R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Mount & Blade II: Bannerlord sandbox ve strateji tarzında bir RPG oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  24.09.2022 00:17 1972 3 dk okuma süresi
  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Mount & Blade II: Bannerlord, Calradic Empire'ın son yıllarına tanıklık etmenizi sağlayan bir RPG oyunudur. TaleWords tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında erken erişime açılmış ve 2022 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanır.

  Oyundaki olaylar, Warband döneminden çok daha öncesine dayanır. 1084 yılı konu alınır ve Calradic Empire'ın son yıllarıdır. Swadians, Rhokods, Nords, Vaegirs ve Khergits soyundan geldiklerini iddia eden krallıklar ortaya çıkar. Oyunda görev yaparken tüm tercihleriniz hikayeyi şekillendirir.

  Mount & Blade II: Bannerlord nasıl bir oyun?

  Mount & Blade II: Bannerlord bir önceki oyun düşünüldüğünde gerçekten harika bir oyundur. Daha iyi grafikler sunar ve temel oynanışı olabildiğince geliştirir. Sürekli çıkarılacak yamalar ile kullanıcıların isteklerine karşılık verilir. Aksiyonun içerisinde yer almanızı sağlayan en iyi oyunların başında gelir.

  Oyunun en önemli yönlerinden birisi topluluk tarafından oluşturulan modlardır. Bu modlar sayesinde sayısız yeni göreve ve maceraya sahip olabilirsiniz. Serinin uzun bir süredir oynanabilir olmasını sağlayan temel durum budur. Oyuncular tarafından yapılan modları yakından takip etmelisiniz.

  Erken erişim evresine büyük teknik sorunlarla giriş yapan oyun başlangıçta büyük eleştiriler aldı. Ancak geliştirici ekip ve topluluğun çabasıyla sorunların bir kısmı ortadan kaldırıldı. Geliştirici ekip, gelişime açık olmak ile yerinde saymak arasındaki farkı herkese gösterdi.

  Mount & Blade II: Bannerlord gerçek anlamda seriyi farklı bir noktaya götürür. Erken erişim döneminden yayınlandığı süreye kadar epey gelişim göstermiştir. Grafik ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri oyuna değer katmıştır. RPG oyunlarına aşina olmanız durumunda sizi epey bir süre meşgul edebilir.

  Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Mount & Blade II: Bannerlord çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Mount & Blade II: Bannerlord sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Mount & Blade II: Bannerlord minimum sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i3-8100 veya AMD Ryzen 3 1200
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850
  Bellek6 GB RAM
  Depolama alanı60 GB
  İşletim sistemiWindows 7

  Mount & Blade II: Bannerlord önerilen sistem gereksinimleri

  İşlemciIntel Core i5-9600K veya AMD Ryzen 5 3600X
  Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
  Bellek8 GB RAM
  Depolama alanı60 GB
  İşletim sistemiWindows 10

  Mount & Blade II: Bannerlord fiyatı ne kadar?

  Outlast oyunu Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynanır. Oyunu oynamak için onu satın almalısınız. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alma şansınız vardır.

  Mount & Blade II: Bannerlord stratejik düşünmeyi ön plana çıkaran bir RPG oyunudur. Serini gelişimi açısından önemli bir ilerlemeyi temsil eder. Önceki oyuna göre daha gelişmiş mekaniklere sahiptir. Mount & Blade II: Bannerlord oyununu oynamak için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et