R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Dünyanın en büyük hacme sahip kripto para borsası Binance, bir hata nedeniyle tüm dünyadaki yatırımcıları için alım satım işlemlerini geçici olarak durdurdu.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  24.03.2023 18:17 1333 2 dk okuma süresi
  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu
  Son Düzenleme:

  Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Binance, spot piyasa sistemine yönelik yaşanan bir hatadan dolayı tüm dünya genelindeki yatırımcılarının işlemlerini durdurdu. Yaşanan bu kesinti, Binance CEO'su Changpeng Zhao tarafından açıklanırken, Binance resmi Twitter hesabından da bir açıklama yapıldı.

  Binance'in dünya genelinde yaşanan bu kesinti sorunu, yatırımcıların oldukça büyük bir endişe duymasına sebep oldu. Spot piyasa sistemindeki bir hatadan kaynaklanan bu sorun, Binance CEO'su Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamaya göre "30-120 dakika" arasında bir sürede çözülecek.

  Binance'in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: "Binance'de spot alım satım işlemlerini etkileyen bir problem olduğunun farkındayız. Bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek için tüm spot alım satım işlemleri geçici olarak askıya alınmıştır."

  Yaşanan bu sorun nedeniyle Binance kullanıcıları, işlemlerini gerçekleştiremez durumda kaldı. Özellikle son zamanlarda kripto para piyasasında yaşanan dalgalanmaların da etkisiyle, Binance kullanıcıları bu kesintinin bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor.

  Binance CEO'su Changpeng Zhao, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İlk analize göre, spot emirlerindeki eşleştirme motorunda garip bir hatayla karşılaşıldı. Hata gideriliyor. Tahmini olarak 30-120 dakika arası sürecek. Bu süreçte prosedür gereği para yatırma ve çekme işlemleri duraklatılmıştır. Bakiyeniz güvende" ifadelerini kullandı.

  Güncelleme: Şu için Binance işlemleri tekrar aktif durumda

  Twitter üzerinden yaptıkları açıklamaya göre sorun giderilmiş durumda ve tüm işlemler aktif olarak devam etmektedir. 

   

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Binance Türkiye Bitcoin Pizza Günü'nü Kutluyor!

  Binance Türkiye, 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü'nü kutlamak için farklı etkinlikler düzenleyerek güzel bir atmosfer yarattı.

  Twitter Blue Kullanıcılarına Müthiş Yenilik: Artık 8GB Video Yükleme Kapasitesi Olacak!

  Twitter Blue abonelerine müjde geldi. Karakter sınırının 10 bine çıkarılmasının ardından video yükleme kapasitesi de 2 saate yani 8GB'a kadar uzatıldı.

  Binance, Dünyanın İlk Web3 Reality Şovunu Kripto Para Evreninde Başlatıyor

  Binance, dünyanın ilk Web3 Reality şovunu başlatarak girişimcilerin, yatırımcıları ikna etmek için kıyasıya mücadele edeceği bir Metaverse evreninde yer alacak!

  Binance Referans Kodu: UL2M4EB8

  Binance borsasına "UL2M4EB8" referans kodu ile kayıt olan üyeler, yapacağı tüm işlemlerde ömür boyu %20 komisyon indirimiyle birlikte güncel kayıt bonusu alabilir.

  Binance Kullanıcılarına Kötü Haber: İşlemler Durduruldu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et