R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bitcoin, 19 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı: 35 Bin Dolar Seviyesini Geçti!

  24 Ekim, kripto para takipçileri için adeta bir şenlik havasında geçti. Tek bir hamlede yüzde 15'in üzerinde artan Bitcoin, bekleyiş içinde olan yatırımcılara moral kaynağı oldu.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.10.2023 14:09 1457 1 dk okuma süresi
  Bitcoin, 19 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı: 35 Bin Dolar Seviyesini Geçti!
  Son Düzenleme:

  Bitcoin, kripto para dünyasında her zaman en çok ilgi gören ve en çok konuşulan konulardan biri oldu. Son 19 ayın zirvesini görmesiyle birlikte yatırımcılar ve analistler, bu yükselişin nedenlerini tartışmaya başladılar.

  Bitcoin Fiyatındaki Artışın Nedenleri Neler?

  Özellikle son zamanlarda Bitcoin fiyatının artışını destekleyen ana etken, spot ETF başvurularının kabul edilme olasılığı oldu. Büyük sermaye grupları, özellikle Blackrock gibi devlerin kripto paraya olan ilgisinin artması, piyasadaki canlanmayı daha da tetikledi.

  Bitcoin, 19 ayın ardından ilk defa 35 bin dolarlık sınırı aştı. Bu, uzun bir zaman diliminden sonra ilk kez gerçekleşti ve bu büyük artış, piyasaya yaklaşık 120 milyar dolarlık yeni bir sermayenin girmesini sağladı.

  Gelecekte Bitcoin'da Neler Bekleniyor?

  Mevcut durumda 34 bin dolar seviyesinde hareket eden Bitcoin'in gelecekte nereye evrileceği hâlâ belirsiz. Spot ETF'nin kabul edilmesiyle dev kurumların kripto para piyasasına girişi bekleniyor. Ancak bu büyük oyuncuların, pastadaki payı nasıl böleceği ve diğer yatırımcılara ne kadar pay bırakacakları merakla bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Gram altın kaç TL? 14 Haziran Dolar, Euro, Sterlin ne kadar?

  Gram altın, 14 Haziran 2024 tarihinde güne yükselişle başladı ve 2.420 TL seviyesine ulaştı. Dolar 32,63 TL, Euro ise 34,94 TL'den işlem görüyor. Ons altın ise 2.311 dolar seviyesinde seyrediyor. İşte güncel altın ve döviz kuru fiyatları ve piyasalardaki

  YouTube Reklam Engelleme Dönemi Tamamen Sona Eriyor!

  YouTube, reklam engelleyicilere karşı sunucu tabanlı reklam enjeksiyonunu test ediyor. Bu yeni yöntemle reklam engellemek neredeyse imkansız hale gelecek.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  YouTube Reklam Engelleyicileri Kullananlar Artık Videoları İzleyemeyecek!

  YouTube, reklam engelleyici kullanan kullanıcıları engellemeye başladı. Artık reklam engelleyici ile videolar izlenemeyecek, kullanıcılar içeriğe erişemeyecek.

  Bitcoin, 19 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı: 35 Bin Dolar Seviyesini Geçti!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et