R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  24.09.2022 18:54 1402 3 dk okuma süresi
  Stray Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Stray, bir sokak kedisinin etrafında dönen hikayeleri konu alır ve amacınız siber şehirden kaçmaktır. BlueTwelve Studio tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanır.

  Oyunda, uzun zamandır unutulmuş ve gözlerden uzak kalmış bir siber şehirde kendini hapsedilmiş gibi hisseden bir sokak kedisinin hikayesini takip edersiniz. Sokak kedisinin bu şehirden kaçması için ona yardımcı olmalısınız. Şehirden kaçabilmek için eski bir gizemi çözmek zorundasınız.

  Stray nasıl bir oyun?

  Stray sizi bir kediye dönüştürür. Dünyanı bir kedinin gözünden görmeye başlarsınız. Etrafınızdaki her şeyi kolayca keşfedersiniz. Oyunda geçirdiğiniz her dakikadan ekstra keyif alırsınız. Bir kedi olmanın ne anlama geldiğini görebilme şansınız vardır. Üstelik bunu en eğlenceli şekilde deneyimlersiniz.

  Oyunun hikayesi basit olsa bile onu daha kapsamlı hale getirebilecek olan sizsiniz. Karşılaşacağınız insanlar birer robot olsalar bile onlarla kuracağınız etkileşimlerden epey bir verim alırsınız. B12 ile Stray arasındaki ilişkiye derinlemesine baktığınız zaman hikayeden çok daha fazla keyif alırsınız.

  Stray sizi dünyasına çekmeyi başarır. Bir kedi olduğunuzu unutmadığınız sürece çok şey başarırsınız. Oyun çok uzun yapılı değildir ve bu sayede sizi sıkmaz. Ancak oyunun dünyası çok ayrıntılıdır. Bir kedinin gözünden dünyada yaşamanın ne demek olduğunu deneyimleyeceğiniz bu kısa yolculuk fırsatına dalış yapmalısınız.

  Hikaye, atmosfer ve sesler iyi bir yapı oluştururlar. Ancak oyunun en ilgi çekici yanı sunduğu gizemdir. Bir kedi olarak devam ettiğiniz maceranızda karşınıza ne çıkacağını ve size nasıl bir tepki vereceğini bilemezsiniz. Kedi olmanın gerekliliklerini yerine getirip kıvrak zekanızla yolunuza devam etmelisiniz. Çünkü engelleri bir kedi gibi düşünüp aşarsınız.

  Stray sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Stray çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Stray sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Stray minimum sistem gereksinimleri

  İşlemci:Intel Core i5-2300
  Ekran Kartı:AMD Radeon R7 360
  Bellek:8 GB RAM
  Depolama alanı:10 GB
  İşletim sistemi:Windows 10

  Stray önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemci:Intel Core i5-8400
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 780
  Bellek:8 GB RAM
  Depolama alanı:10 GB
  İşletim sistemi:Windows 10

  Stray fiyatı ne kadar?

  Stray oyunu Windows, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Bir kedi olarak tek başınıza sayılırsınız ve tehlikede olduğunuzu bilmelisiniz. Eve dönüş yolunu bulmanız şarttır. Bunu yapabilmek için ise hapsolduğunuz şehrin gizemini çözmelisiniz. Eğlenceli hikayede yolculuğun tadını çıkarmalısınız. Stray oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et