R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  IPHONE 15 Tasarımı: İlk Bakış ve Kılıf Boyutları

  Macotakara, sızdırılmış CAD dosyalarına dayanan yüksek kaliteli görüntülerle birlikte iPhone 15 serisini birçok farklı şekilde görselleştirmiş.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  13.03.2023 14:53 1523 2 dk okuma süresi
  IPHONE 15 Tasarımı: İlk Bakış ve Kılıf Boyutları
  Son Düzenleme:

  Apple'ın yeni iPhone 15 serisi hakkında bilgiler giderek artıyor. Son sızıntılardan biri, üç boyutlu dummy (maket) birimlerinin ortaya çıkması oldu. Bu maket birimler, iPhone 14 serisi için tasarlanan kılıfların iPhone 15 modellerine uyup uymayacağını göstermek için kullanıldı.

  iPhone 15 Tasarım Değişiklikleri

  Bu iPhone 15 prototip birimleri, bu yıl gelecek olan tasarım değişikliklerine başka bir bakış açısı sunuyor. Bunlar arasında daha küçük çerçeveler, kavisli kenarlar ve daha büyük kamera çıkıntıları yer alıyor. Ayrıca, yalnızca iPhone 14 Pro modellerine özel olan Dinamik Ada'nın bu yıl dört iPhone 15 modeline de gelmesini bekliyoruz. Dinamik ada, USB-C, kavisli kenarlar ve kamera çıkıntıları gibi tasarım özellikleri, Apple'ın 2023 iPhone'larında yapacağı değişikliklerden bazılarıdır. Bu özellikler, iPhone 15 dummy birimlerinde net bir şekilde görülebiliyor.

  iPhone 14 Kılıfları iPhone 15'e Uymayacak

  iPhone 15 dummy birimleri, iPhone 14 kılıflarının iPhone 15 modellerine uymayacağını gösteriyor. Bu nedenle, iPhone 14 kullanıcıları, yeni bir telefon satın almadan önce yeni bir kılıf satın almaları gerecek gibi duruyor. Macotakra, bu değişiklikleri doğrulamak için 3D baskılı prototip birimlerini kullandı. Ancak rapor, iPhone 15 Plus için muhtemelen iPhone 14 Plus kılıflarını kullanabileceğinizi iddia ediyor.

  iPhone 15 Boyutları

  iPhone 15 dummy birimlerindeki boyutlar, iPhone 15, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modelleri arasında farklılık gösteriyor. Bu nedenle, kullanıcılar, satın alacakları modelin boyutuna göre kılıf seçimlerini yapmalılar. iPhone 15 dummy birimleri, kılıf ve ekran koruyucu uyumluluğu hakkında da bilgi veriyor. Kullanıcılar, satın alacakları kılıf ve ekran koruyucularının iPhone 15 modellerine uyumlu olduğundan emin olmalıdır.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple iPhone 15 Serisinde eSIM Kullanımını Zorunlu Hale Getiriyor

  Apple, iPhone 15 serisi ile birlikte Avrupa'da eSIM kullanımını zorunlu hale getiriyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılara göre, önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinde esim kullanılacak.

  Vivo S17 Serisi 16 GB Ram ile Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  Vivo S17 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Son raporlar, Vivo'nun üç yeni akıllı telefon modeli olan S17, S17 Pro ve S17e'yi 2023'ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

  Togg T10X Ön Siparişlerinde Rekor Artış ve Teslimat Sayısının 20 Bine Yükseltilmesi

  Togg T10X modeli ön siparişlerde büyük bir ilgi ile karşılaşınca 12bin olan ön sipariş adeti 20 bine yükseltildi. İşte detaylar.

  Mozilla AI Duyuruldu: Güvenilir ve Açık Kaynaklı olacak!

  Mozilla Vakfı, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Firefox tarayıcısının geliştiricisi ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak, yapay zeka alanında da adından söz ettirmek için kolları sıvadı.

  IPHONE 15 Tasarımı: İlk Bakış ve Kılıf Boyutları

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et