R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Garanti BBVA'dan Bir İlk: Kripto Para Alanında İş İlanı Yayınlandı!

  Garanti BBVA uzun zamandır planladığı yeni bir çalışmayı hayata geçiriyor. Bu süreçte kripto para alanında yeni bir iş ilanı yayınladı. İş ilanının detayları ortaya çıktı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  27.06.2022 19:13 2662 2 dk okuma süresi
  Garanti BBVA'dan Bir İlk: Kripto Para Alanında İş İlanı Yayınlandı!
  Son Düzenleme:

  Kripto para piyasalarında yaşanan dalgalanmalar kafa karışıklıklarını ve çeşitli tartışmaları da beraberinde getiriyor. Kripto para piyasasında yükseliş uzun süre devam etmişken son aylarda yaşanan düşüş yatırımcılar arasında da birtakım tartışmalara ve endişelere neden olmuştu. Bunun ardından kripto para piyasasının geleceğin önemli yatırımlarından olacağına inanan bir kesimin de küçümsenemeyeceği ifade edildi. Piyasalarda konu hakkında iş ilanları açılmaya devam ediyor. 

  Dev şirketler gün geçtikçe büyümeye devam ederken, yeniliklere ve teknolojiye de ayak uydurmak zorunda. Bununla birlikte Garanti BBVA yeni bir adım attı ve sonucunda LinkedIn üzerinden bir iş ilanı yayınladığını açıkladı. İş ilanının başlığı ise ‘Kripto Varlık Uzmanı’ olarak açıkladı. 

  Garanti BBVA Kripto Para Dünyasına Girdi

  Kripto para piyasası son zamanlarda yaşanan düşüşlerle konuşulmaya devam ediyordu. Buna rağmen konu hakkında gelecek gören Garanti BBVA harekete geçti. Şirketin pek çok ülkede aktif olarak hizmet veren müşterileri bulunuyor. Alım yapıldıktan sonra çalışacak kişinin İstanbul’da bulunan Sermaye Piyasaları ve Hazine Operasyon Müdürlüğü içerisinde aktif olarak çalışma yapması bekleniyor. 

  Garanti BBVA İş İlanı Detayları Belli Oldu

  Garanti BBVA tarafından yayınlanan kripto para iş ilanının detayları ortaya çıktı. Yapılacak olan kripto para projelerinde şirket adına aktif olarak rol alması bekleniyor. Teknolojik araştırmalar yapmak, yurt dışında hizmet sağlayıcılarla görüşmek ve alt yapı çalışmaları yapması bekleniyor. Yapılacak olan tüm çalışmaların yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu durumda ‘Kripto Varlık Saklama’ süreçleri yönetileceği gibi şubelerde yapılan çalışmalar da denetlenecek.

  Kripto Varlık Uzmanı için Aranan Şartlar

  • İş birliği içerisinde çalışabilecek sorumlulukta olan,
  • Sorumluluk alabilen,
  • Müşteri memnuniyetini ön plana alan,
  • İletişim konusunda sorun yaşamayan,
  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
  • İyi derecede Excel bilgisi bulunan,
  • Ofis programlarını etkili biçimde kullanan, 
  • Sunum yapabilecek,
  • Kripto paralar konusunda deneyimi ve çalışmaları bulunan,
  • Karmaşık durumlara karşı çözüm sunabilecek kişilerin arandığı belirlendi. 

  Garanti BBVA tarafından hazırlanan bu iş ilanı sonrasında bankanın kripto para piyasasına nasıl giriş yapacağı ve ne tür çalışmalar yapacağı merak konusu haline geldi. Diğer bankalarında bu süreç içerisinde yeni iş ilanları yayınlayabileceği düşünülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Xiaomi’nin İlk Elektrikli SUV Aracı MX11 Görüntülendi: İşte Tasarımı!

  Xiaomi, yeni elektrikli SUV modeli MX11'in kamuflajlı görüntülerini yayınladı. 2025'te tanıtılacak olan araç, 2026'da 21 bin dolar fiyatla piyasaya sürülecek.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Garanti BBVA'dan Bir İlk: Kripto Para Alanında İş İlanı Yayınlandı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et