R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PUBG Sistem Gereksinimleri

  PUBG battle royale tarzının öncülerinden biri olarak kabul edilen çok oyunculu bir online oyundur. Unreal Engine 4 motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. PUBG sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 10.06.2022 11:24 1119 2 dk okuma süresi
  PUBG Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  PUBG, nişancı ve battle royale tarzlarını bir araya getiren bir hayatta kalma oyunudur. PUBG Corporation tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Oyun PC (Windows), Xbox One, PlayStation 4 ve Google Stadia platformlarında oynanabilir..

  PUBG farklı adalarda (haritalarda) geçen bir aksiyona sahiptir. Merkezi üs olarak kullanılan yer ise Erangel olarak adlandırılır. Erangel bir askeri işgal sonrasında kontrol altına alınmıştır. Askeri rejim ada nüfusunun üzerinde kimyasal deneyler yapmıştır ve daha sonra ada terk edilmiştir.

  PUBG nasıl bir oyun?

  PUBG size basit bir hedef sunar ve bu hedefi yerine getirebilmek için silahlar, araçlar veya ekipmanlarla etkileşim içerisinde olmanız gerekir. Terk edilmiş bir adada hayatta kalmak zorundasınız. Adanın her ayrıntısı en ince şekilde işlenmiş olduğundan grafiklere dikkat etmelisiniz.

  Kullandığınız bilgisayar donanımı yeteri kadar iyiyse tüm görüntüleri net bir şekilde görebilirsiniz. Performans odaklı hareket etmek istiyorsanız bu durumda grafik ayarlarını kısmayı düşünmelisiniz. Ayrıca oyundaki en ufak sesi yakalamak önemli olduğundan iyi bir kulaklık kullanmalısınız.

  PUBG basit bir oynanış konseptine sahip olduğundan alışmanız oldukça kolaydır. Her seviyede karşınıza çıkacak oyuncular farklı olacaktır. Sürekli mücadele içerisinde olacaksınız. Aksiyondan hoşlanıyorsanız oyundan epey bir keyif alabilir ve tekrar tekrar oynamak isteyebilirsiniz.

  PUBG sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın PUBG çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse PUBG sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  PUBG minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: AMD FX-6300
  • Ekran kartı: AMD Radeon R9 270
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 40 GB
  • İşletim sistemi: Windows 7

  PUBG önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-6600K
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 50 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  PUBG fiyatı ne kadar?

  PUBG oyunu Windows, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Stadia platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunda çeşitli kozmetik eşyalar mevcuttur ve bunları satın almak paralıdır. Ancak oyunu indirip oynamak ücretsizdir.

  PUBG oynarken stratejik hareket etmeniz gerekir. Doğru silahları ve doğru ekipmanları seçerek hayatta kalmaya çalışmalısınız. İsteğe bağlı olarak bir takım halinde oynayabilirsiniz. Böylece oyunun keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. PUBG oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

  The Witcher 3: Wild Hunt birbirinden farklı bölgelerde geçen bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. The Witcher 3: Wild Hunt sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

  Red Dead Redemption 2, kurgusal Vahşi Batı'da geçen aksiyon ve macera oyunudur. Oyun RAGE oyun motoru ile geliştirilmiştir. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri nelerdir?

  Farming Simulator 22 Sistem Gereksinimleri

  Farming Simulator 22 ekonomi yönetimine odaklanan simülasyon tarzı bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Farming Simulator 22 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Fall Guys: Ultimate Knockout Sistem Gereksinimleri

  Fall Guys: Ultimate Knockout çok oyunculu olarak oynanabilen bir online parti oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  PUBG Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et