R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

  Marvel's Spider-Man Remastered aksiyon ve macera temalı bir oyundur. Oyun, Insomniac Games'e ait özel bir oyun motoruyla geliştirilmiştir. Oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Marvel's Spider Man Remastered sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  Timur Demir
  Timur Demir R10 Editörü
  02.08.2022 12:48 2298 3 dk okuma süresi
  Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri
  Son Düzenleme:

  Marvel's Spider-Man Remastered, New York şehrini tehdit eden kötü güçlere karşı savaşmanızı sağlar. Insomniac Games ve Nixxes Software işbirliğiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2018 yılında yayınlanmıştır. Oyun PC (Windows), Linux, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında oynanabilir.

  New York şehrinin tepesine çöken yeni kötülüğü ortadan kaldırılması için yine Spider-Man'e ihtiyaç vardır. Ancak süper kahramanın bu kötülükle mücadele edebilmesi için kendi dünyasındaki çalkantıları unutması gerekir. Şehri kurtarabilmek için her zamankinden çok daha güçlü ve akıllı olması şarttır.

  Marvel's Spider-Man Remastered nasıl bir oyun?

  Oyunun en iyi yani kesinlikle şehir keşfidir. Çünkü şehri keşfettikçe yeni karakteriniz çok daha güçlü hale gelir. Bir süper kahraman olmasına rağmen biraz daha güce ihtiyaç duymasına saygı göstermelisiniz. İlk olarak açık dünyada şehri didik didik etmelisiniz. Görevleri daha kolay yerine getirebilmek buna bağlıdır.

  Oyunun açık dünyasında yapılacak çok şey vardır. Bazılarında ise gereksiz tekrarlar söz konusudur. Belirli görevleri yerine getirebilmek aşırı kolaydır. Ancak, daha zorlayıcı görevlere dahil olduğunuzda kendinizi sınama fırsatı elde edersiniz. Aksiyon ve maceranın hiç bitmemesinin temel sebebi genelde budur.

  Süper kahraman oyunlarından hoşlanıyorsanız sizi kesinlikle memnun edecek bir oyunla karşı karşıya olduğunuzu bilmelisiniz. Hikaye anlatımı dahil olmak üzere pek çok nokta iyi düşünülmüştür. Animasyonlar ve karakter modelleri oldukça iyi durumdadır. Sesler yine beklendiği gibi kalitelidirler.

  Marvel's Spider-Man Remastered kontrol kolaylığı ve pratikliğiyle kendinden siz ettirir. Çünkü pek çok şeyi başarabilme şansınız vardır. Ağ attıktan sonra onda sallanmak ve mücadelelerde doğru hareketleri yapmak zorlayıcı değildir. Tüm bu akıcılar size sadece oyunun keyfini çıkarmaktan başka bir şey bırakmaz.

  Marvel's Spider-Man Remastered sistem gereksinimleri

  Bilgisayarınızın Marvel's Spider-Man Remastered çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyor musunuz? Öyleyse Marvel's Spider-Man Remastered sistem gereksinimlerini incelemelisiniz. Sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak iki kısma ayrılır. Önerilen sistem gereksinimleri yüksek ayarlarda ve 1080p çözünürlükte 60 FPS için geçerlidir.

  Marvel's Spider-Man Remastered minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-4160
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 950
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama alanı: 75 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Marvel's Spider-Man Remastered önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4670 veya AMD Ryzen 5 1600
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Depolama alanı: 75 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

  Marvel's Spider-Man Remastered fiyatı ne kadar?

  Marvel's Spider-Man Remastered oyunu Windows, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında yer alan bir oyundur. Oyunu oynayabilmek için onu satın almanız gerekir. Satın alım fiyatı kampanyalara ve platforma göre değişiklik gösterebilir. Oyunu resmi mağazalardan veya çeşitli pazarlardan key olarak satın alabilirsiniz.

  Marvel's Spider-Man harika bir hikayeye sahiptir. Hikayeyi takip ettiğinizde oyundan alacağınız keyif artış gösterir. Şehri kurtarmak kolay bir iş değildir. Ancak aksiyon ve macera seviyorsanız bunu başarabilirsiniz. Marvel's Spider-Man oyununu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini kontrol etmeniz yeterlidir.

  Founder: Demir Otomotiv & Grana Yazılım

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple, macOS 15 ile Yeni Özellikler Getiriyor: Sistem Ayarları Yenileniyor!

  Apple, macOS 15 ile Sistem Ayarları ve uygulama arayüzlerinde büyük yenilikler yapıyor. Siri simgesi ve Hesap Makinesi tasarımı da güncelleniyor.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  VAR Kalkıyor Mu? Premier Lig'de VAR Sistemi Kaldırılacak Mı?

  Dünya futbolunda devrim niteliği taşıyan Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulaması, ilk olarak İsveç'te son bulmuştu. Gelecek sezon ise dünyanın en iyi ligi olarak kabul edilen Premier Lig'de de olmayabilir. Peki VAR sistemi gerçekten kalkıyor mu?

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Marvel's Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et