R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bitcoin Fiyatı 2 Günde 5000 Dolar Yükseldi!

  Kripto para piyasasında son günlerde yaşanan gelişmeler oldukça dikkat çekici. Cuma günü ABD’deki iki bankanın iflas açıklaması ile birlikte global piyasalar ve kripto para piyasaları derin bir çöküş yaşamıştı.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  13.03.2023 19:57 1296 1 dk okuma süresi
  Bitcoin Fiyatı 2 Günde 5000 Dolar Yükseldi!
  Son Düzenleme:

  Bitcoin fiyatı son günlerde önemli dalgalanmalar yaşadı. Cuma günü ABD'deki iki bankanın iflas açıklaması, global piyasaların yanı sıra kripto para piyasalarını da derinden etkiledi. Ancak, sabırlı yatırımcılar için sonrası oldukça iyi geçti. Sadece 2 günde 5000 dolar yükselen Bitcoin fiyatı, yatırımcıları sevindirdi.

  USDC kripto parasını yöneten Circle şirketinin batan bankada 3 milyar dolarının kaldığı haberi, USDC değerinin bir anda 87 cente düşmesine neden oldu. Bu gelişmeler sonucunda Bitcoin fiyatı 19500 dolar seviyesine kadar geriledi ve piyasadan kaçış başladı.

  Bitcoin fiyatı 24 bin doları geçti

  Ancak, FED'in finansal desteği ve Joe Biden'ın açıklamaları ile birlikte piyasa yeşillendi ve Bitcoin fiyatı yeniden yükselişe geçti. Circle şirketi, USDC fiyatının dengesini koruyacağını açıkladı ve bu da USDC'nin yeniden 1 dolara yükselmesini sağladı. Bitcoin fiyatı, 19500 dolar seviyesinden sadece 2 gün içinde 24500 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bu ani yükseliş, kısa veya uzun pozlara giren milyarlarca doların da likidite olmasına neden oldu.

  Bitcoin fiyatındaki dalgalanmaların yatırımcılar için büyük fırsatlar sunduğu görülüyor. Ancak, yatırımcıların her zaman dikkatli olması ve piyasaları yakından takip etmeleri gerekiyor.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 12'nin sistem gereksinimleri belirleniyor: En az 8 GB RAM gerekebilir!

  Çoğu kullanıcı henüz Windows 11'e geçmemişken, son zamanlarda Windows 12'nin adını daha sık duymaya başladık. Şimdi de Windows 12'nin sistem gereksinimleri açıklandı.

  Type-C girişli AirPods Pro 2 yolda İşte detaylar

  Apple, yeni AirPods Pro 2 modellerinde Type-C girişine yer vereceğini sızdırılan bilgilerle duyurdu. Kısa bir süre önce piyasaya sürülen iOS 16.4 geliştirici beta sürümü, yeni AirPods'lara ve bir AirPods kılıfına referans vererek bu bilgiyi doğruladı.

  Togg T10X Ön Siparişlerinde Rekor Artış ve Teslimat Sayısının 20 Bine Yükseltilmesi

  Togg T10X modeli ön siparişlerde büyük bir ilgi ile karşılaşınca 12bin olan ön sipariş adeti 20 bine yükseltildi. İşte detaylar.

  Counter Strike 2 İlk Oynanış Görüntüleri ve Beta Test Tarihi Ortaya Çıktı!

  Yıllardır oyuncuların dört gözle beklediği Counter Strike 2'ye artık daha da yaklaştık. Geçen günlerde logosu değişen Counter Strike 2'nin oynanış videoları ve beta testine katılım tarihi açıklandı.

  Bitcoin Fiyatı 2 Günde 5000 Dolar Yükseldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et