R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Huawei Müjdeyi Verdi: Ucuz Katlanabilir Telefonlar Geliyor!

  Huawei, önümüzdeki yılın başlarında "Pocket" serisine ek olarak 735 dolarlık uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon sunmayı hedefliyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.10.2023 15:18 1353 1 dk okuma süresi
  Huawei Müjdeyi Verdi: Ucuz Katlanabilir Telefonlar Geliyor!
  Son Düzenleme:

  Huawei'nin teknolojik yenilikleri takip edenler için sürpriz bir hamlesi olacak: Uygun fiyatlı katlanabilir telefonlar! Bu hamle, akıllı telefon pazarının bu özel segmentinde yeni bir rekabet dalgasını tetikleyebilir.

  Huawei'nin Katlanabilir Telefon Planları

  Gelen bilgilere göre Huawei, önümüzdeki yılın ilk yarısında katlanabilir bir telefon piyasaya sürecek. Ancak bu sadece herhangi bir katlanabilir telefon değil; oldukça cazip bir başlangıç fiyatı olan 735 dolarlık bir telefon olması bekleniyor. Bu yeni cihazın, şirketin popüler "Pocket" serisinin bir uzantısı olacağı tahmin ediliyor.

  Geçen yıl, Huawei Çin pazarında ilk giriş seviyesi katlanabilir telefonunu ve P50 Pocket modelinin küçültülmüş bir versiyonunu tanıttı. Bu telefon, yüksek fiyatlı kardeşiyle benzer bir tasarım dilini paylaşıyor, bu da kullanıcılara premium bir deneyim sunuyor olabileceği anlamına geliyor.

  Katlanabilir telefonlar, şu anda akıllı telefon pazarının sadece küçük bir kısmını oluştursa da bu segmentin potansiyeli büyük. Endüstri analistleri, katlanabilir telefon sevkiyatlarının 2023 sonunda 21,4 milyona ulaşmasını öngörüyor. 2022'de sevk edilen 14,2 milyon adetle karşılaştırıldığında bu, %50'nin üzerinde bir artış anlamına geliyor. Bu veriler, katlanabilir telefonların giderek daha popüler hale geldiğini ve Huawei'nin bu trende erken katılarak rekabette öne geçmek istediğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  Büyük Rekabet: Apple, Huawei'ye Karşı Fiyatlarda İndirime Gitti!

  Apple, Çin'deki satışlarını artırmak için Huawei'ye karşı iPhone modellerinde yüzde 20'yi aşan agresif indirimler yaptı. İndirimler, 28 Mayıs'a kadar sürecek.

  Yeni Nokia 3210, Çıktığı An Tükendi: 31 Mayıs’ta Yeni Stok Geliyor!

  HMD'nin 25. yıl dönümünde yenilenen Nokia 3210 büyük ilgi görerek stoklar tükendi. 31 Mayıs'ta yeniden satışa çıkacak, alternatif olarak Nokia 220 4G öneriliyor.

  General Mobile’dan Yeni Telefonlar: GM Era 30 ve GM Era 50 Geliyor!

  General Mobile, yeni akıllı telefon modelleri GM Era 30 ve GM Era 50'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansman yaklaşıyor ve teknik detaylar merakla bekleniyor.

  Huawei Müjdeyi Verdi: Ucuz Katlanabilir Telefonlar Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et