R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero mesajlaşma uygulaması nedir, whatsapp aero indir, özellikleri nelerdir ? Whatsapp alt yapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Whatsapp Aero uygulamasını kullanmak güvenilir mi haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

  Yigit Aksüt Yigit Aksüt 01.08.2022 16:09 1603 3 dk okuma süresi
  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?
  Son Düzenleme:

  WhatsApp Aero, WhatsApp için oluşturulmuş kendi uygulaması içerisinde bulunmayan ekstra özellikleri kullanıcılara sunmak için geliştirilmiş üçüncü taraf bir uygulamadır. Bazı popüler uygulamaların alt yapılarında çalışan fakat resmi olarak kabul görmeyen üçüncü parti yazılım arasında yer alan WhatsApp Aero, bir WhatsApp modu olarak tanımlanabilir. 

  WhatsApp Aero mobil uygulaması Türk yazılımcı tarafından geliştirilen bir uygulama olsa da Google Play Store ve App Store tarafında bu uygulamaya erişmek pek de mümkün değil. Bu da uygulamanın ne kadar güvenilir olduğu konusunda kafamızda bir soru işareti bırakıyor. 

  WhatsApp Aero nedir?

  1999 doğumlu Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen WhatsApp Aero, 2019 yılında yayınlandı. App Store ve Google Play Store gibi mobil uygulama mağazalarında bulamayacağınız WhatsApp Aero’yu farklı internet sitelerinden APK olarak indirerek akıllı telefonunuza kurabilirsiniz.

  WhatsApp Aero indirmek ve telefonunuza kurmak için iPhone’larda Jailbreak, Android cihazlarda ise Root işlemi yapmak gerekiyor. Bazı modellerde ise bu işlemlere gerek kalmadan direkt olarak kullanabilmek mümkün. Bu işlemlerin yapılmasından dolayı da uygulamanın güvenirliği sorgulanıyor. 

  Whatsapp Aero hangi özellikleri sunuyor?

  WhatsApp Aero, WhatsApp’ın şu an kullanıcılarına sunmadığı özelliklere erişmenize izin veriyor. Bu özelliklerden en kolayı silinen mesajları ve hikayeleri tekrar görebiliyor oluşunuz. İşte Whatsapp Aero’nun sunduğu özellikler listesi;

  • Herkesten silinen mesajları ve karşı tarafın sildiği mesajları onların haberi olmadan görebilirsiniz.
  • Silinmiş olan hikayeleri görebilirsiniz.
  • Çeşitli yazı tipi seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  • Kişilerin ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilirsiniz.
  • Mavi tık okundu bilgisini kaldırabilirsiniz.
  • Kişilerin ne zaman profil fotoğrafı ve durum değiştirdiklerini görebilirsiniz.
  • Yüksek boyutlu dosyaları transfer edebilirsiniz.
  • Uygulamanın içindeki 3000’den fazla tema ile arayüzü özelleştirebilirsiniz.
  • Anti Ban özelliği vardır.
  • Profilinize bakan kişileri görebilirsiniz.
  • Uygulamaya şifre ya da parmak izi koruyucusu ekleyebilirsiniz.
  • Veriler cihazın kendisinde saklanır.
  • Ayrıca uygulama, WhatsApp’a kıyasla daha hızlı bir performans sunar.

  Aero’nun ne kadar güvenilir olduğu sorusu da tam olarak bu özellikler sonrasında devreye giriyor. Sunduğu birkaç özellik kullanıcıların kişisel bilgilerini hiçbir şekilde korumadığı ve herkese açık bir şekilde paylaştığı için tam olarak güven vermiyor. Tabi eğer birini stalklamak veya takip etmek istiyorsanız WhatsApp Aero, son derece çekici ve özellikleri ile diğer uygulamaların önüne geçiyor. 

  WhatsApp Aero APK indir 2022

  WhatsApp Aero APK indirmek için ufak bir google araması veya APK indirme sitelerinden kolayca WhatsApp Aero APK indirebilirsiniz. Aero’yu kullanmak için APK dosyasını telefona kurduktan sonra varsa WhatsApp hesabınızı bağlamanız yoksa da telefon numarası ile yeni bir WhatsApp hesabı açmanız gerekmektedir. 

  WhatsApp Aero neden yüklenmiyor?

  WhatsApp Aero yüklenirken hata ile karşılaşmanız durumunda kontrol etmeniz gereken cihazınızda yeterli yer olup olmadığına bakmanızdır. Uygulama sürekli olarak güncellendiği için herhangi bir hatalar kısa sürede düzeltiliyor. Şu an için uygulamada herhangi bir hata bulunmuyor. Uygulamanın APK’sını indirdiğiniz sitedeki APK’da bozuk olabilir. Yükleyememe nedeniniz bundan da kaynaklanıyor olabilir. 

  Whatsapp Aero Uygulaması Güvenli mi?

  Resmi olarak tanınan bir uygulama olmaması nedeniyle tam olarak güvenli olduğunu söyleyemeyiz. Uygulama marketlerinde bulunan uygulamaların pek çok güvenlik aşamasından geçerek kullanıcılara ulaştırılması, kötü amaçlı yazılımları da ortadan kaldırmış oluyor. 

  Whatsapp Aero’nun herhangi bir güvenlik tedbirinden geçmediği biliniyor. Kullanıcılardan elde edilen verilerin de satışa açık olması yeni bir tehlikeyi ortaya çıkarıyor. Akıllı telefonlarında tamamen tehlikelere açık bir hale gelmesine neden oluyor. Resmi olmayan bir uygulama olması nedeniyle kullanıcıların tüm özel bilgilerini başka kaynaklar için kullanabilir. 


   

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Havale Nedir? Nasıl Yapılır?

  Havele ile EFT arasında ne gibi farklar vardır, havale yaparken hangi bilgiler gereklidir, havale saatleri nelerdir gibi soruların cevabını yazımızdan bulabilirsiniz.

  Dünya Genelinde Çoğu Apple Store Mağazası Kapandı! İşte Nedeni!

  Apple, aldığı ani kararla dünya genelinde pek çok ülkede Apple Store web mağazasını erişime kapatma kararı aldı. Kullanıcıların siteye erişim sağlayamadığı kapatma kararının geçici olduğu belirtilerek, bazı önemli yeniliklerle geleceği öne sürüldü.

  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero mesajlaşma uygulaması nedir, whatsapp aero indir, özellikleri nelerdir ? Whatsapp alt yapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Whatsapp Aero uygulamasını kullanmak güvenilir mi haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

  Apple Mac Pro 2022 Sızdırılan Özellikleri Heyecana Neden Oldu!

  Apple'nin Eylül ayında resmi tanıtımını yapacağı belirtilen yeni "M2 işlemcili" MacBook Pro" modeline dair yeni sızıntılar gerçekleşti.

  Elif 835
  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et