R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

  PowerWash Simulator bir yıkama şirketinin kontrolünü üstlendiğiniz aldığınız simülasyon oyunudur. Oyun, Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. PowerWash sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  09.08.2022 21:48 1332 3 dk okuma süresi
  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  PowerWash Simulator elektrikli yıkayıcı kullanarak çeşitli yapıların ve araçların temizliğini yaptığınız bir oyundur. FuturLab tarafından geliştirilmiştir. İlk olarak 2021 yılında erken erişime açılarak yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanabilir.

  Oyunun hikayesi Muckingham isimli kurgusal bir şehirde geçer. Arkadaşınız Harper Shaw size destek olarak yıkama işleri yaptığınız bir şirket kurmanızı sağlar. Göreviniz şehrin en önemli insanları dahil olmak üzere pek çok kişiye ait mülkleri ve araçları elektrik yıkayıcı ile temizlemek ve para kazanmaktır.

  PowerWash Simulator nasıl bir oyun?

  PowerWash Simulator sadece elektrikli yıkamaya odaklanan bir oyundur. Kariyerinizi ilerletirken araba temizliğinden park temizliğine kadar pek çok farklı işle karşılaşırsınız. Ancak en önemli göreviniz şehrin belediye başkanı gibi özel kişilerin mülklerini yıkamak olacaktır. Bu iş gerçekten titizlik gerektirir.

  Oyunda karşılaşacağınız envanterlerde çeşitlilik boldur. Sürekli yeni eşyalar görebileceğiniz için yıkama ve temizleme işinin ne kadar ilginç olabileceğini düşünmeye başlarsınız. İlerleme kaydedebilmek için yavaş hareket etmeniz gerekir. Temizlikte tam olarak istenilen noktaya gelmek zaman alıcıdır.

  Kariyerinizi ilerleteceğiniz geniş kapsamlı moda ek olarak oyunda Mars Rover adında bir mod vardır. Burada bir dizi özel işle karşılaşırsınız. Tam olarak oyunun klasik yapısına bağlı kalmanıza gerek yoktur. Ayrıca dilerseniz co-op modundan yararlanarak geniş kapsamlı görevleri bitirmek için bir ekip oluşturabilirsiniz.

  PowerWash Simulator oynarken stres atabileceğiniz en ideal oyunlardan biridir. Oyunun ilerleme yapısı farklı olduğundan epey tatmin edicidir. Arkadaşlarınızla oynadığınızda epey eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyun sayesinde elektrikli yıkayıcı kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

  PowerWash Simulator sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın PowerWash Simulator çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse PowerWash Simulator sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  PowerWash Simulator minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-760 veya AMD Phenom II X4 965
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X
  Bellek4 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 8

  PowerWash Simulator önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-760
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260X
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı6 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  PowerWash Simulator fiyatı ne kadar?

  PowerWash Simulator oyunu Windows, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Steam200,00 TL
  Xbox239,00 TL

  PowerWash Simulator gerçekten oldukça keyifli bir oyundur. Bir temizleme görevlisi olarak temizliğini yapabileceğiniz pek çok farklı yer vardır. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. PowerWash Simulator oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Kimlik Doğrulama Sistemi Getirebilir!

  Sosyal medya platformu Twitter, "gerçek bilgi" ilkesine ağırlık vermeye devam ediyor. Bu çerçevede platformda "kimlik doğurlama" modeline geçilecek. İşte Twitter kimlik doğrulama sisteminden ilk bilgiler!

  Forspoken Önerilen Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı!

  Rol yapma oyunu Forspoken için önerilen sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimleri yüksek olmasıyla oyuncuları şaşırtıyor.

  Yüzler Gülecek: S.T.A.L.K.E.R. 2 Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı Belli Oldu!

  S.T.A.L.K.E.R. 2'nin sistem gereksinimleri ve fiyatı belli oldu! 2023 yılının Aralık ayında çıkacağı duyurulan oyunun fiyatı, 345 ile 599 TL aralığında olacak!

  Vallet.com.tr Sanal Pos Alternatifi Yeni Nesil Ödeme Sistemi

  25.000.000 Türk Lirası Finansal Teknoloji Yatırımı ve Kurumsal Güçlü İş Ortaklıkları ile gündeme gelen Vallet hızlı bir şekilde #fintech sektörüne giriş yaparak tüm ilgileri üzerine topladı.

  PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et