bitcoin, 23 Bin Doları da Geçti!

  Bitcoin, tekrardan yükselişe geçti! Son dönemlerde ek kaynaklar tarafından da desteklenen Bitcoin, 23 bin doları geçti!

  Bitcoin 20 Bin Dolar Seviyesini Aştı!

  Bitcoin, uzun süre sonra 20.000 doların üzerine çıktı. Bazı uzmanlara göre BTC, gün içerisinde yükselişini sürdürebilir..

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Çip Krizi Apple'ı da Etkiledi: Yeniden Zam Gelebilir!

  Apple ürünlerinin fiyatları, çip krizi yüzünden gelecek yıl artabilir. Bunun sebebi, 1 ocak 2023 tarihinde çip üretim ücretlerine zam yapılacak olması!

  Bitcoin Yeniden Geriledi Yatırımcıları Endişelendirdi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et