R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Binance CEO'sundan Zarar İçin Şok Açıklamalar!

  Binance CEO'su Zhao hakkında çıkan servet haberlerine yanıt verdi. Bu süreçte servetinin yüzde 90'lık kısmını kaybettiği iddia edilmişti ancak sanıldığı gibi çıkmadı.

  Ecem Ecem 28.06.2022 19:58 1231 2 dk okuma süresi
  Binance CEO'sundan Zarar İçin Şok Açıklamalar!
  Son Düzenleme:

  Kripto para piyasasında dengeler sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Zhao, kripto para lideri olarak bilinen Bitcoin hakkında önemli değerlendirmelerde bulunmuştu. Bununla birlikte Bitcoin’in yeniden zirveye çıkması ve birkaç ay önceki seviyelerini görmesi için iki yıldan daha fazla bir sürenin olabileceğini ifade etmişti.

  Binance CEO’sunun bu süreçte Bitcoin sebebiyle ciddi bir zarar gördüğü ifade edilmişti. Detaylara bakıldığı zaman Zhao’nun 86 milyar dolar zarar ettiği iddia edilmişti. Gerçekten Binance CEO’su bu kadar büyük bir zarar yaşadı mı? Anlatılanlar gerçek mi?

  Binance CEO’su merak edilen soruları cevapladı

  Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kurulduğu günden bu yana yatırımcılara aktif olarak hizmet vermeye devam ediyor. Bu borsanın CEO’su ise Bitcoin’in düşüşü konusunda çalışmalara devam ettiğini açıklamıştı. Bu konuda hükümetler ve diğer düzenleyiciler ile görüşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin, işlemlerini birkaç saatliğine de olsa durdurmuştu. Bu konuda oluşan kafa karışıklıklarını gidermek için soruları cevapladığı öğrenildi.

  Binance CEO’su gerçekten büyük zarar etti mi?

  Binance CEO’su Zhao’nun serveti hakkında son zamanlarda pek çok iddia arka arkaya gelmeye devam ediyor. Bununla birlikte Bitcoin’in yaşamış olduğu bu dalgalanmanın kripto paraların doğasına uygun olduğunu belirtti. Kripto paralarla ilgili kara para akladığı da gelen iddialar arasında yer almıştı. Bu süreçte sorunların ortadan kaldırılması ve kafa karışıklıklarının giderilmesi için Binance olarak hükümet ve hukuk odaklı çalışmaların yapılabileceğini belirtti. 

  Binance’ın İngiltere’de faaliyetlerinin durdurulmasının ardından Zhao bu süreçte pes etmeden faaliyetlerine bir şekilde devam edebilmek amacıyla yeni lisans arayışına girdiği öğrenildi. Hakkındaki kayıp iddiaları hakkında da açıklamalarda bulunarak kafa karışıklıklarına yanıt verdi. Bu süreçte ‘Cüzdanıma bakıyorum ve o kadar paramın olmadığını görüyorum. Hatta bu rakamlara yakın bile değilim’ dedi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Apple CarPlay İçin En İyi Uygulamalar!

  Apple CarPlay teknolojisinin desteklediği en beğenilen uygulamalar belli oldu. Buna göre geliştirilen uygulamalar arasında bazıları rakiplerini geride bıraktı!

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Binance CEO'sundan Zarar İçin Şok Açıklamalar!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et