R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Dünyanın en büyük hacme sahip kripto para borsası Binance, bir hata nedeniyle tüm dünyadaki yatırımcıları için alım satım işlemlerini geçici olarak durdurdu.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  24.03.2023 18:17 1546 2 dk okuma süresi
  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu
  Son Düzenleme:

  Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Binance, spot piyasa sistemine yönelik yaşanan bir hatadan dolayı tüm dünya genelindeki yatırımcılarının işlemlerini durdurdu. Yaşanan bu kesinti, Binance CEO'su Changpeng Zhao tarafından açıklanırken, Binance resmi Twitter hesabından da bir açıklama yapıldı.

  Binance'in dünya genelinde yaşanan bu kesinti sorunu, yatırımcıların oldukça büyük bir endişe duymasına sebep oldu. Spot piyasa sistemindeki bir hatadan kaynaklanan bu sorun, Binance CEO'su Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamaya göre "30-120 dakika" arasında bir sürede çözülecek.

  Binance'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: "Binance'de spot alım satım işlemlerini etkileyen bir problem olduğunun farkındayız. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için tüm spot alım satım işlemleri geçici olarak askıya alınmıştır."

  Yaşanan bu sorun nedeniyle Binance kullanıcıları, işlemlerini gerçekleştiremez durumda kaldı. Özellikle son zamanlarda kripto para piyasasında yaşanan dalgalanmaların da etkisiyle, Binance kullanıcıları bu kesintinin bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor.

  Binance CEO'su Changpeng Zhao, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İlk analize göre, spot emirlerindeki eşleştirme motorunda garip bir hatayla karşılaşıldı. Hata gideriliyor. Tahmini olarak 30-120 dakika arası sürecek. Bu süreçte prosedür gereği para yatırma ve çekme işlemleri duraklatılmıştır. Bakiyeniz güvende" ifadelerini kullandı.

  Güncelleme: Şu için Binance işlemleri tekrar aktif durumda

  Twitter üzerinden yaptıkları açıklamaya göre sorun giderilmiş durumda ve tüm işlemler aktif olarak devam etmektedir. 

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bilim Dünyasını Sarsan Haber: Alzheimer’ın İnsandan İnsana Bulaştığına Dair İlk Kanıt Bulundu!

  University College London araştırmacıları, Alzheimer hastalığının nadir durumlarda insandan insana bulaşabileceğini keşfetti.

  Asus Zenfone 11'den Beklenen Haber: Yeni Nesil Özelliklerle Geliyor!

  Asus Zenfone 11, Google Play veritabanında göründü. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi, 16 GB RAM ve Android 14 ile geliyor.

  X'te (Eski Adıyla Twitter) Yenilikler ve Kullanıcılarına Sunulan Son Özellikler 2024

  Sosyal medya devi X'in yeni özellikleri: Anlık Fleets, kişiselleştirilmiş temalar ve sesli mesajlar. Kullanıcı deneyimini keşfedin!

  WhatsApp'tan Masaüstü Kullanıcılarına Sürpriz: Sevilen Özellik Geri Geliyor!

  WhatsApp, Web ve masaüstünde daha önce yer alan bir özelliği yeniden kullanıma sunuyor. Artık platformlardan 'Bir Kez Görüntüle' özelliğine erişim mümkün olacak!

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et