R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

  PowerWash Simulator bir yıkama şirketinin kontrolünü üstlendiğiniz aldığınız simülasyon oyunudur. Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. PowerWash sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir Timur Demir 09.08.2022 21:48 1160 3 dk okuma süresi
  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  PowerWash Simulator elektrikli yıkayıcı kullanarak çeşitli yapıların ve araçların temizliğini yaptığınız bir oyundur. FuturLab tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2021 yılında erken erişime açılarak yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanabilir.

  Oyunun hikayesi Muckingham isimli kurgusal bir şehirde geçer. Arkadaşınız Harper Shaw size destek olarak yıkama işleri yaptığınız bir şirket kurmanızı sağlar. Göreviniz şehrin en önemli insanları dahil olmak üzere pek çok kişiye ait mülkleri ve araçları elektrik yıkayıcı ile temizlemek ve para kazanmaktır.

  PowerWash Simulator nasıl bir oyun?

  PowerWash Simulator sadece elektrikli yıkamaya odaklanan bir oyundur. Kariyerinizi ilerletirken araba temizliğinden park temizliğine kadar pek çok farklı işle karşılaşırsınız. Ancak en önemli göreviniz şehrin belediye başkanı gibi özel kişilerin mülklerini yıkamak olacaktır. Bu iş gerçekten titizlik gerektirir.

  Oyunda karşılaşacağınız envanterlerde çeşitlilik boldur. Sürekli yeni eşyalar görebileceğiniz için yıkama ve temizleme işinin ne kadar ilginç olabileceğini düşünmeye başlarsınız. İlerleme kaydedebilmek için yavaş hareket etmeniz gerekir. Temizlikte tam olarak istenilen noktaya gelmek zaman alıcıdır.

  Kariyerinizi ilerleteceğiniz geniş kapsamlı moda ek olarak oyunda Mars Rover adında bir mod vardır. Burada bir dizi özel işle karşılaşırsınız. Tam olarak oyunun klasik yapısına bağlı kalmanıza gerek yoktur. Ayrıca dilerseniz co-op modundan yararlanarak geniş kapsamlı görevleri bitirmek için bir ekip oluşturabilirsiniz.

  PowerWash Simulator oynarken stres atabileceğiniz en ideal oyunlardan biridir. Oyunun ilerleme yapısı farklı olduğundan epey tatmin edicidir. Arkadaşlarınızla oynadığınızda epey eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun sayesinde elektrikli yıkayıcı kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

  PowerWash Simulator sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın PowerWash Simulator çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse PowerWash Simulator sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  PowerWash Simulator minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-760 veya AMD Phenom II X4 965
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X
  Bellek4 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 8

  PowerWash Simulator önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-760
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  PowerWash Simulator fiyatı ne kadar?

  PowerWash Simulator oyunu Windows, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Steam200,00 TL
  Xbox239,00 TL

  PowerWash Simulator gerçekten oldukça keyifli bir oyundur. Bir temizleme görevlisi olarak temizliğini yapabileceğiniz pek çok farklı yer vardır. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. PowerWash Simulator oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Stray Sistem Gereksinimleri

  Stray, üçüncü şahıs tarzında oynanabilen ve bir kediyi kontrol ettiğiniz tek oyunculu bir macera oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Stray sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Mount & Blade II: Bannerlord sandbox ve strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Arma 3 Sistem Gereksinimleri

  Arma 3 açık dünya merkezli taktiksel izler taşıyan tarzda bir nişancı oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. ArmA 3 sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Dying Light 2 Stay Human Sistem Gereksinimleri

  Dying Light 2 Stay Human açık dünyada geçen korku temalı bir hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Dying Light 2 Stay Human sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et